nasiona marihuany

Tabaka

  • Autor wątku zielony pan
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
dzizas tabaka nie jest do cpania o_O
ja tabake wale cala zime bo mam caly czas katar i z rana bo spac sie chce
noi czesto dla smaku jak mam gawitha albo ozone chery
ale to i tak tylko w zimie bo w wakacje sie niechce

oczywiscie zeby nikt sobie nie pomysl tak jak ja na poczatku ze to mozna napie****ac ile wlezie juz 2 razy zygalem, poprstu jak ci wiecej poleci do zoladka to masz po ch**u
nie jest to jakies ciezkie zatrucie ale zatrucie mimo wszytko
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
arch napisał:
dzizas tabaka nie jest do cpania o_O
a tabaka z Yopo? xD

co
arch napisał:
nie pomysl tak jak ja na poczatku ze to mozna napier* ile wlezie juz 2 razy zygalem
nooo..... niestety nie kazdy tak moze, po pewnej ilosci np. mi (jak i wielu osobom ktore znam) wyskakuje blokada. u mnie to jest silny bol z tylu glowy, brat ma podobnie, koledze nos dretwieje, a innego boli okolica ucha ^^ ciekaw jestem tylko czym to jest spowodowane.

a ze tabaka nie dziala to wiadomo, chyba ze jestes niepalacy i walniesz konkretniejsza kreske (albo mniej konkretna) Red Bulla. Wtedy masz zwykly trip nikotynowy (silne zawroty glowy przez chwile, zaburzenia pola widzenia itd.)
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Pewnie tabaka namoczona w benzynie albo eterze.. kto wie? :freak2:
 

Mechanik

Active member
Rejestracja
Lut 14, 2008
Postów
36
Buchów
0
kaczor mit o o nasączaniu MJ w benzynie, słyszałem ale tabake ?? toż to zbrodnia
btw. opakowanie kosztuje 6 pln poco wzbogacać?? :sunny: to już do tego dojdzie że szkła będą dosypywać albo... Pieprzu? heh :jocolor:

ja tam tabake od dawna już sobie niucham..a w avatarze mam ulubioną..szlug nie pale a nadal mam po dwóch snufach "zawroty"
poz
 
Ostatnia edycja:
0

00000000003

Guest
GÓRNICY NA DOLE TEZ SNIFUJĄ TABACZKE

na każdej grubie są automaty z tabaką
wkoncu trzeba jakoś zapalic na szychcie hehehe
 

Drugsonamicon

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2008
Postów
281
Buchów
0
Tabaka kiedyś dobra rzecz. Redbull czy Gawith z awatara Mechanika - bardzo dobre.
Do czasu.
Raz miałem zajawkę na hardkorowe wąchanie tabaki. Robiłem ściechy podobne do tych jakie sypie się z połówki - gieta amfetaminy.
Skutki opłakane.
Złe samopoczucie, wymioty, ból głowy... Wiadome efekty przedawkowania.
Jaki z tego morał?
Nie ciągnijcie tabaki w dużych ilościach bo jak skończycie tak jak ja za małolata, to czar wciagąnia tabaczki bezpowrotnie minie i już nie wciągniecie nigdy tego brązowego proszku.
Teraz, po 4 latach, dalej na widok ciągniętej tabaki dalej mnie mdli. łeeeeee
 

Wixon

Active member
Rejestracja
Sie 5, 2007
Postów
43
Buchów
1
Z tabaką miałem styczność kilka razy, ale po tych kilku wciągnięciach stwierdziłem, że nie warto... Po zbyt duzej ilości odruchy wymiote i głowa napier*** zgaga cholernie pali blee.
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
Tez mieliśmy zajawke na tabake kumpel przyniósł jakas sprowadzana z niemiec jedna normalna druga smakowa chyba wisniowa z tego co pamietam. Skusiłem sie na niucha :p no i co...? przeczyściło nochala a puzniej Gluty brazowe hehe:D bylem taki omolucony wszystko mi wypadalo z rak ale po 10 min juz wszystko to samo. Typy odemnie juz przesadzali krechy dlugie i na wyścigi nawet bili tabake do fify (do dupy) i do nosa to mometalnie łezka z oczka i caly czerwony ;] Przynajmniej smiesznie bylo :p
 

Drugsonamicon

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2008
Postów
281
Buchów
0
Tabaka dobra jest, znów się przekonałem do niej :)
Ale dalej ma te same wady, tj. okropne, dusząco-krztuszące spływy i czasem jak jest stara lub złej jakości to dłuższą chwilę po niuchaniu czuje zapach skarpet w nosie...
Ale ta miętowa świeżość na początku to orgietka dla moich receptorów węchowych.
 
G

Gość

Guest
Ja wysoko cenię tabakę, a jestem snufferem od roku.
Mam do niej sentyment, również dlatego, że pomogła mi rzucic fajki. :freak:
 

sebol3d

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2007
Postów
71
Buchów
1
ej to w koncu tabake sie pali czy wciaga nosem ?
 

A...Zet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 12, 2008
Postów
693
Buchów
35
tabake sie żuje :)
w polskiej nomenklaturze tabaka to proszek do nosa, ale w niektórych regionach tabaka to tytoń do skrętów, co kraj to obyczaj :)
 

Włóczyblant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 1, 2008
Postów
566
Buchów
3
Wyroby tytoniowe do np. żucia itp. są mylnie nazywane tabaką. Prawdziwą tabake wciąga sie kiniolem.
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
własnie co to za rodzaj tabaki co chyba wklada sie pod warge dolną albo wogole co sie zuje ? (gdzies w jakims filmie goscie tak caly czas w zuli)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół