nasiona marihuany

Konstrukcja hydro. Absolutny początek

Wyszukiwarka Forumowa:

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
@happytomato

z tą ekologią to bym był ostrożny. pomyśl, co stanie się jak wrzucisz do stawu stłuczoną żarówkę a stłuczoną cfl.

kup statecznik do 150W HID'a - na aledrogo są takie w granicach 100-120zł, na wega zamontuj MH z temperaturą barwy 4200k albo więcej, a po odpowiednim czasie przełącz na flo z HPSem.

mnie od hydro odstrasza tylko ilość miejsc, w których mogę przez nieuwagę tak spieprzyć 'punkt pracy' rośliny, że padnie w szybkim czasie.
 

happytomato

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2012
Postów
161
Buchów
0
@happytomato

z tą ekologią to bym był ostrożny. pomyśl, co stanie się jak wrzucisz do stawu stłuczoną żarówkę a stłuczoną cfl.

O.K tylko kto o zdrowych zmysłach, dbający o ekologie wyrzuca żarówke do stawu, rowu czy też zostawia w lesie.To prawda, dużym minusem względem ekologi jest zawartość rtęci i metali ciężkich i sama utylizacja odpadów.Ale względy oszczędności energi biorą góre.
Nie jestem pewien, ale ćhyba są punkty skupu gdzie można takie odpady zostawiać. Jak baterie.
 

F.B.I

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 12, 2011
Postów
823
Buchów
0
Ale offtop robicie, napewno wiecej złego dla eko robią k***y co olej po wymianie wlewaja do scieku albo do lasu zaworzą, szczególnie gnoje z blokowisk bo im szkoda pare zeta na wymiane w warsztacie, a najlepsze jest to ze w " łikent" jada moczyc dupska nad jakis potok, wiec nie srajcie o ekologi, nawet niedopałek szluga zatruwa 1 m3 wody pitnej! Żeby napisac cos o co koleżanka prosi, to powiem krótko, daj ten cfl co masz na początek vega, ale hps 250 musi byc na potem, kup tester wody akwarystyczny ale nie paski tylko kropelki, napisz jakim miejscem dysponujesz, koniecznie zrób fotki wszystkiego co masz, bedzie łatwiej ogarnąc, jak to ugryźc. Link do hps przy okazji
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół