nasiona marihuany

skunk automatic, super skunk automatic (White Label) ; Royal AK Automatic (Royal Queen Seeds)

Wyszukiwarka Forumowa:

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Ktoś twierdzi że sadzenie AF nie ma sensu bo słabsze itp a ja się z tym nie zgadzam bo zawsze mnie klepały aż miło (a palę ponad 10 lat) i klienci też nie narzekali. W tym sezonie robię femki z automatów i na następny sezon już tylko automaty będą (być może nasionka nordyckie od kota będą konkurencyjne ale to zobaczymy). Pozdro

Ja tak twierdze. Czego tak bezosobowo? 10 lat to nie tak długo jakby mogło by się wydawać, hehe. Ja nie palę dużo, ale degustuję od dawna i też mam porównanie. Nawet nie tyle moc, co mi nie pasje liściasta struktura. Za dobrze mi jest:) Wniosłeś sporo zdjęć na forum, więc nawet po twoich własnych zdjęciach różnice na topach widać gołym okiem - normalne odmiany mają lepszą strukturę topów, zwłaszcza te które dostały mniej azotu, za ta są mniejsze i z mniejszym plonem ogólnym. Cieszę się że automaty ci pasują. Z pewnością miałeś lepsze geny niż ja miałem. W tym sezonie już szkoda mi wspaniałych genów pełnosezonówek które mam. Skoro polecasz, to trzeba będzie spróbować w następnym sezonie jakiś porządnych, większych automatów.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

hepatocyt

New member
Rejestracja
Sty 7, 2011
Postów
3
Buchów
0
@pendojo

ktore daly wiecej super skunk automatic czy Royal AK Automatic ?
 
G

gawel08

Guest
GniewDzidy , a nie pomyslales , ze struktura tych kwiatow taka jest w tej roslince (celowo unikam slowa odmianie ) i ze liscie niewatpliwie znajdujace sie na zdjeciu sa obsypane krysztalkami thc ? Mysle ze taki ,,wzbogacony'' kwiat rowniez jest fajna sprawa :smokee:
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
mam pytanko ile litrów ziemi dawałeś na jednego Krzaka i jakie wielkie dołki robiłeś pozdro :p
 
D

delete

Guest
Do autora.
Podzielisz się proporcjami składników gleby, oraz ilu litrowe dołki kopałeś ?
W tym roku też ruszam z Super Skunk Automatic ; )
 

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
Dołki i proporcje robione na oko. Weź sobie wiadro 25l zobacz jak wygląda wielkościowo i taki przygotuj dołek. Zawsze sadzę w oryginalnej spotowej ziemi (zero kupnej) na tej miejscówce jest 10cm ziemi (piątej najgorszej kategorii) a głębiej sam piasek i uwierzcie, że obornik, dolomit i azofoska jest lepsza niż najlepsza ziemia kupna (nawet ziemia compo sana z perlitem wymięka przy oborniku czy ziemi z kompostownika).
Na dołek 25l dajesz łopatę obornika albo 3 pełne garście obornika granulowanego, 2 garście dolomitu i 2 garście azofoski (ja sypie nawozy w granulacie na wierzch i przekupuję potem małą łopatką.

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/63306/aaaaMoj_film.wmv

 
C

Cweluch

Guest
przypomniala mi sie pierwsza uprawa....ziemia spotowa,zero dolomitu sama gnojowica, astvit na weg, i floran crystal na flo....drzewa;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół