nasiona marihuany

[OUT2012] 3x BubbleGummer [AF][AUTO]

Wyszukiwarka Forumowa:

LSD69

Active member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
30
Buchów
0
Moim zdaniem jej potrzebne jest dużo dużo więcej czasu niż do 10 października Zobacz do mojej fotorelacji moje potrzymam do 20 października ,a mają już zawaansowane flo . Jeżeli masz możliwość to kup ripen ,ponieważ twoje topki dopiero zaczynają kwitnąć ,a noce i dnie są coraz zimniejsze oraz słonce już nie oddaje tyle ciepła co w sierpniu czy lipcu .

Powodzenia i z fartem ;):spalony:
 

bigalos

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2011
Postów
630
Buchów
0
popieram...ścinka najszybciej pod koniec października i to przy dobrej pogodzie....
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Elo

wg prognozy w moich rejonach ma we wrzesniu być jeszcze gicior pogoda . Gorzej może być z październikiem wiadomo przymrozki . Ripen był nie dostepny w sklepie dom i ogród wiec darowałem sobie szukanie w innym , ale zakupiłem nawóz firmy POKON rośliny kwitnące obfite kwitnienie . Jakby ktoś mógł mi coś wiecej napisać o tym czymś , dawki nawozu , ryzyko przenawożenia , łaczenie z plantonem k i oczywiście efekty .


Z góry dzięki


blesss:spalony:
 
G

Gość

Guest
jeśli nie przekroczysz zalecanej dawki tego pokona to bedzie git nie ma co sie o przenawozenie martwic ale zacznij od 1/3 dawki i przy kazdym podlaniu zwiekszaj az dojdziesz do 100 % i jesli bedzie ok to mozesz zwiekszyc do 150 %.
Poza tym życze pogody :) :spalony:
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
SIEMA




Podczas dzisiejszej wizyty zaskoczył mnie bardzo zaje..ty widok pomidor dosłownie eksplodował pokazało sie dodatkowe 5 kwiatów nawóz firmy POKON obfite kwitnienie zadziałał z bardzo duzą mocą dzisiaj dostał kolejną dawkę 10ml czystego bez wody . Pogoda słoneczna bezchmurne niebo temp. ok. 17-20 stopni . Nie robiłem zdjęć telefonem ogarne lustrzanke jak mi sie uda i wtedy wrzuce konkretne foto może dzisiaj lub jutro .


Pzdro

Blesss<shiza>





---------- Aktualizacja posta 17:32 ---------- Czas poprzedniego posta 14:52 ----------

FOTO UPlOAD

Z lampą
P9240317.JPG

Reszta bez , dwaj muszkieterowie :D
P9240320.JPG

Krzun od strony poludniowej
P9240321.JPG

Delikatne makro
P9240331.JPG

Kwiat gdzies w srodku rosliny
P9240330.JPG

Boczny odrost
P9240325.JPG

i od strony wschodniej :)
P9240326~0.JPG

Komenty mile widzane pozdro 600


:spalony:



---------- Aktualizacja posta 28-09-2012 15:08 ---------- Czas poprzedniego posta 24-09-2012 17:32 ----------

SIEMA

Nikt nawet pamiątki nie zostawi po sobie w mojej fotorelacji smutne troche ale szczerze chooy w to ;]. Pomidor przedwczoraj dostał mega dawke nawozu Pokon(15ml)+ roztwór plantona k . Zauważyłem ze wieksze liście zasłaniaja dopływ swiatła mniejszym kwiatom wiec delikatnie ogoliłem krzuna z tych wiekszych llisci , w górnych szczytach widać "kryształki" zapach jest bardzo przyjemny i mocno intensywny . W nocy wczoraj spadł deszcz , dzisiaj pogoda nie jest moze prze zaje...sta ale swieci słońce i to sie liczy temp ok 16 stopni .



Piszcie jakies porady opinie z***ki bo troche mam wrazenie ze nikt tu nie zaglada .



Pozdro blesssss :smokee::smokee::spalony:
 

Pralka

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2011
Postów
46
Buchów
0
dobrze lecisz, mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze do końca :)
chyba nas obu ciekawi smak BG <wodna>
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
Mam 2 Purple Maroci w zaawansowanym flo i obawiam się że nie dojdą... Więc Pogody ci życzę żeby ci doszły te automaty ;) Szkoda że tak późno zacząłeś, ale coś tam swojego, lajtowego palenia będziesz miał :spalony:
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Siema
OSTATNI UPLOAD PRZED SCINKA


Ogladajcie 11 zdjec zrobionych lustrzanka :D

10 pazdziernik myśle kosa co o tym myślicie ???
.
IMG_3933.JPG

.
IMG_3932.JPG

.
IMG_3930.JPG

.
IMG_3929.JPG

.
_MG_3926.JPG

.
_MG_3925.JPG

.
_MG_3924.JPG

.
_MG_3923.JPG

.
_MG_3922.JPG

.
_MG_3921.JPG


:smokee::smokee::smokee:
 

bigalos

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2011
Postów
630
Buchów
0
żebyś nie płakał, że nie klepie..poprawię pewne zdanie
30 pazdziernik myśle kosa co o tym myślicie ???
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
hehe kolega wyrzej dobrze prawi jak zetniesz ja 10 nie zdziw sie ze nie ma mocy :> trzymaj ja jak dlugo bedzie sie dalo bo to dopiero jej poczatek flo ...;/ do pierwszych przymrozkow i hervest. pozdro i z ffffartem <peace>
 

Neoras

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
392
Buchów
0
biednie jest, nie myśl jeszcze o żadnej ścince trzymaj dopuki dasz rade. Pozdrawiam:smokee:
 

Notorious89

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2010
Postów
142
Buchów
0
NIee

nie ścinaj czekaj jeszcze bedzie ciepło w październiku warto poczekać:spalony:
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Siema
Zrobie tak jak mi doradziliście . Jest to moja pierwsza uprawa wiec nie plon sie liczy a zebrane doświadczenie na przyszłość :) aczkolwiek nie mowie ze mam gdzies ile z tego pomidora bedzie :D kazdy chce jak najwiecej wiadome . Dzisiaj zakupilem ripen mógłby ktoś mi doradzić w jakich proporciach go stosować i ile razy na tej ulotce nie sposob ogarnąc ile co i jak :/ zaznaczam ze mam jeszcze planton k i ten pokon obfite kwitnienie może jakas mieszanka ??? . Na swój rejon wracam w niedziele od ostatniego upa nikt nie zagladal na spota myśle ze zaskoczy mnie mily widok :) Postanowilem nie palic jointów z ulicy a poczekać na swoje i pozniej ekonomiczniej popalac :D za wszystkie porady z góry dzięki. :smokee:


blessss:spalony::spalony:


---------- Aktualizacja posta 08-10-2012 00:49 ---------- Czas poprzedniego posta 04-10-2012 19:59 ----------

Siema


Byłem dzisiaj po 16tej u pomidorka i jestem bardzo zaskoczony otóż główne szczyty nabrały koloru purpury <lol> trichomy są brązowe zapach kozacki , dolne kwiaty nie dojrzewaja tak jak górne ale jeszcze maja czas . Krzun dostał 1 z 3 dawek mieszanki nawozów : ripen (10ml) , pokon (15ml) , planton k mała grudka (ok 2-3g ) wszystko rozpuszczone w 1.5l wody planuje co 3 lać . Póżniej poczekać aż nawóz odejdzie z kwiatów i harvest . Wrzucam dwie fotki zrobione tel , po poludniu wrzuce lepsze .


DSC00225.jpg

DSC00226.jpg


Sorka za jakość

:yeahh:


---------- Aktualizacja posta 09-10-2012 14:31 ---------- Czas poprzedniego posta 08-10-2012 00:49 ----------

Siema


Kolejna porcja fotek pierwsze 4 sa z wczoraj ostatnia zrobiona dzisiaj przy okazji podlania 2 dawka mega mixa z nawozow , myśle zeby ostatnia dawka była nieco mocniejsza w ripen nic sie jej nie stanie jak doleje do 0.5l roztowru dodatkowe 15ml ??? .Dzisiaj smigam do koleszki zobaczyć pelnosezonowego grejfruta jak mi pozwoli to zrobie fote . Czas na foto



Prawy główny
DSCF9017.JPG

Lewy główny
DSCF9008.JPG

DSCF9010.JPG

.
DSCF9007.JPG

Boczny odrost
DSCF9028.JPG

:spalony::spalony:



---------- Aktualizacja posta 23:11 ---------- Czas poprzedniego posta 14:31 ----------

Siema

Witam wszystkich odwiedzających , a wiec o 18 byłem u znajomego pomoc mu w obcine liści wrociłem przed chwilą . To co zobaczyłem przerosło moje oczekiwania , pelnosezonowy grejfrut zasadzony pod foliakiem razem z pomidorami ogorkami i papryka :D tyle ze krzun stanowi prawie polowe objetości tego foliaka . Dzisiaj koleszka scią 14 lodyg ktore mu powychodziły z foliaka na zewnątrz mróz by je zniszczył , reszta karzaka została dojrzeć , urzyczyłem koleszce ripenu , zrobił 3 butle 5l do pierwszej wlal kieliszek 50ml do drogiej niecałe połtora kieliszka a do trzeciej dwa kielony , dojdą mu do końca października ??? . Pare dni temu scia pare mikrofonów podsuszyl i w miedzy czasie jak obcinalismy liście spalilismy ok3g na 3 osoby i powiem wam pierwszy raz palilem ziolo smakowe , przepyszne w smaku , działaniu , faza lagodnie wchodzi i trzyma dlugo .

Foliak
DSCF9032.JPG

DSCF9030.JPG

Zapach nie do opisania :)
DSCF9060.JPG

.
DSCF9053.JPG

.
DSCF9061.JPG




 

Marysia1910

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2013
Postów
80
Buchów
0
Ładnie poleciałeś, ale powiem Ci że te foty są ryzykowne. Każdy znajomy Cię rozpozna :) Jak nie chcesz kłopotów to skasuj to :)

Dałeś rade, pochwal się ile udało Ci się zebrać.
 

MMAfighter

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2014
Postów
68
Buchów
0
po takim czasie jak przestał się bawić to przypału nie ma ;P
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół