nasiona marihuany

GGS FoteWklej

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Cze 6, 2011
Postów
18
Buchów
0
Mazar x Ak 47 AF 3 litrowy doniczek



Owocowy szal zapachu , slinotoku dostaje myslac o tym jaranku :smokee:

take care
 

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
Moje lr#2 x ak47 od ggsa z 2013 roku :D zamieniłem się grama za pięciopak z czego zostało mi 3 szt. i to te 3 sztuki po lewej wszystkie razem. obok inne afy nie ggs. trafily mi się dwa phena szybkie i wąskie oraz szersze i 2 rośliny bardziej zbite, które będą dłużej kwitnąć. Mniej więcej 90cm wzrostu, raczej forma pałkowa niż rozkrzaczona ok. 15g powinno być z każdej ;)



szybki



wolniejszy (drugi identyczny)



edit:
niestety ch*j strzelil caly spot, wszystko wykoszone łącznie z drzewami co rosly obok. w scietych chwastach znalazlem cale poplesniale 3sztuki lr2ak ale do niczego sie juz nie nadaja. serce boli stówka na zime by była.. jedna roslinka przezyla odziwo ale to black budha sagarmathy juz nie produkowana..

 
Ostatnia edycja:

trzeszcze

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2013
Postów
229
Buchów
6
Ambrosia x Purpurea Ticinensis



Na razie nieśmiało przechodzi na flo; myślę że za 5 tygodni będzie można wstawić ciekawsze fotki
 

Autoflowering

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2012
Postów
363
Buchów
0
Easy Sativa x Maroc:

201408252434.jpg

201408252435.jpg
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
okazało się że mam cośi od Cb grzes
esxshaman
na flo wskoczyła w biegłym tyg
IMG_2468.JPG

IMG_2471.JPG
 

fiq

New member
Rejestracja
Wrz 21, 2010
Postów
3
Buchów
0
ch*j dupa, w tym roku, pierwszyraz od 4 lat za***ali mi krzaki. 3 najwieksze badyle jakie miałem poszły w piz*u jeszcze nawet zanim dojrzały. Żeby ku**a sie zatruła ***ana. Nawet nie zdąrzyłem zrobić zdjęć.
Zostało mi jedno drzewko pizdowate i jedno opie****one praktycznie do zera.
Sk***iel za***ał mi piękne
Ambrosia x Purpurea Ticinensis
Afganistan x Ak47 x EasySativa x Shaman
EasySativa x Shaman x Purple Power x5.

To co zaostało.
Prawdopodobnie EasySativa x Shaman x Purple Power:





Zjedzony
 

Green Farmer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2011
Postów
519
Buchów
0
Purple Maroc x Automazar

Przykladowy plant. Wysokosc okolo 160 -170 cm nie mierzylem. Wysadzone 17 czerwca kielkowane pod koniec maja. biala zamazana plama po prawej w tle to 5l opryskiwacz dla porownania. okolo 3 tydz. flooo.
 
P

pandyandy

Guest
Sweaty Beaty




Czego moge sie spodziewac po mocy

Sour Dog






mam nadzieje ze sie podobaja
 

trzeszcze

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2013
Postów
229
Buchów
6
Widzę że moja Ambrosia w tyle w porównaniu z innymi. Możliwe że to przez to ze dopiero w lipcu trafiła na spota, może takie pheno ale dojść i tak powinna, w przyszłym roku będzie na pewno :pr:

Największy krzak jaki miałem do tej pory - ok 2.20m, kiełkowane koło 20 czerwca, po toppingu i supercroppingu :joker: przerosła swoich sąsiadów i zabiera im światło. Zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie <lol>

















 

spizgana swinka

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
196
Buchów
0
dwa automaty od grzesia, na wewgu jadły nawóz aż miło, nie pokazując oznak przenawożenia, rosły bez treningu, miały po jednym dużym głównym topie, słabe odrosty( słabo się rozkrzaczyłay na bokach), dały przyzwoity wynik, ciągle je testuje, na flo bc bardzo pieknie pachniał, z pewnością jakość palenia pod względem zapachu i samku jest bardzo dobra( w skali auto), na koniec zaatakowała plecha ale to przez pogode, nie zauważyłem jakiejś specjalnej podatności na pleche. Mam je w swojej fotorelacji z tegorocznego outa !

black cream af




black cream x n.y.c.d. af


 

mistrz1321

Well-known member
Rejestracja
Sty 31, 2012
Postów
120
Buchów
0






przykro mi ale z odmianami moge nie trafic kiedys dodam co to bo jeszcze nie doszedłem do tego ale czy to wazne i tak sa cudne pozdro dla grzecha i całej ekipy

---------- Post Zaktualizowany 12:24 ---------- Data pierwszego postu 12:18 ----------





to shaMAN XAK47




 

Obuz11

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2010
Postów
158
Buchów
28
Witam. Poniżej foty Ambrosia x Purpurea Ticinensis. Wysadzona dość późno, w sumie chciałem sprawdzić czy naprawdę się tak pięknie wybarwia. Nadal rośnie bo pogoda sprzyja :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół