nasiona marihuany

[OUT2012] 3x BubbleGummer [AF][AUTO]

Wyszukiwarka Forumowa:

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Witam moja pierwsza przygoda zaczyna się od 3 automatów.


Odmiana: Bubble Gummer od f2seeds
Podłoże : ziemia Humus - 5l na jedna donice , dolomit + hydro żel(niewielka ilość)
Nawozy : Biohumus forte , platon K , nad ripenem się zastanawiam



Dziewczynki dzisiaj wykiełkowały dzisiaj po czym zostały przeniesione na łono natury :) w 5 litrowych donicach , jak tylko wyjdą bedzie upload z foto


Pozdro. :)<joint>

---------- Aktualizacja posta 22-07-2012 16:21 ---------- Czas poprzedniego posta 19-07-2012 01:45 ----------

Witam



Jedna z trzech dziewczyn wyskoczyła na świat z tego co widać to ma się dobrze .:yeahh:




DSC00179.jpg



makro
DSC00180.jpg

DSC00180.jpg
 

bigalos

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2011
Postów
630
Buchów
0
będę zaglądał...bo zastaniawiałem się nad tą odmianą, jednak wybrałem criticajack..szybko kwitnie....no zobaczymy jak te gumki dadzą sobie radę...
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Witam



Dzisiaj wpadłem podlać pomidory i zauważyłem ze druga dziewczyna wyszła na świat co mnie nie ukrywam bardzo cieszy , zastanawiam sie nad trzecia ale dam jej jeszcze troche czasu . Gdzieś za tydzien planuje je szpikować biohumusem :) pogoda jak narazie sprzyja wiec nie pozostaje nic innego jak czekać :) . Nastepne odwiedziny planowane sa na piątek napisze jakby cos sie zmieniło haaaa


pozdro:smokee:


Dróga dziewczyna :)
DSC00181.jpg

 
D

Dziobak

Guest
Ciekawie się zapowiada, będę odwiedzał <peace>

Powodzenia i byleś zdążył do :harvest:
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Siemaa


7 Dzień z życia pomidorów .

Dziewczyna nr 2 została skradziona albo ktoś ją zjadł :(


[*]



Do dziewczyny nr 3 nie miałem jak zajrzeć bo rolnicy koszą zboże i nie chciałem żeby ktoś mnie obczaił , zajrzę dzisiaj pod wieczór .


Dziewczyna nr 1 urosła :) jak narazie żadnych zastrzeżeń co do niej nie mam :)

Foto :
DSC00184.jpg


makro :
DSC00185.jpg

 

grubydziad

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2012
Postów
113
Buchów
0
A jak tam trzecia ja już mimo wszystko bym ją wywalił na out ale jak wolisz będę zaglądał ;) pozdrawiam ;)
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
U trzeciej bylem 5 dni temu to jeszcze nie ujrzała światła dziennego dzisiaj z powodów technicznych tez nie mogłem zrobię to dzisiaj pod wieczór . Na Panią nr 1 planuje gdzieś za ok. 7 dni lać biohumus.

---------- Aktualizacja posta 28-07-2012 16:39 ---------- Czas poprzedniego posta 25-07-2012 17:03 ----------

Siema

10 Dzień

Z przykroscią musze napisać ze pani nr 3 nawet nie wyrosła :( . Została pani nr 1 . Pogoda git majonez słoneczko świeci a pomidor robi postępy ;] od poniedziałku planuje zapodać mała dawkę biohumusa . Teraz czas na foto :)

Komentarze i porady mile widziane
.
DSC00187.jpg

.od góry
DSC00188.jpg

.z profilu :D
.
DSC00189.jpg
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Siema kolejny UP

Dzień 16/4dzień weg.

Pomidorek robi ogromne postępy bardzo mu posmakował biohumus ;] Pierwsza dawka była mniejsza niż zalecana na opakowaniu , droga normalna a trzecia będzie większa
Zastanawiam się nad zrobieniem LST (może za wcześnie ? ) .

FOTO UP

.Doba po pierwszej dawce biohumusa
DSC00192.jpg

.4 dzień na weg
DSC00197.jpg

.
DSC00196.jpg

DSC00198.jpg
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Witam



21 Dzień / 8 dzień weg

Mam bardzo poważny problem , 3 dni temu pomidorek dostał 3 dawkę nawozu o stężeniu 2 nakrętki na 1l wody , z tego co mi wiadomo biohumusa nie da sie przedawkować , wg mnie to wina tego hydro żelu bo ziemia jest nieco bardziej wilgotna niż zawsze . Miałbym prośbę do doświadczonych growerów o szybka radę , napewno musze zmienić ziemie co zrsztą widać na foto + dokupić asahi sl , co polecacie na ochronę przed szkodnikami , muszę zaznaczyć ze na spocie w odległości 8-10m jest mrowisko . Za wszystkie skuteczne porady poleci buch .

Foto UP
.
DSC00203.jpg


.
DSC00202.jpg


Pozdro

 

dr.Chronic

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
195
Buchów
0
CO do poprzedniego upa, to nie podlewa się w pełnym słońcu!

Co do ostatniego to wygląda trochę na problemy z PH.
 

GEMINI

Well-known member
Rejestracja
Lip 26, 2011
Postów
55
Buchów
0
he he ciekawe jak mi podarujesz bucha:spalony:

1. 21 dzień życie możesz zrobić LST:pr:
2. Ja 4 nagietki na 1L dawałem potem systematycznie podnosiłem do 6 i nieraz wiecowej. Kup sobie jeszcze PLANTON K wydatek od 7 do 10 zł.
3. " co polecacie na ochronę przed szkodnikami " co masz namyśli szkodniki ?? ślimaki, przędziorka...

zapraszam do mojej fotorelacji.

z Fartem
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
CO do poprzedniego upa, to nie podlewa się w pełnym słońcu!

Co do ostatniego to wygląda trochę na problemy z PH.


co do podlewania o której porze najlepiej podlewać bo widziałem tyle opinii i już nie ogarniam:pl:

ziemia z wierzchu pokryta była jakiś zielonym pyłem ? nie wiem jak to nazwać pod tym ziemia była strasznie wilgotna roślina nie dostawała nic oprócz biohumus forte . Myślisz ze wymiana gleby coś pomorze ???


he he ciekawe jak mi podarujesz bucha:spalony:

1. 21 dzień życie możesz zrobić LST:pr:
2. Ja 4 nagietki na 1L dawałem potem systematycznie podnosiłem do 6 i nieraz wiecowej. Kup sobie jeszcze PLANTON K wydatek od 7 do 10 zł.
3. " co polecacie na ochronę przed szkodnikami " co masz namyśli szkodniki ?? ślimaki, przędziorka...

zapraszam do mojej fotorelacji.

z Fartem

Z buszkiem jakoś by się dało rade :spalony::spalony::spalony::yeahh:
1.LST bedzie robione w najbliższym czasie jak tylko ogarne problem który mam z moim pomidorem
2.planton k czeka w szafce ;]
3.na szkodniki wszystko mam na myśli mszyce i wszelkiego rodzaju owady na ślimaki to chyba ślimakol czy jakos tak.
 

sid000

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2011
Postów
943
Buchów
0
nie podlewaj jej !

Ten zielony pył jak to nazwałeś to grzyb ,mech,albo pleśń :D

Jakieś gówno ale to źle że to jest odgarnij z wierzchu to wszystko i podsyp nowej ziemi może to pomoże i nie podlewaj jej ja swoje podlewam czystym biohumusem bo wiem że jak wody naleje do doniczki to nawet przy 40C mi nie wyparuje a jak ty masz tam jeszcze hydro żel to ja bym ją podlewał raz na tydzień a jakby deszcz padał to wgl nic nie ruszał dlatego pie***le hydro żel :D
 

boxman

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2011
Postów
173
Buchów
0
za bardzo je przelewasz, przesusz troche glebe a potem daj mniej wody niż zwykle - masz tam błoto a to nie dobrze dla korzeni
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół