nasiona marihuany

skunk automatic, super skunk automatic (White Label) ; Royal AK Automatic (Royal Queen Seeds)

Wyszukiwarka Forumowa:

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
Witam
Krzaczki posadzone w kwietniu (potem się zesrało) i dopiero 2 tyg temu odwiedziłem spota i trochę tam poplewiłem.
Dołki przygotowane profesjonalnie (sporo obornika, azofoski i dolomitu poszło w dołek) do tego spota obsiałem nawozem zielnym (felicia) i tak przez prawie 3 miesiące rosły bez mojej ingerencji.
Tak oto wygląda to dzisiaj (bliżej nawłoci rosną nasiona z WL bliżej środka spota rosną nasiona z RQS)































 

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
Witam i przedstawiam jedne z ostatnich już zdjęć.
Ogólnie wszystko poszło szybko i sprawnie, jak wyschnie to napiszę co i jak a tak to wyglądało tuż przed ścinką:



























 
D

delete

Guest
No no no za***iście Ci napuchły,jak na automaty to naprawdę fajnie,jak się załadują buchy to wrócę,bo się należy:yeahh:
 

Majserthc

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2011
Postów
173
Buchów
0
Mistrzowie plany prawdziwe potwory pozdro szacuneczek kolego ;):zjarany:
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Dobrze widziec ze wygrzebales sie z klopotow i dalej sadzisz. Tak trzymac pendejo!
 

Nicck

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2010
Postów
963
Buchów
0
Nie było Cie 3 miechy na spocie, wracasz i takie coś? ku**a... Dołki na ile litrów ziemi?
 

wjesław

Member
Rejestracja
Cze 1, 2012
Postów
19
Buchów
1
to jest to ;p wsadzić, zero zawracania głowy, dopieszczania każdego listka a efekty widzę przepiękne, ściąć. Napisz tylko na ile litrów dołki i ile azofoski dawałeś?? I jaki średni plon ;p
 
G

Gość

Guest
Za***iscie! Daj cos jeszcze do porownania przy krzaczkach i co najladniej wyroslo

Pozdro<joint>
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Wracasz do formy. Wygląda na niezłą jakość jak na automaty. Daj znać jak z nimi wyszło.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół