nasiona marihuany

Tabaka

  • Autor wątku zielony pan
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
Z

zielony pan

Guest
Mam pytanko wie mze to nie drag ale własciwe poco wciagac tabake bo sam nie weim xD ja jak duzo wciagam to mi krew leci z nosa czsami czy to cos powazanego a moze to normlaka hehe xD plx odp!!
 
Z

zielony pan

Guest
no dobra ale szlugi to co innego niz tabaka pozatym ze szlugow juz wyszedlem wole jointy z qmplami a mma bardzooooooooo tanio to wiecie xD jak szlugi mam jointy (nie no bez przesady hehe )
 

kędziorek

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
192
Buchów
0
Heh, akurat miałem wczoraj założyć wątek o tabace, ale już mi się nie chciało. Fajna jest tabaka, kiedyś to namiętnie wciągałem, ale teraz nie chce mi się iść do sklepu bo zima. A po co się wciąga? Efekt taki jak fajki, tylko bardziej można to kontrolować (lepiej nie przesadzać bo można żygnąć ;) ), no i ładny zapach. I kichanie, przyjemne.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Inna forma przyjmowania, substancja ta sama co szlugi.
 
L

Lord_Dariusz

Guest
po zakupieniu sobie redbulla postanowiłem wiecej tego gowna do nosa nie przystawiac
bo raz miałem ostre modlenie sie nad kiblem i silne pocenie i zmęczenie
fu*k this
 

kędziorek

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
192
Buchów
0
To prawda, też raz przedawkowalem, ale się nie zraziłem. Z umiarem, a jest przyjemnie. Wole sobie siąść, wciągnąć, niż jarać ochydne fajki. :)

A przedawkowanie rzezcywiście nie jest przyjemne. Ja wymiotowałem, mialem drgawki, w ogóle nie kontrolowałem mojego ciala (rąk w szczególności), tak jakby moje kończyny "chodziły swoimi ścieżkami". Nie polecam.(przedawkowania, tabaczke polecam:) )
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
tabaka jest mniej szkodliwa od szlug, poniewaz nie przymuje jej sie paląc tylko wciagajac, przez co nie "karmi" sie raka substancjami smolistymi. Tabaka wplywa na przeczyszczenie dróg oddechowych. Ja swoimi czasy mieszalem tabake z speedem. Eliminowala nudności powodowane wciagnieciem duzej ilosci fety. Nikotyny nie przedawkowalem nigdy, chociaz w podstawowce z kumplami wciagalismy 20cm krechy. Czuło się tylko lekkie szumienie głowy:D
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Ciekawostka: tytoń indiański zawiera 10 razy tyle nikotyny co zwykly tyt z papierosów i moze wywolywac halucynacje z powdu przedawkowania nikotyny. A podobno ekstrakt z połowy paczki papierosów przyjęty doustnie jest śmiertelną dawką (tak dzisiaj mówili w tv) ale na szczęście tytoń palony nie działa aż tak zabójczo
 
A

Arti2784

Guest
Ja osobiscie wole zapalic fajeczka niz wciągac jakies brazowe gowno przez nos :puker:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
no ja tez :D

Tabaka nie jest za smaczna, najgorsza jaką mnie poczęstowano była truskawkowa błeeeeee
 
A

Arti2784

Guest
Ja bym i smakowej nie sprobowal. Na ch*j to wciagac jak zadnej bazy po tym nie ma
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Ja tam odczuwam po tabace lekka faze przez 10-15 min. - glownie kręci mi się w głowie, ale po tych 10-15 min sie tak ch***wo czuje ze najchetniej bym belta z miejsca puścił :p
Odradzam wciagania tego gowna tym bardziej ze mozna sie uzaleznic już po miesiącu codziennego snuffowania :rendeer:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Smakowa gorsza od zwykłej, wiesz tabaka to ta sama zasada co fajki, palisz chociaż nie masz fazy, ciągniesz, też nie masz fazy a jednak ludzie palą szlugi i ciągną tabakę (bez sensu co :D)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół