nasiona marihuany

Projekt "Parapeciak" (1x Critical+) 213 g suchego :D

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Witajcie Ogrodnicy :)

Ponizej zamieszcze fotorelacje ze swojego pierwszego Out-a. Obiektem eksperymentu bedzie 1 krzaczek Critical+ (z czasem moze zamieszcze fotorelke z drugiego spota ktory jest bardziej urozmaicony)

Nasiona: 1x Critical+

Oświetlenie: Naturalne :)

Nawozy: Biohumus, Platon K, i do pomocy ASAHI SL oraz Bloombastic

Nasionka zostaly wykielkowane 4 tyg temu. Do dzis krzaczek stal na parapecie i tam "dojzewal" do przeniesienia na miejscowke:) Ziemia na spocie mieszana z ziemia kupiona (ph 6,5), do tego dolomit i kermazyt.

08.06.2012
Ponizej krzaczek po 8 dniach na parapecie :spalony:



11.06.2012
Pierwsza dawka biohumusu dostarczona :smokee:



23.06.2012
Krzaczek przeniesiony na spota :)


Nastepny update niebawem. W planach mam wykonanie LST :)
Wszelkie uwagi mile widziane!

---------- Aktualizacja posta 00:43 ---------- Czas poprzedniego posta 00:41 ----------

]Witam wszystkich forumowych growerow!!

Czas na niewielki update...

Plancik jest już 5 dni na spocie. Dwa dni temu przeszedł LST i kolejny oprysk ASAHI. Dodatkowo standardowa porcja biohumusu :) Obawiałem się o ślimaki, ale okazało się, że nie ma się czym martwić...ślimaków całkowity brak :)
Następny Up za kilka dni...
Każdy komentarz mile widziany :)

Pozdrawiam i z fartem dla wszystkich growerow!!!

Niebawem relacja z nieco większego projektu :)

A poniżej kilka nowych fotek:

Po pięciu dniach na spocie...






Parapeciak po LST :D



 
Ostatnia edycja:

Immortal

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2012
Postów
50
Buchów
0
A czemu temat nazywa się parapeciak skoro plant docelowo ma rosnąć w ziemi na out'cie ?
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Pestke dostalem jako gratis do innych pestek od HolenderskiSkun.
A parapeciak...tylko dlatego ze pierwotnie mial byc trzymany na parapecie, ale ze wzgledu na mozliwy przypal wyladowal na spocie ;) I to chyba jest duzo lepsza opcja dla tego planta! Pozdrowki!
Za kilka dni nastepny Up...
A tak poza tematem...jest jeszcze sens wysadzania automatow ? Nasiona bede mial pewnie na poczatku przyszlego tygodnia... AutoMazar reg.
 
G

Gość

Guest
Wysadzaj te ktore najszybciej dochodza bo pogoda w tym roku naprawde lata nie przypomina :/
Ja mam na out'cie mam skuna B-52 ktorego troche podgonilem w boxie,a tydzien temu jak pokazal preflovery wysadzilem go i juz ma ladnie zalazki topkow ;D
Pozdro!
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
29.06.2012

Witam ponwnie! :spalony:

Otóż postanowiłem dziś rano odwiedzić dziewczynkę. LST chyba przyniosło jakieś efekty, widać wyciągające się do góry odrosty! :) Podlałem krzaczek czysta woda bez żadnych nawozów. Do tego trochę bardziej przydusiłem suczkę do ziemi :D

A teraz garstka zdjęć z dzisiejszego wypadu:









Pozdrowki!
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Witam na kolejnym apdejcie z mojej skromnej uprawy :spalony:

Plancik ma sie wyjatkowo dobrze...puscil ladnie boczne odrosty i rozwija sie prawidlowo. Podlalem go woda z biohumusem i opryskalem ASAHI :) Czyli standardowe zabiegi pielegnacyjne...

Dodatkowo przygotowalem sobie poletko pod kilka automatow (automazar reg). Wykopalem dolek i zmieszalem ze spotowa ziemia 80 litrow ziemi uniwersalnej. Poczym wlozylem do niej wykielkowane juz nasiona...
Mam nadzieje ze zdaza dojsc do jesieni...

A ponizej kilka fotek Critical+






Pozdrowki i zapraszam do drugiej fotorelacji!

https://www.forum.haszysz.com/out-bak-anowy-ogr-dek-outdoor-t63692.html
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Kolejny update :)

Critical+ zaczął kwitnąc :) Krzaczek podlany woda z biohumuem i podsypany dolomitem. Pojawiły się pierwsze włoski co bardzo mnie cieszy :) I teraz pytanko...od kiedy mogę zacząć lać planton i czy mogę dalej podlewać krzaczek biohumusem ?

Z posadzonych automatów wyszedł tylko jeden...ale i tak nie spodziewałem się rewelacji... mam nadzieje ze to będzie suczka :D

a teraz kilka fotek







I w tak zwanym międzyczasie coby zmylić ewentualne organy ścigania...



Pozdrówki!
 
E

Eszterebeszte

Guest
A parapeciak...tylko dlatego ze pierwotnie mial byc trzymany na parapecie, ale ze wzgledu na mozliwy przypal wyladowal na spocie ;) I to chyba jest duzo lepsza opcja dla tego planta!
.

Na parapecie? Critical+ może osiągnąć nawet 2,5m, na parapecie to byś miał pół metra łodygi i 3 marne listki:) Out jest bardzo optymalnym rozwiązaniem:) Też mam criticala, troszkę później wysadzony ale rośnie, nie dojdzie to nie dojdzie, nikt mu nie karze:D
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Po dłuższej nieobecności czas na niewielki update...Roślinka jednak dopiero teraz zaczęła kwitnąć.
Mam nadzieje, że uda się jej dojść i szczerze powiem, że liczę na słoneczna jesień...
Wiem jedno - w przyszłym roku wysadzać zacznę miesiąc wcześniej :)
Krzak ma na dzień dzisiejszy ok 160 cm i jest niesamowicie rozgałęziony :) LST czyni cuda...
Dziś tylko jedno zdjęcie, więcej zdjęć wrzucę jak będzie się czym pochwalić :)
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Witajcie !!!

Czas na kolejny update:

01.09.2012

Roślina ma się coraz lepiej. Podlałem ją Plantonem K i ogarnąłem ją z żółtych liści. Na szczęście pogoda na miejscówce dopisuje co bardzo mnie osobiście cieszy :)
Do zbiorów jeszcze co najmniej 6-7 tyg...
Poniżej trochę zdjęć Critical+

















Pozdrwówki :smokee:

---------- Aktualizacja posta 06-09-2012 18:45 ---------- Czas poprzedniego posta 01-09-2012 16:01 ----------

I znów mały update :D
Standardowo poszedł Planton K w ilościach zalecanych przez producenta :)
I teraz pytanie do Was...Kiedy mogę zacząć lać Bloombastica? I czy można to łączyć z Ripenem którego też pewnie trzeba będzie użyć pod koniec kwitnięcia....Mam nadzieję, że będzie co skręcać przez zimę z tego krzaczka :D

Peace&Love <joint>

I kilka fotek zrobionych wieczorową porą...







 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Zapraszam na kolejny update. Dzis na szybko, wpadlem tylko zoabczyc co z krzaczkiem :) Plancik kwitnie i nie wykazuje niedoborow:) Na dniach dostanie papu z odrobina Bloombastica :D Pstryknalem kilka fotek i dziele sie nimi z Wami <joint>

Pozdrowki











---------- Aktualizacja posta 22-09-2012 15:58 ---------- Czas poprzedniego posta 16-09-2012 18:38 ----------

Minal tydzien i pora na kolejna aktualizacje :) Critical zostal podlany miksem plantonu K i Bloombastica, kazdego po polowie zalecanej dawki rozpuszczone w 5 litrach wody.
Rosnie zdrowo i widac w koncu postepy w kwitnieciu. Liscie zaczynaja pokrywac sie zywicznym szronem ale za to zapach jakby przestal byc tak intensywny. Nastepna wizyta standardowo za tydzien i tym razem postaram sie zabrac normalny aparat na spota bo ten w telefonie jest niezaspecjalnie dobry ;)

A teraz kilk fotek, za ktorych jakosc mam nadzieje ze mi wybaczycie :smokee:









---------- Aktualizacja posta 27-09-2012 20:29 ---------- Czas poprzedniego posta 22-09-2012 15:58 ----------

Czas na kolejny update :smokee:

Do harvestu kolejny tydzien mniej...czas dluzy sie juz niesamowicie ale trzeba byc cierpliwym :D
Dzis Critical+ dostal pierwsza dawke ripenu...i szczerze jestem ciekaw czy przyniesie to jakikolwiek efekt. Roslinka trzyma sie swietnie i pozawznie mnie dzis zaskoczyla...
Ponizej obiecane zdjecia w lepszej jakosci:









Pozdrowki! <peace>:spalony:
 
U

Usunięty 40017

Guest
Do harvestu kolejny tydzien mniej...czas dluzy sie juz niesamowicie ale trzeba byc cierpliwym

Kurde u mnie jest to samo. :lol3: Lipiec i sierpień tak szybko zleciał a końcówka sezonu tak się dłuży. Człowiek by już się zjarał porządnym zielskiem. :spalony:

Na szczęście jutro idę pobrać próbki do badań <joint> i przy okazji zrobić UPik swojej fotorelki ( przy okazji zapraszam do mnie ;] )
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół