nasiona marihuany

[OUT2012] 3x BubbleGummer [AF][AUTO]

Wyszukiwarka Forumowa:

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
a co powiecie na te pożółkłe,dziurawe(patrz foto) , łodyga na samym dole też zrobiła się brązowa jakby lekko podgniła , jest to moja pierwsza uprawa i nie chciałbym jej stracić :( . Z tym hydro żelem to wydaje mi się że delikatnie przesadziłem i z tąd taka duża wilgotność ziemi , nasuwa mi się pytanie czy jak delikatnie odkopie roślinkę i wy***ie część tej ziemi i zmieszam z nową to roślina nie dozna jakiegoś szoku itp , jest sens kupowania asahi SL ???

dziękuje za rady blessss :spalony:
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
daj jej spokój na tydzień - niech się sytuacja unormuje, bo jak zaczniesz teraz poprawiac wszystko na akord, to nic dobrego z tego nie bedzie.
te dziury to jakieś robactwo, ale nieznaczny stopień, więc olej. chyba, ze pod liśćmi siedzą jakieś kolonie robali...
ma zdecydowanie za mokro. możesz asahi albo tytanit kupić i w razie co ją wspomóc, ale na razie tak 5-7 dni świętego spokoju.
 

czarnybyk

Active member
Rejestracja
Sie 5, 2012
Postów
39
Buchów
0
Możesz kupić asahi zawsze się przyda. masz tam zdecydowanie za mokro i dlatego roślinka robi się słaba bo korzenie nie wyrabiają w takim są szoku na twoim miejscu wyciągnął bym całą donice z ziemi i jeszcze zrobił kilka dziur na spodzie i trzymał na świeżym powietrzu zanim dojdzie do siebie.
Wejdź sobie na moją fotorelacje;) pozdr.:spalony:
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Dzięki za porady :)

Zrobię tak jak mówicie tydzień wolnego od podlewania , doniece wyjme zrobie dziurki na LST i na dnie , zależy mi na szybkim wzroście bez obaw mogę lać czysty nie rozrobiony biohumus ? w końcu to nawóz naturalny ale lepiej zapytać <joint>

bless :spalony:

---------- Aktualizacja posta 12:52 ---------- Czas poprzedniego posta 00:52 ----------

Zrobiłem tak jak wcześniej pisaliście ogarnąłem tą ziemie z wierzchu , LST zrobione uwagi mile widziane . Pomidor dostał 2 nakrętki biohumusa .

FOTO UP

.Foto od wschodniej strony
DSC_0004.JPG

.od strony północnej
DSC_0005.JPG

.od strony południowej
DSC_0003.JPG

Robiąć LST poczułem bardo miły cytrusowy zapach ;]
:jaraczz:
 

grubydziad

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2012
Postów
113
Buchów
0
czy mi się wydaję czy coś przypadkiem nie żre ci tej rośliny ??
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Właśnie tego sie obawiam ze cos ja podjada , około 10 m od spota jest mrowisko . Na liściach jak i pod nimi nie ma sladu jakiego kolwiek szkodnika , jutro zakupie asahi i jej troche pomoże myśle .

---------- Aktualizacja posta 10-08-2012 16:12 ---------- Czas poprzedniego posta 09-08-2012 13:48 ----------

Siema dzisiaj zakupiłem asahi i odczynnik do pomiaru ph rezultat ph gleby około 6 , krzak miał zrobione LST . Wody nie dostaje podlewam czystym biohumusem w ilości 2-3 nakrętek . Gleba po mału wraca do normy juz nie jest tak mocno wilgotna ale i tak jej dam wolne do wtorku jak bedzie miała sucho do delikatnie podleje. Jakby ktoś mógł mi podpowiedzieć co ile mniej wiecej pryskać asahi ?

Czas na fotoUP
.
DSC_0004%7E0.JPG

.
DSC_0007.JPG

.
DSC_0006.JPG
 

Homer Simpson

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2012
Postów
75
Buchów
0
Asahi sl ja osobiscie pryskam co wizytę na spocie czyli raz na tydz i jest ok, jak lalem początkowo co 3 dni tez nie popalilo, w mieszance Asahi 2ml/l i florowit 3 ml/l pozdro
 

grubydziad

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2012
Postów
113
Buchów
0
na moje oko roślinka ma za mokro... weź ją może nie podlewaj przez jakiś czas niech gleba przeschnie ja potrafię swojąroślinę głodzić po kilka dni dochodzi czasami nawet do 9 :p no i módł się o słońce bo teraz roślince najbardziej tego potrzeba :)
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
LST zostało zmienione wg mnie 100 razy lepiej łodyga +odrosty sa bardziej naświetlone bo wczesniej leden listek zasłaniał , wiem ze ma za mokro nie podlewam jej od jakiegos czasu dostaje ona czystego biohumusa , myśle nad przesadzeniem jej w nowa ziemie tylko sie obawiam jakiegos uszkodzenia podczas przesadzania niestety nie mam az takiego doświadczenia :(
 

sid000

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2011
Postów
943
Buchów
0
jeżeli u cb deszcz będzie padał co dziennie to możesz pożegnać się z jakimkolwiek plonem ja teraz tez się martwię o swoje 2 maleństwa ale na razie dają sobie rade a z tym twoim to może być ciężko <wodna>
 

vietorius

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
152
Buchów
0
moja jest w tym samym stadium wzrostu maja chyba tyle samo dni :D
powodzenia i oby słoneczko nam pogrzalo troche!
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Siema


25 Dzień / około 7 dzień na weg.



Tak jak pisałem wcześniej poprawiłem LST roślina nie dostaje wody leje czysty biohumus , poprawiajać lst niechcący zrobiłem FIMa :/ Foto up


.
DSC_00066.JPG

.
DSC_00044.JPG

.
DSC_0005%7E0.JPG

.
DSC_0003%7E0.JPG

 

grubydziad

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2012
Postów
113
Buchów
0
No jak już fima zrobiłeś to roślinka postoi w miejscu pewnie z 7 dni ja tak miałem narazie czekaj aż sama odbije albo opryskaj ją czymś na odstresowanie zapomnialem nazwy preparatu ashai chyba to było :) i narazie daj jej się rozrosnąć bo póki co to na moje oko ma za dużo stresu jak na tak młody wiek :)
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Siema


Przez nie korzystne warunki atmosferyczne zmuszony byłem wymienić glebę na nową (tym razem bez tego je.. hydro żelu) . Ogarnełem jeszcze prowizoryczny foliak bo z tego co ogladam w tv to dopiero w środe bedzie elegancka pogoda .

FotoUpload :
. ziemia z hydro sie przydała :)
DSC_000662.JPG

. otwór na powietrze jest wysokości 6cm , szerokość 10 cm
DSC_000552.JPG

.

---------- Aktualizacja posta 15-08-2012 23:16 ---------- Czas poprzedniego posta 13-08-2012 17:31 ----------

Siemka


Roślina przeżyła intensywne opady deszczu foliak idealnie wykonał swoje zadanie :) . Byłem dzisiaj na kontroli u pomidorka wszystko jak w najlepszym porządku idealnie przyjął się do nowej ziemi już bez hydro żelu . Z tego co widziałem w pogodzie to od jutra ma być w moim rejonie ponad 20 stopni i słonecznie przez najbliższe dni . Z podlewaniem narazie się wstrzymałem niech spokojnie dojdą do siebie korzenie . Zastanawiam się nad zrobieniem PCboxa na zimie :D posiada ktoś z was jakiś gotowy projekt z kosztorysem , szukałem na forum ale nic konkretnego nie było :/ Z góry dzięki



Emaaa:spalony::spalony:


---------- Aktualizacja posta 19-08-2012 13:12 ---------- Czas poprzedniego posta 15-08-2012 23:16 ----------

Witam .


przez ostatnie dni pomidorek przyja na klate duża dawkę słońca :) . Martwi mnie to ze nie zdąrze do zbiorów planuje ja jeszcze tydzien potrzymac na wegu a pożniej lać planton k żeby zaczeła kwitnąć bo czasu co raz mniej . Nie mniej jednak ile bym nie zebral to i tak bd sie cieszył :)


FotoUpload :
.
DSC_0003-11.JPG

.
DSC_000888.JPG

.
DSC_000666.JPG

.
DSC_000555.JPG

.
DSC_000444.JPG

W sumie naliczyłem 6 szczytów

 

LoneRanger

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2012
Postów
351
Buchów
0
Siema


Przez nie korzystne warunki atmosferyczne zmuszony byłem wymienić glebę na nową (tym razem bez tego je.. hydro żelu) . Ogarnełem jeszcze prowizoryczny foliak bo z tego co ogladam w tv to dopiero w środe bedzie elegancka pogoda .



[/COLOR]

o co chodzi? w czym przeszkadzał hydrożel?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół