nasiona marihuany

White Widow

  • Autor wątku analityk lucyfera
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
A

analityk lucyfera

Guest
Witam! Mam pytanie do kogoś kto już uprawiał WW od FS. Chciałem się dowiedzieć jak z jakością tego WW w porównaniu z innymi seedbankami i czy może ktoś próbował te WW na OUT i jak sobie daje rade? Liczę na wsparcie. Peace.
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
WW z FS-Najsilniejsza,najzdrowsza,najbardziej wdzięczna roślina jaką w życiu miałem...tyle
 
K

Kałamarnica

Guest
lechpoz ja miałem w tym roku na out f2 brakło im jeszcze ze 2-3 tyg palenie jak na tak nie dojrzałem drzewko dobre . 30 g mi wyszło z drzewka 190cm ogolnie dobra odmiana tylko najlepiej jak bys miał to w szklarni czy jakims foliaku tak to okey .Ale jezeli chodzi o nasze słoneczko to polecam inne odmiany

[ Dodano: Wto 18 Gru, 2007 12:46 ]
http://forum.haszysz.com/viewtopic.php?t=5940&postdays=0&postorder=asc&start=0
tu masz link do mojego outa na samym koncu jest ww zobacz sobie i pomysl czy sie opłaca
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
z pewnych zrodel mi wiadomo ze ww od pana salvi dochodzi lecz ktore to pokolenie nei wie pewnie sam salvia ale palonko ponoc mocne niczego sobie pzdr:)
 
A

analityk lucyfera

Guest
zainteresowałem się WW akórat od tego breedera ponieważ po1: jest femi, po2: miałem już pestki od FM i byłem bardzo zadowolony, po3:interesują mnie F1. Na INDOOR obecnie nie mam możliwości więc zaryzykuje WW na OUT. Negro te 2-3 tygodnie w tym roku które Ci zabrakły, było ciepło w 2006r. Pamiętam że jesienią 06 przymrozki przyszły o 2-3 tygodnie później niż w tym roku więc jeśli w 08 będzie równie ciepła jesień jak w 06 to czasu im raczej nie zabraknie. Dodatkowo zamierzam okryć folią i przyspieszyć kwitnienie stymulatorem+ripenem co w połączeniu również przyspiesza zbiory wg niektórych nawet o 2 tygodnie. Mieszkam na zachodzie kraju więc też mam lekką przewagę nad pn-wsch częsciami kraju. Nawet gdyby miała nie dojść to nie będę płakał bo zakładam najgorsze już teraz i oprócz WW zaopatrze się jeszcze w inne odmianki na OUT08. Jeśli misja się powiedzie to na pewno wystawie jakiś growlog. Najważniejsze że wg Was WW z FS jest bardzo dobrej jakości.
 
K

Kałamarnica

Guest
Co do jakosci to nawet nie ma zadnych wontpliwosci mieszkach na poł to moze i ci dojdzie to zalezy duzo wasnie jak wczesnie sie pojawia przymrozki np w tym roku gdyby nie było przymrozkow pod koniec pazdziernika to mysle ze by było okey masz nademna przewage bo mieszkasz na poł ja w cent ale i tak sie ciesz z tej ww to miałem gratisa i te 30 g było napewno dobre palenie mozesz sprobowac jak bedziesz miał to zrob growloga
pzdr
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
W 2013 na out wrzuciłem jedna pestkę gratisowa i ścigałem ja 1.11 była cała biała i nie przez przymrozek ;) jednak palenie nie było dojrzałe pozatym wyszło może z 30g kwiatków z półtora metrowego krzaka który rósł samopas bez podlewania i nawozów. Smak sianowaty moc słaba ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół