nasiona marihuany

OUT Bakłażanowy Ogródek (Outdoor Grapefruit, Easy Sativa, Early Skunk, AK 47 AF Fem)

Wyszukiwarka Forumowa:

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Witam!

Postanowiłem podzielić się z Wami moimi poczynaniami w "Bakłażanowym Ogródku" :)

Roślinki będące głównymi bohaterami tej opowieści zostały wysadzone jakieś 6 tyg temu... Zycie zaczęły jako male siewki na parapecie. Kiełkowania nie przeżyły dwie pestki, jeden Grapefruit i jedna Easy Sativka. Niestety nie ma żadnej dokumentacji z tego okresu ale uwierzcie na słowo ze powyciągały się niemiłosiernie...

Po tygodniu maleństwa zostały wywiezione na spocik gdzie zostały porozsadzane. Automaty powędrowały do 10 litrowych donic, natomiast na resztę siewek czekały wykopane już dołki...

Na całość poszło 250 litrów ziemi uniwersalnej zmieszanej ze spotową oraz dolomitem.
Pierwotnie plan zakładał dwa spoty w niedalekiej odległości. Automaty miały być oddzielone od reszty krzaków i znalazłem na nie "idealne miejsce"... niestety pierwsze straty poniosłem już podczas przesadzania maluchów. Poległ jeden Grapefruit :(
Po tygodniu pojawiłem się na spocie, gdzie niestety przywitał mnie przykry widok...Pomimo posypania okolicy slimakolem, te obślizgłe bydlaki dorwały się do krzaczków i ostro je poturbowały... poległy dwa krzaczki...

Po sprawdzeniu drugiego spota okazało się ze Sytuacja wygląda zupełnie inaczej :) Powitały mnie zdrowe, ładnie zieleniące się panienki :) O razu postanowiłem przenieść donice z automatami na te miejsce. Tak tez zrobiłem. Do tego po podlaniu opryskałem wszystkie krzaki ASAHI i podsypałem dolomitem. Po kolejnej wizycie okazało się ze kolejne dwa automaty padły.
Niestety ślimaki zbyt mocno dały znać o sobie...dodatkowo ta z pozoru "idealna na automaty miejscówka" okazała się totalna pomyłką... Niedobór światła i te cholerne ślimaki były idealną kumulacja żeby skutecznie wstrzymać rozwój krzaczków.

I dziś pojawiłem się na spocie w celu skontrolowania dziewczynek. Automaty nie wyglądały zbyt ciekawie więc powędrowały dziś z donic do ziemi. Podlałem je czystą wodą i podsypałem dolomitem.
Mam nadzieję, że po tym zabiegu wszystko będzie dobrze i automaciki odbiją :)
Reszta krzaczków dostała porcje biohumusu i także podsypana została podsypana dolomitem.
Dodatkowo każdy krzaczek z automatami włącznie opryskałem ASAHI.


Pestki:
4x Outdoor Grapefruit Fem - Female Seeds
4x Easy Sativa Fem - Female Seeds
1x Early Skunk Fem - HolenderskiSkun
8x AK 47 AF Fem - HolenderskiSkun

Nawozy:
Biohumus
Planton K
Bloombastic
ASAHI SL

A poniżej zapraszam do galerii:

Miejscówka z automatami


Outdoor Grapefruit




Easy Sativa




Early Skunk


Z góry dzięki za każde słowo :spalony:
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających!
 

Zielakgru

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
506
Buchów
0
No ładnie, ale czy dobrze widzę że łodygi przy ziemi są jakby w butelkach?
Po co to i do czego?
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Butelki osłaniały siewki, a te z kolei podrosły i były już za duże, żeby je zdjąć. Miałem to zrobić dziś, ale nożyczki zostawiłem w domu...
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Dziś po dłuższym czasie nieobecności byłem na swoim tajemnym ogródku :) Niestety.... okazało się, że brak LST to poważny błąd...Tylko jeden automacik który był przez niedługi okres naginany ładnie sobie poradził.
Cóż...zawsze to jakieś doświadczenie :) W przyszłym roku wiem już że LST będę przeprowadzać na każdym krzaczku. LST zastosowałem u Critical+ opisywanym w innej fotorelacji, i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony efektami :)
Kolejna sprawa to sadzenie miesiąc wcześniej...i delikatne przeniesienie miejscówki na miejsce bardziej nasłonecznione...Kilka roślin niestety plonów nie da..ale będzie to nauczka na następny raz :)
Automaty ładnie dochodzą (długo jeszcze mam je trzymać?), natomiast regularny dopiero zaczęły kwitnąc :) Tak samo jak w przypadku Critical+ lisze na cud i ciepłą i słoneczną jesień ;)
Poniżej zamieszczam kilka fotek.

Automaty

















Regulary









Następny update będzie jak ruszą regulary (mimo, że nie będzie z nich za dużo...)
Pozdrówki :) !!!
 
Ostatnia edycja:

bigalos

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2011
Postów
630
Buchów
0
ziomek ładne pałki masz....ładnie to wszystko poszło...będzie własne palonko
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Czas na niewielki update...
Przyszla kosa na automaty...niestety plesn zabrazla ze soba polowe krzaczkow ktore i tak nie imponowaly wielkoscia....zdjecia tego co ocalalo zamieszcze po ususzeniu rzezuszki :D
Kwiatki podlalem roztworem Ripenu zgodnie z zaleceniami producenta, oraz polowa dawki plantonu.

Ze scinka czekam wytrwale do konca pazdziernika...o ile dopisze pogoda. A na dniach planuje kupic cos na plesn i spryskac pozostale krzaki
A teraz troche zdjec...gatunki pokazane losowo ;)























rady wskazokwi i z***ki mile widziane :D

---------- Aktualizacja posta 20:46 ---------- Czas poprzedniego posta 20:08 ----------

dokladam zdjecie jednego z topkow AK-47 AF

 

bigalos

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2011
Postów
630
Buchów
0
no i za***iście....palenie własne....ładne kolorki
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Dzis do moj ogrodek doczekal sie na :harvest: :yeahh: Pomimo wielu problemow, a glownym z nich byla znaczna jednak odleglosc od miejsca zamieszkania, poprzez zaniedbanie roslin, niezastosowanie treningu i rozne inne problemy, udalo mi sie doprowadzic ten projekt do konca :) Automatow wyszlo niewiele, moze z 15 gram z wszystkich roslin i moc ich byla najwyzej przyzwoita. Mam nadzieje ze pelnosezonowki zachwyca moje podniebienie :D Dzis sciete zostaly 4 krzaki ktore przezyly. A ocalaly: Easy Sativa,2x Grapefruit i Early Skunk (ta najdluzjsza palka :D). Do tego mam sporo lisci i mniejszych topkow z ktorych jutro bede robic makumbe :D Tego grubaska obok butelki zaatakowala plesn i niestety troche z niego odeszlo a szkoda bo bylby jeszcze ladniejszy :D
Jak wszystko poschnie podam wage suszu (sam jestem ciekaw ile z tego wyjdzie...)
A przy okazji zapraszam jutro na relacje z harvestu Criticala <peace><joint>
A ponizej kilka zdjec:

Pierwsze zdjecia niestety beda z telefonu wiec wybaczcie mi nedzna jakosc...

Przed scinka:















Juz po scince...










testy Critical+ :smokee:








zakonczone sukcesem oczywiscie :D
 
Ostatnia edycja:

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Tak się zajarałem relką z Critical+ ze całkowicie zapomniałem o małym eksperymentalnym ogródku :) Z tego co widzieliście na zdjęciach wyszło niestety mało... Po wysuszeniu z zważeniu wyszło tego jakieś 70 g. A liczyłem na sporo więcej... Wniosek jest taki ze za rok też będzie sadzony Critical+ ;D
Pozdrówki! <peace>:smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół