nasiona marihuany

Aparaty fotograficzne

Wyszukiwarka Forumowa:

kocham_weed

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2009
Postów
158
Buchów
0
No tak, rzeczywiście... Ale jak ktoś jest nawet bardzo nieostrożny to ciężko mu o wpadkę w ten sposób, bo większość forów/portali wymusza na użytkowniku skompresowanie zdjęcia przed uploadem...:)
 
G

Gaynet

Guest
Witam, mam aparat Sony Alpha 300 ze standardowym obiektywem, ogniskowa z tego co pamietam to 18-60 albo 80. Czy ma ktos jakis link do poradnika jak robic na nim zdjecia, moich plantow na przyklad.? Chodzi mi o manual, troche tego nie lapie.

pozdro
 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
witam po 10 latach odkopuje :D posiadam canona eos 300d z obiektywem efs 18-55 ale mysle nad kompaktem zeby nie biegac po krzakach z takim duzym aparatem.Fotografowane beda oczywiscie nasze ukochane rosliny. Czy ktos cos poleca ?
 

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
[MENTION=51292]Buchaj Ziom[/MENTION] jaki budzet? tylko do krzaczorow, czy na molo w sopocie tez chcesz go zabrac?
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Skoro już odkopane to i ja się podłączę. Jakiś tani aparat tylko i wyłącznie do robienia zdjęć paniom? Budżet 50 do 100 euro.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
To jak już odkopane. Jaką polecacie lustrzankę do 1000zl? Widzę na alledrogo pełen wybór lustrzanek używanych do 1000zl, ale kompletnie nie wiem która by była dobra. Nie mam jakiś typów, tylko to co byście polecili mi. Aparat miałby być używany głównie w celu fotografowania krzaczków jak i czasami zabrać na jakiegoś tripka czy coś. Z góry dziękuje:moon: Dodam ze w fotografowaniu porządnym jestem laikiem, wiec i miło było by coś innego się nauczyć też :)
 

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
Cześć chłopaki, służe pomocą i odrazu wam powiem, że lustrzanki z takim budżetem są nieopłacalne, szczególnie z zaleceniem na fotosesje damulek. W dzisiejszych czasach pręznie rozwija się gałąź bezlusterkowców, są mniejsze, lżejsze w skrócie mobilne, a jakość matryc dorównywalna tym budzetowym lustrzankom :D i z doświadczenia polecam właśnie ten rodzaj aparatu. [MENTION=93450]pumpernickel[/MENTION] tobie też polecam jakieś kompaktówki w tym budżecie, lumixy są całkiem spoko.
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Siemka:pop:
Odświeżam temat.
Mam problem, nie mogę spać; CANON EOS 250D

Kolorowych snów:zjarany:



Dziewicza fotka:odlot:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół