nasiona marihuany

GGS FoteWklej

Wyszukiwarka Forumowa:
G

gowna strugi

Guest
mała wielka BIGBERRY <peace>

w dniu KORONACJI :)




Nie poszło do końca, jak chciałem, ale w zamian dała mi 12 pestek ( x LR auto REG)...

a tutaj GRAPEFRUIT x PASSION na początku sierpnia... dziś ma już pod 2m... jak dama zakwitnie podrzucę co nie co... co ciekawe rosnąca obok Pasja z DP nie wygląda przy niej za ciekawie :D



pozdrawiam
i oczywiście dziękuję Mr. G <peace>
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Grapefruit x Passion , zdjęcie robione tydzień temu, wstawię jeszcze fotki w późnym okresie kwitnienia . Dodam że "choinka" jest gigantyczna ;)




a tu z panem prezydentem

te po lewej i za to P x G
 
Ostatnia edycja:

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2

tutaj to samo co wcześniej czyli PxG
już trochę bardziej spuchł, będę robił jeszcze zdjęcie przed ścinką to też wrzucę
 

Moon

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2012
Postów
79
Buchów
0
na wstępie przepraszam wszystkich za jakość :pl: bydlaki jak u Biffa to może nie sa ale topy ładnie napuchnięte. Obie to PxR córy Grzecha





i pozdrowienia od koleżanki:crazy:

później coś o nich napisze ale w innym temacie
 

czytajacy

Active member
Rejestracja
Mar 12, 2012
Postów
37
Buchów
1
GRAPEFRUIT x PASSION 682g!

Witam szanowne "Kółko Rolnicze" z Tobą Grzechu na czele :) Pozwole sobie pochwalić sie swoja panną z nasionka twojej produkcji. odmiana jak w temacie Grapefruit x Passion. Sionko poszło w glebie już z końcem lutego. W boksie rosło miesiąc i już z początkiem kwietnia przymusowo panna została eksmisje pod foliaka ( i to był pierwszy błąd wpływający na koncowy rezultat) jak sie okazało po około 2 tygodniach Panna weszła w faze Flo a była dopiero połowa kwietnia :zombi: na szczęście w maju kobitka zrobiła rewega i postanowiłem wkopać ją w ziemie :) Nie posiadam niestety fotek z tamtego okresu ale zapodam te które przetrwały :)
Warto wspomnieć także, że geny z twojej ręki rosły jak szalone, przez co przerosły pomidory i ogórki mojej matki które uległy kasacji na rzecz MJ :) za to musiałem latać i kupować w wakacje warzywa za swoje ;) ale taki układ mi pasował.




Końcowa powierzchnia "drzewka szczęscia to około 3 m2!!! Wysokość mierzona od ziemi do głównego szczytu to 315cm!!!













Tak Tak moi drodzy to jest jedno "drzewko" :)
Widok od spodu.



I tu mała informacja. W sierpniu walczyłem przez 2 tygodnie z przędziorkami które dosyć mocno "podskubały" mają panne od dołu :(



Głównych odrostów było 11 i każdy z nich dawał prawie tyle co moje normalne drzewko na out :jaraczz: każda z tych gałęzi krzaczyła sie tak bardzo i zabierała tyle miejsca, że nie pozostało mi nic innego jak obwiązać wszystkie w jedną całość do kupy, bo inaczej nie miałbym jak wejść do foli której 3/4 powierzchni stało sie MOIM RAJEM na ziemi :freak:



Widok topka 2 tygodnie przed kosą.

Całości suszu wyszło 682 giety!!!!!!!!!!!
Taka mała uwaga dla Ciebie Grzechu, powinieneś dawać ostrzeżenia na opakowaniach sionek, że pod folią może dosłownie zjadać powierzchnie <shiza>
Pozwole zapodać kilka fotek przedstawiających na co między innymi poszedł susz.



30 g zioła prima sort i 3 kostki masła :)






i efekt końcowy CIAAAAAAACHOOOOOO:spalony:




Teraz zapale sobie gibona z pięknym cytrusowym aromatem, a możecie mi wierzyć po 3-ch miesiącach od kosy susz "Urywa Głowe" <joint>
Ps. po jednym ciasteczku jest 5 godzin takiej bani, że chce sie już jej nie mieć :) :) :) I pomyśleć, że taka cudowna moc tkwi w roślinie! Ehh szkoda, że jest to ona nam zabroniona :(

Pozdrawiam was ziomki z forum, kolejne doświadczenie zebrane na nowy rok, teraz Grześ wiem, że warto posiadać twoje pechy. Kolejny OUT obowiązkowo z twoimi "potworami" ;)
 
Ostatnia edycja:

cheapwine

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2011
Postów
270
Buchów
4
P#1 x RS,









zdjecia z konca wrzesnia.. pozno wysadzona, miala byc na pechy ale nikt nie dal pylku i przepadla :(
 
U

Usunięty 23746

Guest
Passion x Grapefruit GGS
Planty sadzone były dość późno (6 czerwca), późno zaczęły kwitnąć(ok. połowa sierpnia), mimo to puchły ładnie i rosły zdrowo. Na koniec flo wpie****ały spore ilości nawozu:spalony:
Tydzien przed ścinką. Prawie wszystkie topy padly na ziemie od ciężaru



Znowu ugięte

całość

Z tego co pamiętam nasionek dostałem 6 w gratisie. Od razu wiedziałem że wyrosna zdrowe panny, bo nasionka duze ciemne, najlepsze jakie miałem a miałem wiekszosc nasion od DP. Polecam.
 

jlb88

Member
Rejestracja
Paź 30, 2012
Postów
16
Buchów
0
niestety zapodziało sie hasło do mojego ko0nta Moon i chzba go ju nie odyzskam :pl:. Dorzucę 2 fotki, sorki że jedna przycięta ale przypałowa miejscówka była :freak:





dobre palenie bylo:spalony:
 
D

delete

Guest
Ostatnia edycja:

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Diesel Ryder podejście drugie. Indoor, doniczka mała. Pięknie się rozrasta :)


Pozdrawiam grzesiu, robisz dobrą robote z pestkami !!
 

kofii09

New member
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
2
Buchów
0
oto AK47
DSC02083.JPG


WhiteMaster ehhh czemu nie ma tych pestek :(
DSC02102.JPG


a Tu BigBerry

DSC02878.JPG


Nie chce zachwalać czy coś ale trochę już tych autosow w życiu przerobiłem i żadne nie miały takiego wigoru jak Grzesia...;) Rob chłopie to co robisz bo masz do tego rękę :) czekam na tegoroczne AF'y
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół