nasiona marihuany

Tabaka

  • Autor wątku zielony pan
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
czyli tabaka jest lepsza :D (przynajmiej pluc nie niszczy ;] )
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
kiedys sie tyle tego wciagalo ze teraz jak czuje ten mietowy zapach to chce mi sie :puker:
 

gez

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
56
Buchów
0
zmixujcie sobie tabake z ziolem, fajny smak :)
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,066
Buchów
423
Po tabace mozna miec niezlego kopa. Sposob jest taki: kupujesz sobie redbulla, przez pierwsze kilka dni przyzwyczajasz nos do jego mocy. Po kilku dniach urzytkowania wciagasz szybko dwie bardzo duze krechy do nosa(za pomoca rurki lub jak kto woli dlugopisa :D ), musisz nauczyc sie tak aby wciagnac do nosa a nie do gardla :flower: Po wciagnieciu w obydwie dziurki odczekujesz minute i jest dobrze, kompletna dezorientacja, nie wie sie co sie dzieje, bardzo podobne do bani z MJ. Zaznaczam ze kreski nie moga byc male tylko obficie trzeba zapodac do nosa :) pozdrawiam niuchaczy :)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
quakemind napisał:
Po tabace mozna miec niezlego kopa. Sposob jest taki: kupujesz sobie redbulla, przez pierwsze kilka dni przyzwyczajasz nos do jego mocy. Po kilku dniach urzytkowania wciagasz szybko dwie bardzo duze krechy do nosa(za pomoca rurki lub jak kto woli dlugopisa ), musisz nauczyc sie tak aby wciagnac do nosa a nie do gardla Po wciagnieciu w obydwie dziurki odczekujesz minute i jest dobrze, kompletna dezorientacja, nie wie sie co sie dzieje, bardzo podobne do bani z MJ. Zaznaczam ze kreski nie moga byc male tylko obficie trzeba zapodac do nosa pozdrawiam niuchaczy

To taka sama zasada jak tytoń indiański ktory ma 10x tyle nikotyny co zwykly tytek. Nikotynowa bania
 

kędziorek

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
192
Buchów
0
Nawet mi nie mów. Od kiedy przedawkowałem niko tabakę wciągam kawałkami i czekam minutę żeby sprawdzić czy przypadkiem nie za dużo. Mimo że mój mózg jest już dość przyzwyczajony do nikotyny, tak mi utkwiło w pamięci to uczucie że nie potrafię inaczej... :salut:
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,066
Buchów
423
kędziorek napisał:
Nawet mi nie mów. Od kiedy przedawkowałem niko tabakę wciągam kawałkami i czekam minutę żeby sprawdzić czy przypadkiem nie za dużo. Mimo że mój mózg jest już dość przyzwyczajony do nikotyny, tak mi utkwiło w pamięci to uczucie że nie potrafię inaczej... :salut:

tez miales takie dziwne osłupienie MUSKU ?
 

kędziorek

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
192
Buchów
0
Trzęsawa, niekontrolowane ruchy rękami, uczucie rzygania, "zaraz umrę", ale tego się nie da opisać... :(
 

strzala

Active member
Rejestracja
Mar 21, 2006
Postów
31
Buchów
0
Tabaka to moje zycie kiedys mialem Lovena ale musiałem sprzedac ale i tak mam Gawitta i jest moj i tylko moj
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
strzala napisał:
Tabaka to moje zycie kiedys mialem Lovena ale musiałem sprzedac ale i tak mam Gawitta i jest moj i tylko moj

hmmm... :rendeer: masz Gawita to gratulacje :bounce:
a tak wogule to o co chodzi?? :geek:
 
T

trawiasz

Guest
tabaka bardzo dobra rzecz warto czasami sproobowac dla zdrowotnosci chociazby przeciez dawniej ludzie wciagali tabake od swieta byla to dosc rozpowszechniona forma uzywki!!pozdro JSB<lol> :bounce:
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
na mnie działa pobudzająco, używam od czasu do czasu ale tylko Medicated No 99 J&H Wilson L.

Czuję się jak po mocnej kawie, raz tylko zdażyło mi się walnąć taką ilość że przez pół godziny chodziłem załzawiony, czerwony i troche we łbie sieczka.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół