nasiona marihuany

Aparaty fotograficzne

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rider

Guest
mam w rekach samsunga s630, ktos mi powie co mozna z niego dobrego wykrzesac?
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Nic ciekawego, slaby zakres migawki i brak trybow recznych. Aparacik dla rodziny wlasciwie, ale jak sie postarac.. ;)
 

Gruby81

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2007
Postów
72
Buchów
0
Wita! Nosiłem się z zamiarem zakupu jakiegoś aparatu poczytałem sobie i faktycznie ten Canon A570 IS wypadł dobrze w testach i porównaniach postanowiłem go kupić ale niestety nie trafiłem go ale wpadł mi w ręce model wyższy C- A720 IS Wiec go kupiłem poczytałem instrukcje i za wiele się nie dowiedziałem Kiedyś bardzo dawno temu uczęszczałem na kółko fotograficzne ale wtedy bawiłem się sprzetem radzieckim nawet nie wiem jak ta cyrylice rozszyfrowac FED 58 ale nie jestem pewien co do tłumaczenia<joint>
 
G

grzes

Guest
Polecam sony N2 jako kompakt w zastepstwie lustra,foty ladne juz wychodza.




Jak ktos szuka cos fajnego i malego polecam tez fuji film f60 ,piekne foto robi :D i dobra cena :D
 
Ostatnia edycja:
S

sru

Guest
a co sądzicie o canonie g9? strasznie mi się spodobał w akcji
albo coś podobnego [lepszego] do max 1000zł - używany czy nowy, kompakt z chowanym obiektywem [żeby się w ładny prostokąt zmieniał :D]
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
G9 klasa sama w sobie, jezeli Ci sie podoba i odpowiada to go kup, jakosciowo jest super :D
 
A

Akira

Guest
A sony alfa 350 dobry jest zastanawiam się nad kupnem ,bo ma w zestawie drugi obiektyw a kosztuje tyle samo co bez ..
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Akurat tego modelu nie znam, prawde mowiac slabo znam system alfa. Minolte jedynie pamietam, poprzednie wcielenie :D Takze tutaj nic nie pomoge. Ale z tego co widze po danych technicznych i po cenie, to calkiem fajny aparat z niego jest. Ot taki entry level jak 400D czy D40 ;) Kwestia gustu.
 
Rejestracja
Paź 14, 2009
Postów
18
Buchów
0
Siemanko:jaraczz:

Chciałbym zakupić sobie jakiś fajny aparacik tylko ze nie mam zielonego pojęcia czym sie kierowac przy zakupie :pl:

Aparat chciałbym żeby mieścił sie w granicach 500-600 pln.
Co najwazniejsze mial dobre makro:jocolor:

Czy moge na kogos liczyc zeby doradził mi , moze po przesyłal jakies linki z fajnymi sprzetami.<lol>

Z góry dzieki:spalony:
Pozdro
 
O

otojaas

Guest
kup sobie jakies dobre malo uzywane luzztro
np zlap jakiegos nikona d70s
 

Samarytanin

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2010
Postów
202
Buchów
5
Witam!
Planuję kupić jakiś aparacik, głównie do cykania fotek moich krzaczków, pewnie i szczurasy się załapią przed obiektyw, ale głównie krzaki ;) Zależy mi, aby jakość zdjęć była w miarę przyzwoita, żeby makro zdjęcia robił w miarę ładne :) Nie chcę szaleć, myślałem tak max do 300/400zł :p Możecie polecić coś w miarę przyzwoitego? OLYMPUS FE 47 nada się ?
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
przerabiałem nikona d70 / d80 / d300 / d700 w między czasie był canon 5d i 5d mark II

i wiecie co?


najlepiej robi mi się zdjęcia kievem 60 :) za 300zł i cambo 4x5 za 900zł...

jakość zdjęć analogowych!!! inwestujcie w negatywy a nie w karty pamięci..


tu macie proces mokrego kolodionu:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=v8Rw0xwQRFg[/youtube]


każde zdjęcie ma dusze!!! czego w cyfrze raczej nie uświadczysz..
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
przerabiałem nikona d70 / d80 / d300 / d700 w między czasie był canon 5d i 5d mark II

i wiecie co?


najlepiej robi mi się zdjęcia kievem 60 :) za 300zł i cambo 4x5 za 900zł...

jakość zdjęć analogowych!!! inwestujcie w negatywy a nie w karty pamięci..


tu macie proces mokrego kolodionu:
http://www.youtube.com/watch?v=v8Rw0xwQRFg


każde zdjęcie ma dusze!!! czego w cyfrze raczej nie uświadczysz..


dla mnie liczy się wygoda i jakośc, szybka cyfrówka:smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół