nasiona marihuany

Pierwszy ogród Wuja_Bena

Wyszukiwarka Forumowa:

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
ES wyszło 255g
reszta rośnie i dojrzewa

---------- Aktualizacja posta 07-10-2012 18:26 ---------- Czas poprzedniego posta 02-10-2012 18:57 ----------

Walki z żywiołami ciąg dalszy

Przyszła nawałnica i upie****iła Purple 3/4 rośliny się suszy a cztery odgałęzienia pęcznieją dalej dodatkowo jedno odgałęzienie passion zostało ułamane 4 topy zaatakowała pleśń mimo pryskania topsinem tak że mnie hj strzela ale walczymy dalej dzisiaj dostały piwa i melasy w przyszłym tygodniu idą pod kose całe


 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
Przyszedł czas aby zakończyć tegorocznego i zarazem pierwszego goowloga

U mnie 99% już ścięte i wysuszone na wiór małe niedobitki czyli kilka malutkich topków nierozwiniętych dogorywa do końca zobaczymy czy trochę napuchną jeszcze na ostatnich promieniach słońca a całe grube pały już w słoikach.

Generalnie jestem zadowolony jedynie quakemind pomylił nasiona i to co zasadziłem jako easy sativa okazało się pasionem a dowiedziałem się tego po działaniu.

Wszystkie 3 odmiany już spróbowałem i teraz mogę powiedzieć z czystym sumieniem że to co kiedyś brałem na ulicy to był najgorszy shit.
co zauważyłem przede wszystkim dym nie gryzie w gardło i nie występuje tak duże gastro a właściwie nie ma go prawie wcale co przy ulicznym towarze to pizza i ze dwie czekolady szły na dzień dobry.

Easy sativa - okazuje się że pierwszy raz próbowałem sativy a to za sprawą ze nie występuje tu takie typowe upie****enie świetna odmiana do palenia w ciągu dnia masz fajną banie ale też moc do działania i wiesz co się wokół ciebie dzieje.

passion i purple typowe kanapowce nie ma co opisywać jedynie można mieć rozkminy co do zapachu Purple po ścięciu przy trymowaniu który ma dość specyficzny zapach leśny pomieszany ze świeżym silnikiem samochodowym taka mieszanka ni przyjemna ni odrzucająca jednak zapach powoli zanika przy suszeniu ale przy rozdrabnianiu już powraca no i topy ma dość luźne i kruszą się przy ściąganiu więc całość wygląda jak herbata ale jak herbata już nie działa<lol2>

Jeżeli chodzi o ilość
Purple 572g
ES 792g
Passion 255g

w słoikach wyszło w przybliżeniu 26 litrów suchego towaru w słojach 4l,2,5l i 1,7l

Czy to dużo czy mało oceńcie sami wydaje mi się ze jak na pierwszy raz to całkiem rozsądnie to wyszło tym bardziej że gdyby passion się nie obalił od wichury to wyszło by z niego jeszcze więcej. Ai nie był lany ripen jedynie końcówka to melasa i miód spadziowy i wydaje mi się ze po tych cukrach prostych ładnie to napuchło.

Tak więc dziękuję za uwagę i z fartem panowie i panie do przyszłego roku z nowymi bardziej wymagającymi odmianami...

Pozdrawiam Serdecznie <peace>





 

iwik20

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2011
Postów
178
Buchów
0
SUPER jest co dymić :bongo4::bongo4: Łap Bucha za świetną robote :bball:
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
Przeszedłem się dzisiaj na spota zobaczyć co tam słychać z topkami co pozostawiłem.
Tak więc topki nieco urosły i oblały się dodatkowo żywicą niestety już sama roślina zaczęła więdnąć z racji pogody więc ***ałem to co zostało a krzaki powyrywałem ze spota aby zrobić miejsce na przyszły rok.

Zostało mi trochę pestek nie wysianych FEM ES,passion i Puprle maroc wiec pewnie zrobię jakieś OP dla tych co im w tym roku planty pokradli bo jednak odmiana sativa to nie jest to czego oczekuje bardziej nadaje się na imprezy do pobudzenia niż na odpoczęcie po całym tygodniu tak więc oczekujcie dobroci



 

G-Star

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2013
Postów
375
Buchów
0
Ładnie ci to wyszło Wójek, masz weki do następnego projektu i nie musisz kapusty wydawać na pryskane ścierwo z ulicy
:zjarany:
 
C

Cwelucio

Guest
Toć to 2012 .... a nie 2013... Patrzcie na date kefiry...
 
Ostatnia edycja:

Cygan793

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
66
Buchów
0
Że tak zapytam bo z podziwu nie mogę, takie plony z 3 laseczek ? ;d Widziałem że w tym roku też wystartowałeś. Wiem że inne odmiany i ciężko powiedzieć zwłaszcza że to jeszcze nie koniec sezonu, ale w 2012 o tej porze podopieczni lepiej wyglądali niż w tym roku ?

Pozdro ;)
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
ten rok nie jest jakiś tragiczny trochę woda zalała ale co na górce siedzi to moje.

Pewnie też były by wysokie jak w zeszłym oku ale LST prowadzi je po ziemi
a trochę walczę z AF które mają ponad 100 dni i przeźroczyste tri.

Plon jak plon są tu lepsi lub byli, nie samym plonem człowiek żyje <coolpalacz>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół