nasiona marihuany

Blueberry x Mazar - 1 out :)

Wyszukiwarka Forumowa:

vister

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2012
Postów
143
Buchów
0
Siemaneczko, witam. Jako, że mam konto u Was już prawie pół roku nie mogę przegapić tej okazji i nie zrobić fotorelacji ;). Na oucik wysadziłem 2 sztuki Blueberry x Mazar. Nie mam zdjęć od początku, ale dziś mija 15 ich życia oraz 11 na świeżym powietrzu. A oto i one :
normal_DSC03749.jpg



normal_DSC03748.jpg


normal_DSC03747.jpg


normal_DSC03746.jpg


normal_DSC03745.jpg


Martwią mnie odrobine te plamki na dolnych liściach, wiecie co to może być?
Pozdrawiam enjoy :spalony:
 

vister

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2012
Postów
143
Buchów
0
Dzień 21 życia roślinki
oraz 15 na out :)
Tak się sprawa miewa na te dni. Roślinka ogólnie ładna, takie jest moje zdanie. Martwią mnie te dziurki na listkach, wiecie co to ? Pewnie w tym tygodniu zostanie wykonane LST, dzisiaj dostała także swoją drugą dawkę nawozu florovit. I jedna przykra dla mnie sprawa z dwóch panien zrobiła się jedna, gdyż drugą albo coś o***ało albo ktoś się nie bał i za***ał :/ żadnych śladów nie ma.
Oto i ona :
normal_DSC03754%7E0.jpg

normal_DSC03753%7E0.jpg

normal_DSC03751%7E0.jpg

normal_DSC03752%7E0.jpg


PORADY I Z***KI MILE WIDZIANE :spalony:


 

vister

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2012
Postów
143
Buchów
0
Dosyć długo nie miałem swobodnego dostępu do komputera i nie mogłem dalej prowadzić fotorelacji. Roślinka pięknie sobie kwitnie i ma bardzo ładne topki ;).
Dokładnie nie wiem kiedy zrobić :harvest: ale myślę, że za około 2-3 tygodnie. Jeśli możecie to doradźcie, dodam że część trochimów robi się mleczna, kiedy najlepiej ją ciachać ? Zdjęcia robione telefonem, także bez rewelacji :].

Tutaj zdjęcia sprzed tygodnia :
normal_DSC03795.jpg


normal_DSC03794.jpg


normal_DSC03793.jpg


normal_DSC03788.jpg


|Porady i z***ki mile widziane, nawet chętnie ! Bless:spalony:
 

unnamed

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2009
Postów
455
Buchów
0
nie kwalifikujesz się raczej do badyli :/
krzaczek ładny , bedzie z niego cuś palenia, ja wsadziłem blueberry na samym początku czerwca i za jakis tydzień będę ścinał tak że idziemy raczej równo . pozdro
 

vister

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2012
Postów
143
Buchów
0
Witam ponownie, dzisiaj odwiedziłem moją ukochaną panienkę i jestem z niej bardzo zadowolony. Po części zmieniła kolorek na fioletowy, na zdjęciach dokładnie tego nie widać, bo robione telefonem. Przez ten tydzień dosyć dużo padało i nie było słońca, ale dosyć napuchła. Myślę, że około 2 tygodnie i :harvest:
Kilka zdjęć mojej pociechy:
normal_DSC03799.jpg

normal_DSC03800.jpg

normal_DSC03801.jpg


Pozdrawiam odwiedzających :D
 

vister

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2012
Postów
143
Buchów
0
+/- 15g, ale myślę że trenowana poprawiłaby wynik kilkakrotnie :) . Dodam, że palenie bardzo miłe i polecam żeby u każdego zawitała ;P
 

vister

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2012
Postów
143
Buchów
0
tak od Virus Seeds, ze sklepu pestkashop .pl który serdecznie polecam :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół