nasiona marihuany

GGS FoteWklej

Wyszukiwarka Forumowa:

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Witam koneserów

szybka prezentacja GGSów...

GG3 x S6



X​




X​




X​



X




X

PM x AH x WW



X



X



X




X




X

Powodzenia!
Zero plechy...
 

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
GG3 X S6





<peace>​
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
Witam, roboty tyle że nie ma czasu fot robić, porosły monstery! jak się odkopię z roboty to zedytuje posta i opiszę odmianki i moje spostrzeżenia, postaram się dodać kilka fot suszu oraz tego co jeszcze rośnie. Sezony jeszcze stoją i nabierają masy, coś niesamowitego jaki progres jest z tygodnia na tydzień. Miałem problem z pleśnia na półauto(dopisze później które) Kwiaty są świetnej jakości. Grzesiu świetna robota.
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
254
Buchów
418
Odznaki
2
Moja bidna G13xPM :). Dziś ścinka była. Wiele przeciwności przetrwała, aż dziwne że przeżyła (skrót z całej uprawy w galerii). Parę razy jak była mała to jakieś duże zwierze się na niej kładło i leżała na ziemi poskręcana, pognieciona, musiałem podnosić podpierać. Szybko też wyszły niedobory, bo rzadko u niej bywałem a uprawa w 100% organiczna, straciła wiele liści. Za to topy wyszły zbite, pachną i lepią się niesamowicie:





 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Witam serdecznie,
najrzadziej odwiedzany spot i oprócz Criticala[odKERA], rośnie tam wszystko od Grzesia i są to: PM x WW x AH występujące w dwóch phenotypach.

Rośliny posadzone 13 maja...



X​




X​





X​



Więcej zdjęć roślin Grzesia w growlogu

Pozdro Panowie! :tiphat:
Pozdro Grzesiu :tiphat:
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Pogoda coraz bardziej jesienna.
A GGSy kwitną...

PM x WW x AH

X​



X​




X​

GG3 x S6



X​



X​

Mało zdjęć, roboty dużo, jak to na koniec zawsze...
Powodzenia Outdoorowcy

Pozdrowienia Grzesiu, mam nadzieję że te GG3 x S6 jeszcze będziesz miał na sezon 2020, bo ja jestem chętny... i pewnie nie tylko ja :D

Tymczasem.
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Witam ponownie entuzjastów krzyżówek genetycznych ze stajni GGS. Dziś prezentuję te same rośliny co dwa posty wyżej...
Najrzadziej odwiedzany spot. A w nim dwa pheno PM x AH x WW wszystkie z 13. V

X




X




Piękne wybarwienia koloru mej duszy...

X




X


Ten zielony pheno jest zbyt liściasty według mnie, nie lubię zbytnio takich struktur, są bardzo podatne na pleśń, a przy trymowaniu niezainfekowanej części roślin jest bardzo dużo roboty, z powodu pokroju, widać różnicę w ilości ognisk pleśni w obydwu phenotypach.

X


:harvest:


X


Pozdro Grzesiu,
Powodzenia w zbiorach towarzysze broni
Do szczęśliwego :harvest: ostatecznego...
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Końcówka 2019. Wynik 2877g.












PURPLE MAROC x HINDU KUSH






HINDU KUSH x DIESEL BERRY








 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Witam, prezentuję już ostatnie w tym roku zdjęcia pięknych osobników ze stajni GGS.

Purple Maroc x Amnesia Haze x White Widow


X



X



X



X



X



X



X

I kilka suszowych sampli:








X

Jeszcze tylko parę słów o ocenie organoleptycznej...

Susz pachnie pikantnie, zapach owoców leśnych został jakby sprasowany przez ciężki aromat żywiczny - co można sobie już trochę nawet wyobrazić patrząc na ilość żywicy obsypanej po całych fioletowych kwiatach.
Bardzo lubię konsumować PM x AH x WW - smak jest przyjemny, łagodny. W pierwszych chwilach czuć wyraźne oddziaływanie Amnesi Haze - przestępuję z nogi na nogę stojąc przed otwartą lodówką. Później masa sativowa zdaje się przechodzić w indyjkowy stan lecz nie nokautujący.
Zdecydowanie poleciłbym każdemu na następny rok, gdyby tylko były znów dostępne :passing-joint-smile

Pozdrowienia Grzesiu oby wszystko Ci się poukładało, tak jak należy abyś mógł wrócić do nałogu, bo cała Polska Cię potrzebuje :joker:

 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
3 rok lecę na pestkach od Grzecha, przedstawiam kolejne kwiatki :tiphat:

Hindu Kush x Amnesia półauto, miejscówka w lato ma 4h słońca, jesienią godzinę krócej. Krzak wegował 3 miesiące, i zakwitł na początku września. Dużo nie wyszło, ale palenie za***iste tym bardziej że nawozy w swoim niemal półrocznym żywocie dostała ze 3 razy. Jak ktoś miał dobrze nasłonecznioną miejscówkę to z pewnością idzie wyhodować niezłe potworki - mnie bardzo ograniczała wysokość, więc toping robiłem chyba na każdym odroście przez całego wega.




Tu wyraźniejsze foto cukierasów



No i coś z indoora, krzak który miał iść w kibel bo przy lst upie****iłem całą roślinę (dosłownie, 5-6 pięter poszło i została mi sama łodyga z najmłodszymi odrostami), miejsca i tak mi nie zajmowała za dużo więc postanowiłem dać jej szansę, w efekcie wegowała przez ok miecha, co u automatów jest dość rzadkim zjawiskiem. Wyszła taka ślicznota:

California Snow x Amnesia x G13


To na tyle w tym odcinku :sunny: Również mam nadzieję, że jakoś ogarniesz temat Grzesiu i zaskoczysz nas jakimiś nowościami w kwietniu <lol> Pozdro
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Grizliee

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2012
Postów
131
Buchów
17
Podbijam temat, GGS'owe produkcje z ostatnich lat:

Serious 6
IMG_0645.jpg

IMG_0642.jpg

IMG_0637.jpg

IMG_0744.jpg


Jakiś cross chyba PMxAmnesia

IMG_1211.jpg


Moja ulubiona odmiana co roku gotowa 15 Września. Najlepszy najszybszy cross. AutoMazar x Nepal x Hindukush.

IMG_0717.jpg

IMG_4611.JPG

IMG_0924.jpg

IMG_0813.jpg


Grzesiu czekam na kolejne ciekawe odmiany. Peace
IMG_0327.jpg
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Gg3 x Amnesia x G13



Miał ktoś ta odmianę ? Jaki termin zbioru u Was i jaki plon mniej więcej dała ta odmiana .
pozdrawiam ggs,ową rodzine !
Edit.
Przejrzałem fotorelki z 2019r. [MENTION=66159]Rizzo[/MENTION] mógłbyś conieco zdradzić o ile pamiętasz ?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół