nasiona marihuany

skunk automatic, super skunk automatic (White Label) ; Royal AK Automatic (Royal Queen Seeds)

Wyszukiwarka Forumowa:

MUSCLEMAN

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
118
Buchów
0
Wyczułem jakieś kłamstwa, bo te automaty od white label nie dojrzewaja w 3 miechy, ludzie pisza że one są poł automatyczne
 

nielatol

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2011
Postów
228
Buchów
2
Wyczułem jakieś kłamstwa, bo te automaty od white label nie dojrzewaja w 3 miechy, ludzie pisza że one są poł automatyczne

nie ma roslin pol automatycznych!!! :pl: swoja droga widziales kiedys pol murzyna pol chinczyka ? :lol3: albo cos jest automatyczne albo nie
 
D

delete

Guest
nie ma roslin pol automatycznych!!! :pl: swoja droga widziales kiedys pol murzyna pol chinczyka ? :lol3: albo cos jest automatyczne albo nie

Bez zbednego pie****enia. Kowalski

A takie coś jak "półautomat" istnieje. Wystarczy trochę poszperać...
 
Ostatnia edycja:

nielatol

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2011
Postów
228
Buchów
2

Placebo

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2012
Postów
308
Buchów
0
nielatol głupcze, semi automatic.. po angielsku pol automatyczny.. isteniej takie coś z tego co pamiętam to kwitnie odpowiednio do swego wieku. powiedzmy automat zaktwita powiedzmy tam w 3 tygodniu a pół automat w 8.. Takim sposobem staje się dużo wyższy . Możliwe ,że pomyliłem i po prostu został skrócony dobowy cykl potrzebny roślinie do zakwitnięcia.. z potrzeby 12 godzinnego slonca do 16.. (skrócony a raczej wydłużony ;P). W każdym razie istnieją... to nei mit :D
 

Walther White

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2011
Postów
441
Buchów
0
Najgorzej własnie jak pie****i wszech wiedzacy co pie****i ze wie wszystko i we wszystko chce sie wtracic;)
 

FYAH

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
236
Buchów
0
Roślin było 25szt, zbiór 2000g z lekkim haczykiem- wychodzi 80g z rośliny.
Z lekkim treningiem myślę, że ponad 100g z krzaka można zebrać ale oczywiście podłoże na które zawsze przeznaczam mnóstwo czasu jest najważniejsze. Rośliny rosły ok 1m od siebie.
Pozdro i do następnego sezonu.


Tam jest max 700g. 2 kg<lol2>
Świeżo po ścince 2kg i owszem.
Sporo osób dowartościowuje się pisząc wyniki mokrego sortu co mnie bardzo bawi. Automaty o plonie ok 80g zdażają się bardzo, bardzo rzadko, nie w takich warunkach, są to wyjątki i takie rośliny są ogromne. Ty tu sugerujesz, że średnia to 80g gdzie tam, żaden nie dał więcej jak max 40-50g. Aby wyszła średnia 80g to te największe co tam masz musiałyby mieć po 150, skoro są tam też malutkie af'y. Po co piszecie takie głupoty?
Widziałem setki AF/ów i wiem co widzę. Tam jest przedział 10-40g może największy dał 50g w co nawet wątpię bo struktura topów jest kiepska.
Czytacie opisy producentów i podnietki innych z forum, a potem głupio napisać, że wyszło średnio 25g z planta.
 

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
FYAH po co robisz z siebie znawcę skoro w dupie byłeś i gówno widziałeś? Ty chyba opierasz się na danych z upraw w pc boxie, albo taki z ciebie cienias co nie umie więcej wyciągnąć z krzaka pomimo sporej wiedzy teoretycznej bo widzisz ty niby widziałeś setki roślin a ja już setki roślin zebrałem i nie opieram się na danych z opakowań bo z reguły sporo więcej wyciągam niż na nich piszą.
Poniżej moje stare zdjęcie automata (bodajże wwxak47 z 2011r) które miało 40g suchego i uwierz mi, że jest o połowę mniejszy niż rośliny w tej fotorelacji




A poniżej zdjęcia cheesusa (sionko od Jurka) ale breder (big buddha seeds) podaje wydajność jako: średnia (125g) i nie chce ci nawet mówić o ile % przekroczyłem tę wartość (wyobraź to sobie)


 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
A poniżej zdjęcia cheesusa (sionko od Jurka) ale breder (big buddha seeds) podaje wydajność jako: średnia (125g) i nie chce ci nawet mówić o ile % przekroczyłem tę wartość (wyobraź to sobie)
Dobra, ale to nie jest automat. Przy normalnych odmianach, jeśli roślina ma miejsce i słońce to kilkaset g to light. Odmiana na out to sprawa drugorzędna. Trening też. Ja już dawno przestałem patrzeć co jest bardziej, czy mniej produktywne na oucie, byle doszło. Dużych różnic nie ma. To co kwitnie późnej najczęściej daje więcej jeśli dojdzie w pełni i tle. Automatów nie lubię, ale nigdy nie miałem ich wiele. Mniejsze, słabsze, grosza struktura topów (niektóre to prawie same liście) i przygotowania mam z nimi niemal tyle samo. Powinny być tańsze niż normalne, a jest odwrotnie.

Jak oceniasz ogólnie automaty? Będziesz kontynuował przygodę z nimi, czy stawiasz na pełnosezonówki?
 
Ostatnia edycja:

FYAH

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
236
Buchów
0
Oj pendejo opieram się na wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej.
Na tym planciku i owszem może być te 40g, ale kwiaty maja zupełnie inną strukturę niż te z relacji out. Wzrost rośliny nie zawsze świadczy o plonie o czym doskonale powinieneś wiedzieć. Dla przykładu moje think differenty były 2-3x większe (wzrost jak i grubość topów) od mazarów, a plon był praktycznie ten sam gdyż większość pheno TD miała luźne kwiatostany jak u tych twoich z out.

W dupie nie byłem, gówno czasem widuje, a nigdzie nie powiedziałem, że nie umiem wyciągnąć więcej z krzaka. Rośliny są ładne i temu nie przeczę, ale widzę ile na nich jest.

Jeśli chodzi o tego cheesusa to z pełnosezonówkami jest zupełnie inna sprawa. Można zafundować wiele miesięcy wega, fimować, toppingować, naginać.... Jednym słowem mamy znaczny wpływ na plon pojedynczej rośliny - co innego to wynik z m2, który jest bardziej ograniczony.

Ostatnimi czasy zrobiła się moda wśród producentów AF'ów na podawanie jakiś mega plonów, które nie są średnią lecz rekordem - największe pheno, idealne warunki oświetleniowe, żywieniowe i podłoże.

Kto ma oczy, wagę i miał do czynienia z automatami lub nawet nie, ten doskonale widzi, że tam nie ma szans na nawet połowę tej średniej którą podałeś.


PS.

To jest twoje 40g



A tu mój który dał równo 40g suchutkich, otrymowanych kwiatów





Jeśli wszystko tak ważysz to wszystko jasne.
 
Ostatnia edycja:

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
Ok racja nie ważę wszystkich roślin z osobna tylko cały plon dzielę przez ilość roślin i wychodzi mi średni wynik na roślinę (ważę gdy staf jest tak suchy, że kruszy się w palcach). Mówisz mi że te karakany nie mogły mieć tyle a ja ci mówię że te karakany były średnio od ziemi do jajec (obrazuję je tobie), miały jakieś 80cm (niektóre więcej) i nie były wcale tak małe. Wiem ile zebrałem i ile na tym zarobiłem. Czy mi wierzysz czy nie zbytnio mnie nie interesuje, piszę jak mi wyszło i tyle.
Ktoś twierdzi że sadzenie AF nie ma sensu bo słabsze itp a ja się z tym nie zgadzam bo zawsze mnie klepały aż miło (a palę ponad 10 lat) i klienci też nie narzekali.
W tym sezonie robię femki z automatów i na następny sezon już tylko automaty będą (być może nasionka nordyckie od kota będą konkurencyjne ale to zobaczymy).
Pozdro
 

bundy09

Well-known member
Rejestracja
Paź 31, 2012
Postów
116
Buchów
0
Jeżeli krzuki były do jajec to 80g jest prawdopodobne.
Nie wiem jak się to ma u automatów ale moje pełno sezonowe Out Skuny miały po 130cm , po wysuszeniu powiedziałbym max 80 gram a było prawie 150/krzak więc fajnie jak na karzełki. Topiszcze zbite , twarde i śmierdzące. Za to np Easy Sativa dała mi sort który był strasznie lekki i puszysty i takie 50g wyglądało jak 100 g tego out skunka. Wrzuciłbym fotki sortu ale nie było czasu na cykanie. Według mnie ocenianie suchej masy na wygląd do tego nie mając tego przed oczyma na żywo tylko fotki w necie mija się z celem.
 

FYAH

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
236
Buchów
0
Też lubię AF'y, miałem ich naprawdę bardzo wiele i tylko dlatego wypowiedziałem się odnośnie tej wagi bo wiem co widzę.

Odnośnie tych karakanów to i owszem te wysokie mają nawet i po metr, ale jesli ktos ma oczy to doskonale widzi, że większość jest mniejsza tj. 30-50cm. Jestem przekonany, że nawet gdybyś miał tylko te wyższe to i tak daleko byłoby do średniej 80g, a ty próbujesz wcisnąć kit że te maluchy razem z tymi większymi dały średnio 80g. Jeśli by tak było to te dużo musiałyby dać po 150g, aby była taka średnia. Tam na żadnym plancie tyle nie ma.:lol3: i jeszcze te mega fluffy buds.

Może wiesz ile zarobiłeś, ale zapomniałeś że goniłeś 0,6, nie trymowane i wilgotne<rotfl>

bundy09 właśnie sam powiedziałeś topiszcze zbite i twarde. Tu jest luźno na maxa. Wielkość roślin często nie przekłada się na plon.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół