nasiona marihuany

Projekt "Parapeciak" (1x Critical+) 213 g suchego :D

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Witajcie!
To prawdopodobnie przedostatnia aktualizacja z mojego skromnego poletka :) nastepna bedzie juz z harvestu i suszenia :D
Roslina zostala raz przeplukana 15 litrami wody, a potem zrobil to za mnie ulewny descz :D Zabralem kilka malych topkow zeby miec co palic czekajac na scinke :smokee: Scinka w poniedzialek, a tym czasem rosliny dochodza pod pieknym bezchmurnym niebem ;d
Dzieki za buchy i dobre slowa!
Peace&Love <peace><joint>
Zdjecia sa z 14.10.2012 :)











---------- Aktualizacja posta 23-10-2012 01:21 ---------- Czas poprzedniego posta 20-10-2012 13:55 ----------

Witajcie :D

Dzis, a w zasadzie wczoraj nadszedl dzien na ktory tak czekalem :harvest: :D Powiem tak...nie spodziewalem sie takich wynikow...
Na rownolegle prowadzonym projekcie z 4 krzakow wyszlo mi mniej wiecej tyle ile w trzech najwiekszych topach Criticala...
Zapach jest niesamowity, a topy sa niesamowicie zbite, oszronione i lepkie ;D Podczas trimowania roslin udalo mi sie zrobic 1 gram haszyku z paluchow i powiem krotko...niezly upie****acz.
Zero oznak plesni to kolejna rzecz ktora mnie ucieszyla :D
Do tego wszystkiego mam jeszcze pol ogromnej torby lisci ktore pojda na makumbe :D
Nie moge sie juz doczekac wazenia...do dnia dzisiejszego spalilem jakies 15 g suchego, a to byla tylko kropelka...
Na czas currowania odsypalem sobie troszke drobniejszych topkow ktore pojda na potrzeby biezace :D

A teraz kilka fotek :D























To na razie tyle z mojego magicznego ogrodka :D nastepne spotkanie po zwazeniu <peace>
 
G

Gość

Guest
no to ładny "parapeciak" Ci wyrósł :jaraczz: naprawdę wielki szacun, masz rękę do roślin. Szkoda tylko, że nie mogę Cię buchem poczęstować bo jestem za młody stażem. Gratulacje, daj jeszcze znać ile suchego Ci tam wyszło ;)
 

Zajepasztet

Well-known member
Rejestracja
Lip 13, 2011
Postów
123
Buchów
0
o prosze jak ladnie :) czekam jeszcze na info ile suchego wyjdzie, na nastepny out u mnie pojawi sie ta odmiana ;)
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
No i czas na podsumowanie...po pieciu dniach suszenia waga pokazala 213.2g :D Pewnie jeszcze troszke zejdzie z tego ale i tak jestem mega zadowolony :smokee: Plony leza zapakowane w pudelka i sloiki i powoli sobie dochodza :D Moc...jest w cholere mocny :D 1 blant na dwoch i zgon ale taki przyjemny zgon :D 9/10 smak na razie paskudny bo sprzet jeszcze musi troche polezec :D Za to haszysz zrobiony podczas trimowania jest niesamowity....przepiekny aromat i smak i te dzialanie...10/10
A popnizej zdjecie z wazenia :D



Jak tylko naladuje aku do aparatu porobie fotki co wiekszym topkom :D
A tymczasem pozdrawiam <peace><joint>

A oto obiecane zdjecia :D





 
Ostatnia edycja:

misiekdg

Member
Rejestracja
Sie 12, 2012
Postów
7
Buchów
0
No no, śledziłem temat i powiem Ci, że super odmiana!
Chyba za rok u mnie zagości :)
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Dziekuje za uwage wszystkim zagladajacym do mojej skromnej fotorelacji :) Temat uwazam za zamkniety i przenosze go do zakonczonych fotorelek <joint>

Podsumowujac...w przyszlym roku tez chyba polece z Criticalem bo to bardzo wdzieczna odmiana :D A w tym roku planuje jeszcze sprobowac pod sztucznym swiatelkiem...na razie mam sporo do poczytania :D

Pozdrawiam i do zobaczenia za rok na oucie !!! :smokee:
 

szpadyzor666

Member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
21
Buchów
0
Hahaha! :) ziomuś ale mam kminę :) oglądam Twoją fotorelke i myślę sobie "ku**a" to są zdj mojego krzaka. Mój crit+ rosnął identycznie jak twój :) identycznie wyglądał po ścince :) jednak mi wyszło 160suchego bo dzik jakiś mi u***ał głównego topa. No i trochę był podgnity w niektórych miejscach :(. W każdym razie roślina warta polecenia!! i tu myślę, że potwierdzisz ,że to palonko to totalny kosmos!:)
 
S

ShelbyGT

Guest
Nawozy: Biohumus, Platon K, i do pomocy ASAHI SL oraz Bloombastic
Nasionka zostaly wykielkowane 4 tyg temu.
Dzis, a w zasadzie wczoraj nadszedl dzien na ktory tak czekalem
01.06 - 22.10
Jakie nawozy stosowales ?

Ładnie - ile dni całościowo wyszło? Od pestki do kosy?


Czytać a nie śmiecić...
 

awaria

Active member
Rejestracja
Wrz 19, 2012
Postów
26
Buchów
0
no chwast na propsie !!

dzięki za relacje przekonałem się do tej odmiany a jako że jestm zwolennikiem dinafem biorę paczkę critical+ na out 2013 od kopa

pozdro
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół