nasiona marihuany

GGS FoteWklej

Wyszukiwarka Forumowa:

Wax

Active member
Rejestracja
Cze 3, 2019
Postów
30
Buchów
0
Hindu kush x Amnesia
ok 160cm powoli zaczyna flo 22.06
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Wax

Active member
Rejestracja
Cze 3, 2019
Postów
30
Buchów
0
Mała aktualizacja roślin grzesia 4.07

juz jakis czas na flo'



Pozdro [MENTION=8306]Grześ[/MENTION] podzro #.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Gg3 x Amnesia x G13



Miał ktoś ta odmianę ? Jaki termin zbioru u Was i jaki plon mniej więcej dała ta odmiana .
pozdrawiam ggs,ową rodzine !
Edit.
Przejrzałem fotorelki z 2019r. [MENTION=66159]Rizzo[/MENTION] mógłbyś conieco zdradzić o ile pamiętasz ?

Kolego duży rozrzut jedne były gotowe na wrzesień koło 20. A inne zaś 10 października po przymrozkach potrzebowały jeszcze z 2 tygodnie. Tak czy siak palenie było za***iste
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
WW x Amnesia auto

 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Wakacje z córkami Grzesia :herm:

Spot na którym bardzo mozolnie idzie przez pogodę. Bardzo małe bo sięgają od jajec po pas. Szybko na tym spocie schnie wszystko. Całe szczęście ze jeszcze nie kwitnie. Tu był 1 sierpień i 10 sztuk w tym jeden karzeł:






Serious6














Spot 5 to taki dodatkowy wysadzany późno. Ok. 25 czerwca wysadzane na spota małe siewki. Duże też nie są ale tylko jedna kwitła i kilka się określiło. Ogólnie 10 sztuk. Dwie to karły bo mi co chwila zarastały reszta ok.










"Spot 13"
Nazwa od pierwotnej ilości sezonow. Obecnie ilość mniejsza. Ok 9 w tym 7 naprawde dużych roślin. Kilka monsterów będzie :] Butelka 5 litrów dla porównania. Tu leciał toping i lekkie naginanie przez co nie mają wiecej niż 190cm. Wiekszość kwitnie.


































Mam też 3 auto gdzieś obok w cieniu:






"Spot Okopy"
22 lipca więc nie było mnie dobre 2 tygodnie. Tam od zawsze rośnie jak trzeba bez większej opieki Miało być 14 sztuk ale jedną zdeptałem i zostało 13 w tym 8 potworów z pierwszego rzutu i kilka mniejszych ale sporych od 150 do 200cm mimo że toping był stosowany, niestety mało zdjeć posiadam. Nastepnym razem pokaże więcej. Bytla 5 l.:





To tak na szybko. Z jednego spota jeszcze nie mam fotek bo cięzko o zdjecia z tego miejsca :] Będe dziś wieczorem miał w końcu więcej czasu to coś jeszcze może dopisze. Mało jak zwykle czasu ale jakoś to leci mimo pogody. Chrześnica przyjechała to wujo w opałach <joint> Zdrówka!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Wax

Active member
Rejestracja
Cze 3, 2019
Postów
30
Buchów
0
Hindu kush x Amnesia



Pozdro #.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
254
Buchów
418
Odznaki
2
Witam.
Półautomat GSCxPM. Nasionko kupione w tamtym roku na wiosnę, leżało rok w szufladzie. Dołek 15L, ziemia Biobizz All Mix z dolomitem + mikoryza, podlewana Biobizz Trypack Outdoor. Roślina niska, bo przed wyniesieniem na out zrobiony FIM i zaraz po wyniesieniu przyszły mrozy (w galerii jest jedno zdjęcie zaraz po mrozach). Wyglądała tragicznie, nieźle ją przypiździło, wszystkie liscie się zsechły i odpadły, miałem ją wyj***ć i kiełkować nową, ale dałem jej szansę. Wypuściła po jakimś czasie nowe odrosty. Topy grube, lepiące, zapach nieźle czuć. Widać w liściach geny ruderalis ;).
Pozdrawiam.
Tak wygląda dziś 20.08:










 
Ostatnia edycja:

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Elo, jak widać tym razem tylko kilka fotek, spota w ogole nie przygotowałem ze względów na obawy złodziejstwa....dlatego porosły mikrusy, fotki wyżej to ten sam spot z zeszlego sezonu :D dlatego sami widzicie jak ważne jest przygotowanie spotów jesienią :)
DSC02176.jpg

DSC02175.jpg

DSC02174.jpg
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
ku**a niezłe choinki :) kurde chyba w następnym roku też zacznę dbać bardziej. Pozdro ?
 

Toksyna

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2016
Postów
84
Buchów
170
O Panie ale piękny las tam posadziłeś ? wygląda to wszystko bajecznie. I czeka cię mnóstwo pracy przy nich. Z fartem do końca ?
 

CichaZjawa

Member
Rejestracja
Sie 2, 2022
Postów
18
Buchów
1
Jaja gniecie. Miałem w tym roku Barneys Farm ale Grzesiu proszę zrób pestki wczesne mega na 2023, a wam jaja zgniecie. Mam dołki 100L w płytę ziemi i zrobię fotorelacje.
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Orange sherbet x guerilla Gold-2 sztuki posadzone na początku czerwca i zostawione sapomaps. Nie dogladalem wgl przyszedłem tylko na ściankę w 3 tygodniu października. O dziwo rosły i miały mniej więcej po 180cm i praktycznie zero pleszki.
IMG_20221023_104519.jpg

449214.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół