nasiona marihuany

Motoryzacja

Wyszukiwarka Forumowa:

RychuPeja

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2007
Postów
52
Buchów
0
W tej cenie poleciłbym Tobie Mercedesa W124 , teraz chwilowo jezdze takim ( na sell ;) ) , lub Audi 80/90 , solidne niemieckie auta i wg mnie lepiej wygladajace od Bmw 5tki ...
 

porto

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 14, 2006
Postów
599
Buchów
0
gust mój jest inny bo akurat przeglądam też je i 5 bardziej mi odpowiada, jeszcze podoba mi się stare augi v8 ale nie miałbym tyle kasy na utrzymanie, lub 100 c3 wersja amerykańska chyba 2.2 na turbinie o ile pamiętam
a marzenie to dostać nissana skyline r33 lub r34, najbardziej porządany samochód jaki bym chciał mieć, nie ma to jak japońska technologia, jak się wezmą za coś to zrobią to najlepiej
 

RychuPeja

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2007
Postów
52
Buchów
0
porto napisał:
100 c3 wersja amerykańska chyba 2.2 na turbinie
Czyli audi 200 , tez fajne auto ,ale bys musial w nia troche wlozyc ,jakbys ja kupil , chyba ze trafil bys na prawdziwego rodzynka ;)
porto napisał:
Te auto jest sliczne ...
 

porto

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 14, 2006
Postów
599
Buchów
0
nie tylko sliczne ale i gadatliwe ;) a nawet rozkrzyczane jak trzeba

[ Dodano: Wto 04 Gru, 2007 21:22 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=xrZz9hpPz9Y
a oto moja poprawka czasu na nowych ustawieniach, zbliżam się wielkimi krokami do rekordu tym autem na tej trasie zamieszczonym na youtubie, czyli 5'51 a mój 6'12, ciezko wychaczyć będzie te parę sekund
no i dajcie mi tu szybszego :p
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
drifter dyfer zespawał mi mój znajomy mechanik czasami jak jest śnieg ciężko opanowac bestie :D :lol:
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
Ja czekam kiedy zaczną swapować silniki do jakichś małych np. nissan micra :mrgreen: BUEHEHEHE
 

porto

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 14, 2006
Postów
599
Buchów
0
tak r35 choć słyszałem że jest pod inną nazwą nie jako skyline
jest tytułowym wozem w trailerze do gran turismo 5 które nadchodzi coraz większymi krokami jeżeli to kogoś interesuje
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
porto napisał:
r35 choć słyszałem że jest pod inną nazwą nie jako skyline
dokładna i jedyna pełna nazwa to tylko: NISSAN GTR-wsio i wszyscy mają wiedzieć, że to jest następca "skyline"

Mam psx2 i "Gran Turismo 4", "The DUKES of HAZZARD return of the General lee", ale nawet nie grałem, a podobno to klasyk, nie chce mi się grać, nie mam czasu muszę sprzedać
 

porto

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 14, 2006
Postów
599
Buchów
0
hehe to jak maz gran turismo to sprubuj wykręcić dobry czasik na nurburgringu najszybszą furmanką jaką masz dostępną, wątpię zebyś pobił mój czasik, nie żebym się przechwalał ale to "lata" praktyki czynią mistrza a że uwielbiam ten świst przy 200 km/h i wyżej to jest motywacja do ćwiczenia techniki, oj nie mogę się doczekać samochodu, oczywiście jestem człowiekiem z głową na karku i planuję że będe sprawdzał się na torze w poznaniu a nie na szosach, choć umiejętnosci i wyobrażnia się przydadzą na codzień

[ Dodano: Czw 06 Gru, 2007 01:41 ]
a najchętniej to bym sobie pojechał choć na jeden dzień na nurburgring w nordchleife w niemczech, to ten tor co podałem w linku z gry, najlepszy tor jaki może być

[ Dodano: Czw 06 Gru, 2007 01:44 ]
chociaż poprzednicy również mieli na masce GTR to nie wielka róznica jest ale wizualnie zauwarzyłeś że tył od skylineów a przód już zerżnięty od 350z? przypatrz się a zobaczysz ze połaczyli te dwa kultowe wozy

[ Dodano: Czw 06 Gru, 2007 01:59 ]
http://www.youtube.com/watch?v=6xsTtzj7_LU&feature=related
mi się podoba stylistycznie nowość ale myślę że będzie prawdziwym hitem an rynku
 

AnOfDe

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
46
Buchów
0
To moze ja pokaze moj dupowozik...
http://www.vwpolo-squad.pl/gallery2/main.php?g2_itemId=3325

narazie poszlo na niego juz ponad 10 000zl i jeszcze duzo pujdzie , na wiosne wstawiam tylnie nadkola z cupe , robie blacharke od podstaw (na 2 miechy autko odstawiam) leci na kolor czarny metalic ale takie mega czarny na bazie czerwieni. Swap juz zrobiony w tym roku 80ps przy 700 kilowej budzie robi swoje jednak zajme sie i silnikiem zeby miec min 110ps :)...

Na fotkach nie widac zabudowy bagaznika , i paneli ktore sam tapicerowalem niedawno. Deska rozdzielcza jest od 2f silnik takze od tego autka, boczki w drzwiach takze sa od 2f :).... gleba -80/60 (-60 czeka na zalozenie tylko) amory sportowe. Kola na fotach sa stare juz teraz sie poleruja Dezenty Z1, beda na gumie 165/55 wiec fajny naciag wyjdzie na 7j ;)...

dobra koniec pisania bo ja tak moge godzinami pisac ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół