nasiona marihuany

Fazy księżyca

Wyszukiwarka Forumowa:

naBUCHodonozor

Active member
Rejestracja
Cze 17, 2010
Postów
36
Buchów
0
Podobnie jak z pływami wód (przypływy i odpływy) jest i z naszymi pannami. Podczas pełni cała energia rośliny skupia się w górnej części dlatego powinno się wtedy przesadzać gdyż korzenie są mniej wrażliwe na uszkodzenia. Ten czas jest najlepszy na zbieranie plonów. Gdy księżyca ubywa i przechodzi do nowiu soki wędrują i skupiają się w korzeniach. Idealny czas na trening, przycinanie.
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Hmm!...:bounce:

Dokładnie 4 dni temu (01.11.2017 ok. 22-ej) wrzuciłem 4 pestki do wody. 2 dni temu nie widząc żadnego kiełka, nagryzłem 2 starsze, i dalej nic!, więc wrzuciłem następne do 4 wody.

Przed chwilą patrzę i i dopiero zaczęły sie 2 (te nienagryzione) otwierać...Może te pozostałe dwie też ożyją..Wczoraj była pełnia..

Czy to może być właśnie wpływ pełni?

Tylko ja spodziewałbym sie odwrotnego efektu (tak na chłopski rozum), że przy pełni lepiej powinny kiełkować??
Czy odwrotnie?

Zawsze najpóżniej po dwóch dniach kiełkowały
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Hmm!...:bounce:

Dokładnie 4 dni temu (01.11.2017 ok. 22-ej) wrzuciłem 4 pestki do wody. 2 dni temu nie widząc żadnego kiełka, nagryzłem 2 starsze, i dalej nic!, więc wrzuciłem następne do 4 wody.

Przed chwilą patrzę i i dopiero zaczęły sie 2 (te nienagryzione) otwierać...Może te pozostałe dwie też ożyją..Wczoraj była pełnia..

Czy to może być właśnie wpływ pełni?

Tylko ja spodziewałbym sie odwrotnego efektu (tak na chłopski rozum), że przy pełni lepiej powinny kiełkować??
Czy odwrotnie?

Zawsze najpóżniej po dwóch dniach kiełkowały

jak dla mnie to sciema jakas, ze przez pelnie czy ki chu Ci pechy nie kielkuja :D
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Nooo... kiełkują, tylko jakoś długo, już myślałem, że pestki się zestarzały i nic z nich nie będzie..

Taki zbieg okoliczności z tą pełnią może, różne rozkminy miałem...

P.S.

Ogólnie to chciałem spytać osoby tutaj na forum, które stosują się do takiego kalendarza upraw uwzględniającego fazy księżyca (np. wędkarze też takie kalendarze brań mają), czy trafiłem na dobry, czy na zły okres do wysiania ziaren.
 
Ostatnia edycja:
O

OdcieńZieleni

Guest
fazy ksiezyca śa wykorzystywane w rolnictwie od zarania dziejów.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

maniek80

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2017
Postów
91
Buchów
0
od zarania dziejów nikt nie uprawiał indoor ;] To co piszecie ma wpływ jedynie na outdoory.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół