nasiona marihuany

Jak sami jaracie to macie wrażenie, że dłużej trzyma was faz

Wyszukiwarka Forumowa:

gwt

Banned
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
180
Buchów
6
Siemka,

jak wyżej, ostatnio jak jarałem z kolegom to mnie trzymało 3h a wczoraj sam se zajarałem to prawie 5h. Ten sam gatunek maryhy i ilość. Też tak macie? Jeszcze jedno. Nie wiem czy sobie wmawiam czy jest naprawdę, ale od 1 zajrania(ok 1,5) mam wrażenie, że ciągle słyszę auta 2x wolniej. Jak myślicie czym to jest spowodowane? :thumright: :silent: :queen:
 

Evenem

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2006
Postów
263
Buchów
2
Ja osobiście ostatnio często wale shoty :geek: późnym wieczorkiem w łazience jak niema przypału ale i tak wole rzucać ze znajomymi. Z tymi autami to może być spowodowane tym, że faza dobrze ci wbija na banie :thumleft:
 
D

delete

Guest
Nie, 30min-4h.

Osobiste preferencje schizofreniczne? ; )
 

magic

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2007
Postów
103
Buchów
0
jak jak bakam ziołko od dilla to trzyma od 2h do 4h
ale wiadomo jakie to ziolko po wielkich exsperymentach oby smierdzialo
i ***alo i kopalo to sie liczy do dillowania
 

LuKaS91

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2007
Postów
113
Buchów
4
Wydaje mi się, że jak się jara z kumplami to dłużej trzyma
Czasem jaram sam przed senem, i zanim usunę to fazka mnie puszcza. Około 3 godziny fajnej bańki, a z kumplami koło 4 godziny albo dłużej:)

A z tymi samochodami też mam takie złudzenie:)
 

*LeinaD*

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2007
Postów
230
Buchów
0
Ja mam ogólnie tak ze jak sie spale to mi czas wolniej leci.
Czasami est tak ze np. spale sie wlacze muzyke, leci jakas nuta... ze tak to nazwe 'wczuje sie' w niagle patrze a tu dalej ona leci a zdawoloby sie ze minelo juz przynajmniej 20min. Ogolnie wolniej mi czas leci na bani :jocolor:
 

Green Warrior

Well-known member
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
392
Buchów
1
jak pale sam to bania od 15 do 30min pozniej mul i musze ciagle dopalac wole palic z ziomkami:smokee:
 

Hucu

Member
Rejestracja
Cze 21, 2008
Postów
9
Buchów
0
Sam wole palić moi koledzy nie są wstanie mi dorównać , a jak palom tyle ile ja to potem są jak trupy i nic nie ogarniają . A ci co potrafią tak palić sępią i to ostro . Co do fazy w moim wypadku to nie kończąca sie opowieść .
 

mako

Well-known member
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
78
Buchów
0
Przyjezdzajac do kraju na wakacje zauwazylem ,ze wiekszosc ludzi palac wspolnie"oglada sobie rece". Wyglada to tak jak by mialo dla wszystkich niewystarczyc. Panowie ziolko jest po to aby sie odprezyc i palac solo nienalezy sie nigdzie spieszyc. Normalka jest, ze spalajac lolka samemu, robiac dlugie i glebokie chmury i palac w tempie papierosowym efekty moga byc zwalowo-zawieszeniowe.
Ja proponuje sposob luzacki: blancik, kawka lub herbatka(zaleznie od gustu) jakas ksiazka, czat etc. Zaczynamy od dwoch chmurek i przerwa, wkrecamy sie do momentu az sie przypomni ze mamy lolka w popielniczce. Nastepne dwa buchy i dalej
wkrecik na cos tam. W ten sposob mozna jednego lola jarac od rana do poludnia, a stanow zawieszeniowych nawet po najsilniejszych indyjkach niewylapiemy.
Co do zmeczenia to jest ono odczuwalne po objedzie gdzie krew schodzi do zoladka i przy prubie naglego wstania powoduje zawroty glowy. Wystarczy wtedy odpoczac na wznak z nogami wyzej jak glowa i ewentualnie lampka miodu pitnego. Za pol godziny jestesmy znowu na chodzie.
Aktualnie przypalam to:
 

Drugsonamicon

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2008
Postów
281
Buchów
0
Mako, ja przedstawiony przez Ciebie sposób/metodę/styl jarania nazywam "jaranie na relax". Jest to bardzo dobra metoda jak jara się sam, tudzież gdy wracamy z pracy zmęczeni i żeby się odprężyć łoimy 2-3 buszki i mamy "relax po pracy" taki delikatny.

Dobra kminka.
 

kuba9449

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2008
Postów
92
Buchów
3
Ja jak pale sam, w domu to bardizej czuje faze, jak jestem gdzies na podworku sam to mniej czuje niz jakbym byl z kims.
 

Renden

Member
Rejestracja
Cze 16, 2008
Postów
14
Buchów
0
Ostatnio przez wakacje troche sam popalałem, jest fajnie a nawet lepiej niż z kumplami. Niestety nie mam tak naprawde nikogo z kim by się fajnie paliło, sami zamulatorzy to już wole jakiś śmieszny film zarzucić :) Solo najlepiej z bonga i robić przerwy :]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół