nasiona marihuany

[OUT2012] 3x BubbleGummer [AF][AUTO]

Wyszukiwarka Forumowa:

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Z poczatku roślina została delikatnie przelana i pozniej woda nie mogla odparować , po paru dniach spadł deszcz i gdybym nie zmienił tej ziemi to ona zwyczajnie by mi zgniła , troche za duzo go dałem jak na 5 l donice .
 

mrozio

New member
Rejestracja
Cze 12, 2009
Postów
2
Buchów
0
Ty ale te roślinki są jakieś zwiędnięte zanim się ogarną trochę minie nie wiem czy ci w ogóle dojdą.
 
G

Gość

Guest
biedne sa te rośliny chyba przekombinowales z nimi wystarczy wsypac dobra ziemie za pare zloty do wiadra i wsadzic nasionko i bedzie piekna roslinka podlewac jak ma sucho i rosnie w oczach a Ty sie nad nia chyba znęcasz :p pewnie odplaci Ci sie za to plonami :)

:spalony:
 

BongoWiadroLufa

Active member
Rejestracja
Sie 19, 2012
Postów
34
Buchów
0
Rośliny dużo za małe jak na swój wiek, jednak swoje przeżyły ciekawe co ci z nich wyrośnie bo w tym sezonie miałem parę razy styczność z tymi odmianami ;)


Pozdrówki z farciochem do :harvest::harvest:
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
biedne sa te rośliny chyba przekombinowales z nimi wystarczy wsypac dobra ziemie za pare zloty do wiadra i wsadzic nasionko i bedzie piekna roslinka podlewac jak ma sucho i rosnie w oczach a Ty sie nad nia chyba znęcasz :p pewnie odplaci Ci sie za to plonami :)

:spalony:

Gościu gdybym nie "przekombinował" to nic z nich by nie było . Przeczytaj od początku relacje
.


Dobra czas na up

34Dzień/23 Dzień na wegu


Przez ostatnie dni non stop świeci słoneczko , temperatura jest ponad 25 stopni :) . Dzisiaj w nocy spadł delikatny deszcz w samą porę miałem dzisiaj iść podlać pomidora . Pomidor dostał oprysk z Asahi .


.Z góry
DSC_0004a.JPG

.Łodyga :D
DSC_0005a.JPG

. Szczyt po zrobieniu nieświadomego FIMa. Chyba jest git ?
DSC_0006a.JPG

.
DSC_0003a.JPG

Zaznaczam że oprysk nie był robiony w pełnym słońcu


Z góry dzięki za wszystkie komenty i z***ki

blesssss :spalony::spalony:
 

czarnybyk

Active member
Rejestracja
Sie 5, 2012
Postów
39
Buchów
0
Widzę że roślinka się ogarnia powoli daj jej ze 3 nakrętki biohomusa bez wody zobaczysz że dasz jej mocy na weg. I nie podlewaj jej od tego jest matka natura chyba że były by upały cały czas przez 2 tyg. Dużo słońca jeszcze raz słoneczka:yeahh:
 

Neoras

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
392
Buchów
0
strasznie ich męczysz. Zdejmij te druciki, daj im rosnąć i módl sie o dużo słońca bo inaczej nic z tego nie będzie<rotfl>
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Siema

38 Dzień / 27 dzień na wegu.


Pomidor dosłownie wystrzelił tak jak kolega wyżej napisał zdjełem druciki z LST . Pomidor wczoraj przezył ostrą burzę z gradobiciem dzisiaj cały dzionek słonecznie , przez nabliższe dni pogoda ma zostać taka jaka jest wiec gicior :) . Mógłby ktoś ocenić za ile mniej wiecej czasu zacznie on kwitnąć ??? fajnie by było jakby zakwitł przed początkiem września , mam jeszcze pytanie w jakiej proporcji stosować planton k( na opakowaniu jest napisane że 1g na 1l wody) ale nie mam wagi :/ i mniej wiecej co ile czasu podlewać roztworem i czy można sypać ten proszek jakbył nie chciał nawozić roztworem .

Foto UP:
.
DSC_000421.JPG

.
DSC_000321.JPG

Za wszystkie komenty i z***ki z góry dziękuje :D

Ema <shiza>
 

bigalos

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2011
Postów
630
Buchów
0
ona ma za mokro...za bardzo ją "kochasz"....zapomnij o niej na pare dni a dobrze jej zrobi....za mokro zdecydowanie
 

Neoras

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
392
Buchów
0
Podejrzewam że zacznie kwitnąć za jakiś około tydzień. Jak zacznie kwitnąć to dopiero po tyg możesz zacząć dawać nawozy jakieś, na początku wystarczy to co jest w ziemi. Planton 1 łyżeczka do herbaty nie idealnie płaska wskazała mi 8g. Czyli dla ciebie dawka to bedzie mniej niż połowa płaskiej łyżeczki i podlewaj nim max 1raz/1tyd. Dobrze że zdjołeś te haczyki od razu lepiej wygląda, teraz już bedzie miała lżej<joint>. Tak jak kolega wyżej mówi za mokra ziemia. Dołóż jeszcze w zalezności od pogody 1-2 dni przerwy w podlewaniu do tego schematu co teraz masz. Poprostu musisz dawać ziemi przesychać. Mama nadzieje że bedzie coraz lepiej. Pozdrawiam:bongo4:
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Dzięki za komenty . Powiem wam tak od kąd wymieniłem ziemie roślinka została raz podlana szklanka wody , matka natura chyba lepiej bedzie ja podlewać odemnie :D Czyli pół łyżeczki plantonu k a moge normalnie wysypac go na ziemie jakby padał deszcz ???

Pozdrawiam :D:spalony:
 

high head

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2012
Postów
72
Buchów
0
nie chce Cie dołować ziomuś ale jak to jest AF to za dużo z tego nie będzie
,a ogóle kwitnie już? Jak nie to nie zdążysz zebrać...
 

Neoras

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
392
Buchów
0
niektórzy sypia prosto na ziemie ja tego nie robiłem i nie chce próbować, poprostu podlewam wtedy mniejsza iloscia wody np 1,5l a plantonu ta samo dawka czyli wieksze steżenie, póki co nie miałem problemów z przenawożeniem:sunny:
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Elo

O ile sie nie myle to jest około 50 dnia , 3 dni temu pokazały sie pierwsze trichomy , myslicie że 3 tygodnie na flo wystarcza ??? jak nie to mam dobra opcje u ziomka który ma LR#2 na chacie taki mały parapeciak i raczej bym sie z nim dogadał o przechowanie na pare dni może wiecej . Mama mały problem choć nie wiem czy jest sens co kolwiek z tym robić ale napisze wam niech sie wypowie ktos bardziej obeznany , mam na liściach takie białe kropki i niektóre liście wygladaja jakby ktoś lub coś je podjadało samo oceńcie


FOTOupload:
Jeden z kwitnących szczytów w sumie jest ich 5
DSC_0008883.JPG

Troche sie jej urosło :D
DSC_0008881.JPG

Kolejny szczyt
DSC_0008885.JPG

Białe kropki o których pisałem

DSC_0008884.JPG

 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
SIEMA

Krzak elegancko kwitnie dostał juz dwie dawki plantona k , od ostatniego upa nie byłem na spocie dopiero dzisiaj zajrzałem wczesniej brat wpadł podlać bo od dłuższego czasu nie padało . Szczerze jak dzisiaj wpadłem to zobaczyłem przyjemny obrazek 15 kwiatków :D , główne dwa szczyty(po Fimie) widać zę beda duże topy , reszta tez niczego sobie . Zapach bardzo z intensywniał . Na moje oko do 10 października potrzymam go . Inwestować w ripen lub jakiś inny nawóz tego typu ??? prosił bym o opinie . Czas na foto upload

.Mniejszy kwiat w środku rośliny
DSC00219.jpg

.Główny szczyt (lewy)
DSC00218.jpg

.Główny szczyt (prawy)
DSC00216.jpg

.Cały krzaQu :D
DSC00217.jpg

Sorka za jakość (robione tel) .
Komenty porady i z***ki mile widziane

Pozdro blesssss:spalony:

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół