nasiona marihuany

Szwecja.

Wyszukiwarka Forumowa:

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Tak slyszales kocie tylko. Jak pracowalem w szwecji to kolege zlapali ze 120 extasy i 5 g jarania, pijanego i nacpanego za kierownica ciezarowki. Aresztowali go za prowadzenie po pijanemu. Wyszedl po tygodniu. Nie wiem co bylo dalej, bo wyjechalem.
Moze i prawo maja twarde, ale ichnia policja jest mila i mysli.
Yo
 

Maćko61

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2011
Postów
113
Buchów
0
Jako, że siedzę na chorobowym to postanowiłem sprawdzić co się stanie jak mnie złapią na hodowli w Szwecji. Po przeszukaniu neta stwierdzam, że tutaj jest prze***ane prawo. Nie ma podziału na narkotyki miękkie czy twarde obowiązuje polityka zero tolerancji. Podobno za lufke można przesiedzieć 6 miechów. Nie znam osobiście żadnego przypadku, więc piszę tu tylko teoretycznie co przeczytałem na necie.

p.s. Kot mieszkasz w Szwecji ? bo to już drugie pytanie związane z tym krajem ? :D
 
D

delete

Guest
Tak, mieszkam.

No właśnie grzebiąc w necie znalazłem to samo info, że grubo prze***ane w razie wtopy z grow, pytałem kilku Szwedów na innym forum konopnym, to nikt z nich nie został złapany, ale jeden mi napisał, że nawet dobrzy sąsiedzi jak wyczają, że łamiesz prawo w jakikolwiek sposób, od razu zadzwonią na policję.
 

Maćko61

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2011
Postów
113
Buchów
0
No tutaj jest inaczej z podpierdzieleniem sąsiada niż w Polsce. Ale wiadomo co kraj to obyczaj i mentalność. Ogólnie prohibicja brak łapówkarstwa, i że wszystko jest jawne może ma na to wpływ. Szukając ile można dostać za hodowle najbardziej zmartwił mnie fakt, że walka z narkotykami "zero tolerancji" odnosi sukces w Szwecji gdzie podobno tylko 12% osób próbowało narkotyków. Dokładnie nie pamiętam na jakiej stronie to przeczytałem i czy to prawda, ale jeśli tak to mój sposób myślenia na to został zachwiany.

p.s. Fajnie spotkać krajana na obczyźnie w szczególności na forum konponym :D
 

lie19

Member
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
23
Buchów
0
Odkopuje.

Przebywa ktoś obecnie w okolicach Sztohkolmu i ma jakieś dobre dżisy? :D
 

Mabh

New member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
2
Buchów
0
Pozwole sobie odkopac. Sundsvall i okolice - tak do 200 km
 

wiadrowszwecji

New member
Rejestracja
Mar 28, 2019
Postów
2
Buchów
0
siema, cos w sztokholmie? slabo z jezykiem u mnie i nikogo tu nie znam a bym jakies wiadro zaaplikowal
bede wdzieczny :)
 

Jaraankoo

New member
Rejestracja
Cze 27, 2019
Postów
1
Buchów
0
Okoopuje na ciśnieniu ? czy w tym kraju a dokładnie malmo yestad ktoś coś gdzieś? ?
 

sysdba

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
55
Buchów
0
Z Malmo to do KBH wypadzik robisz, a potem na Christianii do wyboru do koloru.
 

awatares

New member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
4
Buchów
0
Mieszkam w Sztokholmie od czasu powstania tego posta wiele sie zmienilo w Szwecji. Za posiadanie jest tylko mandat wiec nie jest tak zle!
 

patrykos12395

New member
Rejestracja
Cze 3, 2020
Postów
4
Buchów
0
Odkopuje ? czy jest tu jakaś dobra mordeczka z okolic Sztokholmu co wie gdzie dostać dobrego skuna ??Pozdro
 
U

Usunięty 59382

Guest
Odkopuje czy jest tu jakaś dobra mordeczka z okolic Sztokholmu co wie gdzie dostać dobrego skuna ?Pozdro

Jakiś ciapaty na mieście.Znajomi byli w Goeteborgu to tak ogarniali...idziesz i zagadujesz...Ja w Afganistanie potrafiłem sobie hasz ogarnąć i stały dostęp a Szwecja to łatwo przecież
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół