nasiona marihuany

Pokazujemy swoje konopie, rośliny do oceny. Co im dolega, czy dobrze rosną, kiedy stosować trening, jaka płeć etc.

Wyszukiwarka Forumowa:

Ojciec_lucyfera_synu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2015
Postów
69
Buchów
0
HELLO :jaraczz:
Jack herrer / opisze to tak:
93 dzień l OUT/pokrzywy/woda ze studni |/canna veg bardzo rzadko|

mam jeszcze to /canna flo/pk1314/canna booster
zaczynam się martwić z racji że pykło jej 3 msc a dopiero pokazała pare dzbanków
skrót jej zycia:
wcześnie trafila na dwor poczatkiem kwietnia, jakies zwierze ją zasypało <były 2 > 1 padła 2 ową znalazlem po 2 dniach zakopaną pod ziemią wlałem jej pol butelki biohumusa odżyła jak widać ale
2 tyg temu została przesadzona z 15l wiadra do 20 pomyślałęm ze ma mało miejsca i ją głodziłem od wody i przesadziłem fajnie sie poddała cała wyszła bryła wraz z kamieniami z donicy dałem jej do wody wtedy pare kropel ukorzeniacza jakiegoś
zaczęła się strasznie rozrastać na boki przez co jest ogromna 1,85cm z donicą bez jakies poltora w góre w szerz ma tez dużo z 3 osoby sie mogło by za nią schować spokojnie
z lodygi na dole cały czas wyrastają mikro lodyżki,listki itp
a martwi mnie ze nie pokazuje kwiatów? ani jeszcze jednego
za bardzo sie martwię i zacznie kwitnąć? mogę jej w tym jakoś pomóc? pobudzić? parę zdjęć zamieszcze i dam link do albumu :















Proszę o pomoc :confused:
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
A jak ma kwitnąć skoro to jest sezon a dzień jeszcze dłuższy do nocy
Do tego odmiana która nie wiem czy dojdzie pod słonkiem
Nie sie nie martw ona jeszcze urosnie hehe
i pamietaj niczym nie przyspieszysz kwitniecia!
powodzonka
 

Przyprawka

Ona bije brawa a ty bijesz sobie kuca
Rejestracja
Kwi 7, 2014
Postów
184
Buchów
562
Odznaki
2
Siemanko

Pytanie za 100 punktów dojdzie to ?
Gold Mary
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
To krzyżówka passion z easy sativa więc powinna dojść u mnie pół auto dopiero na FLO się przełączają więc nie ma się co przejmować.
 

Przyprawka

Ona bije brawa a ty bijesz sobie kuca
Rejestracja
Kwi 7, 2014
Postów
184
Buchów
562
Odznaki
2
To krzyżówka passion z easy sativa więc powinna dojść u mnie pół auto dopiero na FLO się przełączają więc nie ma się co przejmować.

You got right, zapraszam na fotorelacje już wszystko opakowanie I wywiezione więc mi nie strach uzupełnić relacje :D
 

Magnorium

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2021
Postów
205
Buchów
694
Roślinki się rodzą :)
Chyba zdrowe :)

najno3ed0397916e27109.jpg
 

Magnorium

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2021
Postów
205
Buchów
694
Dzień 11
Powyciągały się na oknie, są małe.
Za 3 dni (czyli po równych 14 dniach) idą pod folie na out.
Mam nadzieję, że odżyją.

plant3a6c76aaa2e84821.jpg


179275541_916720705775978_6480081084109243250_n.jpg


O sezony i półauto się nie martwię, ale większość jest auto ;/
Czas pokaże
 
U

Usunięty 23746

Guest
Trochę sie pomęczą biedne te 3 dni, już się męczą ale powinny dać radę :p Ja na parapecie max tydzień od wyjścia z ziemi trzymam, bo później koszykarze właśnie same się robią.
 

Magnorium

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2021
Postów
205
Buchów
694
Trochę sie pomęczą biedne te 3 dni, już się męczą ale powinny dać radę :p Ja na parapecie max tydzień od wyjścia z ziemi trzymam, bo później koszykarze właśnie same się robią.
Kurde miałem je dać właśnie po 7 dniach, ale chwycił przymrozek w nocy i musiałem się wstrzymać - a niestety dopiero w sobotę mogę jechać, i wyjdzie właśnie 14 dni. No oby się ogarnęły jakoś.
 

kolter

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2012
Postów
108
Buchów
9
Kurde miałem je dać właśnie po 7 dniach, ale chwycił przymrozek w nocy i musiałem się wstrzymać - a niestety dopiero w sobotę mogę jechać, i wyjdzie właśnie 14 dni. No oby się ogarnęły jakoś.
Tylko wsadź je do ziemi pod same liście :dela:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół