nasiona marihuany

Aparaty fotograficzne

Wyszukiwarka Forumowa:

Bruce

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2008
Postów
72
Buchów
3
ziomy a co powiecie na olympusa sp570uz jestem ciekaw waszej opinii pozdro :)
 
T

telemach

Guest
ulympus nie robi dobrych kompaktow.
w szczegolnosci ten model to lypa
jak hybryde to :
panas fz28 lub fz18
fuji 9600
sony ale r1 reszta to chlam.

proponuje tez popatrzec w strone
canona SX10 i sx1

ale za ta cene mozesz miec juz gorsze lustro
typu sony a200
 
Ostatnia edycja:

gwt

Banned
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
180
Buchów
6
siemka,

olympus mju 750 ma zdolność zapisywania położenia geograficznego? :spalony:
 
Q

qazwsxedc

Guest
gwt napisał:
siemka,

olympus mju 750 ma zdolność zapisywania położenia geograficznego?

jeno po grzyba? polozenie geograficzne nie robi lepszych zdjec. bez sensu
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Fuji osobiscie strasznie mi nie podchodza, maja takie zapiaszczone zdjecia w porownaniu np. do najtanszego lustra - D40.. Moge wrzucic porownanie tej samej sceny dwoma aparatami jesli bylibyscie zainteresowani - a poziom cenowy obu aparatow jest mniej wiecej rowny. Mowa o modelu Fuji S9500.
 
D

delete

Guest
chori , z jakich stron sciągasz te info? :zjarany:
bo nie wieze ze z głowy <lol>
 

yodson

Well-known member
Rejestracja
Lis 28, 2008
Postów
89
Buchów
1
@Cortical_Stress:
Z Soniakami zachachmęciłem, bo najpierw odpowiedziałem na ogólną opinie marki, a później konkretny model w kręgu wielu podobnych do siebie kompaktów i "małpeczek" :) . One nie różnią się od siebie tak bardzo, bo niby co mogą mieć zmienione/poprawione/dodane przy różnicach 200-500 PLN? Im więcej siana bulisz za sprzęt foto, tym różnice są większe (in plus przeważnie).

Pozdrawiam wieczornych palaczy! <wodna>
 

Monster

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 2, 2008
Postów
1,145
Buchów
26
witam idzie domnie ten aparacik taki model Benq DC E30 6pix moze ktos mial ladne zdjatka robi??pozdr
 

Szczepan

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2007
Postów
399
Buchów
6
Aparaty

Sony Alfa to niezłe serie zdjęcia wychodzą niesamowite.Jeśli chodzi o Fuji to jest to prawda co ktoś powyżej napisał ,zdjęcia wychodzą zapiaszczone (mówię o tych nocnych) i nie wiem czy przez to ,że bawiłem się opcjami ale rewelacja to to nie jest.S5600 ma iso 1600 a zdjęcia przy tak wysokim iso wychodzą gorzej niż z komórki.
 

niewieszkto

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
190
Buchów
3
witajcie, mam takie pytanko.. jestem zainteresowany nikonem d40 lub d60 czy lepiej jest kupic body i dokupic obiektyw jakis z wyzszej polki czy kupic zestaw z obiektywem 18-55 dodam ze przewaznie w obu zestawach sa takie same obiektywy, a aparaty roznia sie cenowo i mialbym jescze jedno pytanie jaki jest optymalny i dobry obiektyw zeby wykorzystac oba te aparaty w pelni
 
Q

qazwsxedc

Guest
witajcie, mam takie pytanko.. jestem zainteresowany nikonem d40 lub d60 czy lepiej jest kupic body i dokupic obiektyw jakis z wyzszej polki czy kupic zestaw z obiektywem 18-55 dodam ze przewaznie w obu zestawach sa takie same obiektywy, a aparaty roznia sie cenowo i mialbym jescze jedno pytanie jaki jest optymalny i dobry obiektyw zeby wykorzystac oba te aparaty w pelni

bierz d40 - tanszy, na matrycy jest mniej pikseli, przez co osiaga lepsze iso i mozna robic zdjecia przy gorszym swietle. d60 i jego 10mpix to tylko marketing, nie robi lepszych zdjec. obiektyw 18-55 przy d40 nie ma VR, przy d60 [jezeli mowimy o fabrycznym KIT'cie] VR jest. z drugiej strony - przy tak krotkich ogniskowych cel VR jest dosc watpliwy. co innego przy np. 200mm

A najlepszy do nich obiektyw to 18-200 VR nikkora, ale ten kosztuje 1800 nowy, 1400-1500 uzywany. raczej kup kita i lampe, wiecej zyskasz na jakosci z dobra lampa niz z dobrym obiektywem, serio. lampka, zaleznie od budzetu - sb400 lub sb600.

informacje te podaje, bo testowalem kazdy z w/w sprzetow i wiem jak dzialaja. nie ma sensu isc w d60, za te cene masz d40 + lampe.
 

niewieszkto

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
190
Buchów
3
oki to tak zrobię d40 + sb 400 tylko mam jeszcze jedno pytanko lampa daje błysk, a jeśli robię foto bez błysku jakieś typu makro? sory ze tak nudze ale wole spytac tu, bo nie lubie ich zdesperowanych forów.
 
Q

qazwsxedc

Guest
oki to tak zrobię d40 + sb 400 tylko mam jeszcze jedno pytanko lampa daje błysk, a jeśli robię foto bez błysku jakieś typu makro? sory ze tak nudze ale wole spytac tu, bo nie lubie ich zdesperowanych forów.

nie rozumiem pytania, wiec wyrazaj sie jasniej. ale jesli chodzi o flesz, mozna go zawsze wylaczyc

tu masz przepieknie opracowane informacje o lampie:

http://www.kenrockwell.com/nikon/sb400.htm

a tu o d40:

http://www.kenrockwell.com/nikon/d40.htm

bezsprzecznie najwartosciowsze strony o tym sprzecie.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół