nasiona marihuany

Zolpidem

Wyszukiwarka Forumowa:

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
Wlasnie bralem zolpidem, w zasadzie konczy mi sie juz 10 tabletek(zostaly 4). Dostalem Hypnogen, nie bylo to dostalem pol paczki Polsnu. Oba zawieraja zolpidem w tej samej dawce, nie dostalem jednak zadnej ulotki, dzis dostalem recke na 20 tabletek Hypnogenu. Probowal ktos moze zolpidemu? Z czym to laczyc?
Bo po wczorajszym dniu wiem juz napewno ze nie z alkoholem. Przyjalem wczoraj 10mg donosowo i 10 oralnie. Do tego 2 piwa i jakos nie za dobrze sie czulem. Rano silne mdlosci, lekkie dziury w pamieci, niewyspany.
Slyszalem ze dobre polaczenie jest z cipaczem. Czytalem takze ze laczenie z narkotycznymi lekami przeciwbolowymi powoduje nasilenie euforii. Ktos z was moze laczyl z dxm i hydroksyzyna? Ew. hydroksyzyna (godzine pozniej) kodeina (pol godziny pozniej) zolpidem?
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Z kodeiną dobre połączenie. Tylko zolpidem weź jakąś godzinę wcześniej.
Można jeszcze dorzucić jakieś benzo.
 

bobinoon

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2007
Postów
134
Buchów
0
Nie, nie!!
Wypij kodeinę, a zaraz później wciągnij rozkruszoną tabletkę zolpidemu do nosa ( wchodzi prawie natychmiast ) .
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
zolpi wczesniej? Zolpidem mi w chodzi po 10min. od zjedzenia. Donosowo slabiej i krocej dziala. Myslalem nad Kodeinka + Zolpi tylko... jaka znowu dawke na 1 raz?:) zeby byla dosc solidna. Zastanawialem sie nad mixem z DXM, ale nic o tym mi blizej nie wiadomo. Byc moze jutro bede mial tramal, wiec jak wyglada mix. Z. + T. ?




[post pisany po 20mg Zolpidemu]

------------------------
30.12 godz. 10:56

nie pamietalem ze pisalem tego posta :| film niezle urywa. moze dorzucenie lecytyny by pomoglo na zapamietanie calego tripu?
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Ostatnio testowałem połączenie kodeiny, zolpidemu, alko, oraz zioła w różnych dawkach.
Najlepiej odpowiadaja mi takie proporcje:

2 apapy noc, (+1h 15 min), 1-1,5 szklanki mocnego (ok. 20%) wina, 20 mg zolpidemu, (+15 min) 600-750 mg kodeiny, (+20 min), niewielka ilość zioła (na lekkie zjaranie)

Ponad 3 godziny dobrej fazy.

Nie radzę zwiększać ilości zolpidemu, po 30 mg byłem przez kilka godzin na pograniczu ***anego filmu :p.
Zamiast apapu noc lepiej użyć hydroxyzyny (20-50 mg).
Dobrze by było dorzucić tropchę tramalu i jakiegoś słabego benzo, ale nie miałem akurat nic pod ręką.
Wywar z sałaty kompasowej / jadowitej też mile widziany do tego miksu.
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
uhh teraz sprobuje zolpidem i tramal.... tylko niewiem jak na poczatek... wezme moze tramal dwusetke i jedna tabletke hypnogenu bo niewiem jak to zadziala...
 

bobinoon

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2007
Postów
134
Buchów
0
400 mg tramadolu (zwykłego) + 20 mg zolpidemu
lub 500 mg niepokruszonego tramadolu w formie retard i co 2 godziny wciągaj 10 mg zolpidemu.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Zolpidem działa też fajnie z xtc.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół