nasiona marihuany

Motoryzacja

Wyszukiwarka Forumowa:

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
RychuPeja napisał:
Średnio 17litrow LPG
RychuPeja napisał:
samochod szesciocylindrowy o pojemnosci 3.2 ?

to mało ci pali kumpel miał scorpio 2.4 i palił mu 25 :lol:


mój Poldolot pali śr 9 l/100km gazu przy jeździe bokiem 11 l/100km
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
To co Ty za motor masz w tym poldolocie ze bokiem latasz? :sunny:
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
chori napisał:
To co Ty za motor masz w tym poldolocie ze bokiem latasz? :sunny:
chori, mała lekcja korzystania z forum: lekcja pierwsza, czyta się cały temat i nie zadaje dziwnych pytań, na które jest odpowiedź wcześniej.

specjalnie dla ciebie, wystarczy 1.5 i dobry "kierownik", co prawda chłopaki zrobili z tyłu zawias i zaspawali most
http://uk.youtube.com/watch?v=440RWS2Tv1c&feature=related


RychuPeja napisał:
Wysek napisał/a:
to mało ci pali kumpel miał scorpio 2.4 i palił mu 25 :lol:

Moze dlatego ,ze jezdze spokojnie :)

ja bym stawiał na trzaśnięty przepływomierz powietrza
 

RychuPeja

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2007
Postów
52
Buchów
0
Drifter napisał:
ja bym stawiał na trzaśnięty przepływomierz powietrza
Ewentualnie źle ustawiona instalacja ...ale ja sie nie znam ;p
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Z lekcji wynioslem doswiadczenie, Drifter.
A ten filmik mnie wgniotl w ziemie, nigdy bym sie nie spodziewal takich efektow po wymysle polskiej motoryzacji :p
 

porto

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 14, 2006
Postów
599
Buchów
0
http://uk.youtube.com/watch?v=NwYy8ZJwKZs
bmw m3 gtr race car- lepiej niż za***isty wóz ;)
jest to mój autorski filmik z padem w ręku w GT4, czas był 7:0x min, wykręcam najlepsze powyżej 6:4x, ale na kiepskich ustawieniach, jak pozmieniam lepiej to myślę że zakręce się około 6:20, a to już czasy bliskie mistrzostwa
wracając do tematu: kocham motoryzację ale sytuacja rodzinna nie pozwalała mi na zabawy z samochodami, myslę że nadszedł czas na prawko i samochód i tu może coś doradzicie
planuję zakup i myslę o bmw 5 e34 i teraz jaki silnik aby wytrzymały, elastyczny i niedrogi, na co zwracać uwagę przy zakupie, jak częsci $, rocznik itp. doradzcie coś
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
chori, 1.6 na gaźniku + splanowana głowica + zmieniony układ wydechowy zamiast katalizatora bo ktoś wstawił w gle ich nie było dałem strumienice kolektor wydechowy od GSI poprawia elastyczność świece zapłoniowe NGK szpera na moście własnej roboty szerokie oponkii z poloneza robi się polski mustang
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
Wysek napisał:
kolektor wydechowy od GSI poprawia elastyczność
poprawia górę nie dół

Wysek napisał:
szpera na moście własnej roboty
chcesz powiedzieć, że zaspawałeś dyfer? powiedź coś więcej kto ci to robił i ile zapłaciłeś

porto, Jak masz to ile masz kasy na to, jeżeli myślisz poważnie o e34,
to do wyboru masz tak dużo silników, że pytanie jest retoryczne 1.8,[ 2.0, 2.5 które dzielą się jeszcze na m20 i m50 ], 3.0, 3.5, 4.0 no i M5, zawsze powtarzam, zależy jakie masz priorytety, czyli do czego ma służyć, jak do zwykłej jazdy to któryś z silników m50, ewentualnie m52 ze zmiennymi fazami rozrządu, bo m20 i m30 nie mają mechanicznej regulacji luzów zaworowych, i są na jednym wałku, są mniej zaawansowane, ale sprawdzone, ja mam właśnie m30b35 czyli 3,5 litra 6 cylindrów z e34 wsadzony w e30, ma on w serii 211KM i 305NM, u mnie ma kolektor wydechowy (alpina), luźny wydech, dolot z kwasówki z K'Nem, porting głowicy, planowanie głowicy, pasowanie kolektorów, odpowietrzenie odmy, szpera z e28 535,remap map paliwa, udało mi się też kupić skrzynie (harge) z jedynką do dołu :twisted:, i prawie nowy zawias bilsteina z czeronymi koniami, chłodnica oleju z m3, maglownica z modelu e36 o większym skręcie, upolowanie całego gruzu i innych gratów zajęło mi rok
 

porto

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 14, 2006
Postów
599
Buchów
0
planuję coś pomiędzy 5-10 k, aby wizualnie był ok i reszta też oczywiście a silnik aby był żwawy ale nie paliwożerny, myślę że max 2,5l. Do jazdy na codzień choć nie powiem że drift mnie trochę kreci ale nie tak jak wyścigi, a że do poznania mam nie tak daleko to bym chętnie się wybrał sprawdzić na torze, ale to plany. Narazie mam bardzo duże wydatki na ine rzeczy więc fundusze min, za pół roku albo jeszcze pożniej będą mógł sobie racze już pozwolić na furmankę.
a co do samochodu to bym chciał kupić samochód w takim stanie zeby nie zmieniać go za poł roku, lekki tuning silnika aby miał mocy i nm, twarde zawieszenie bo nie lubię pływaków, no niewiem czy dizelek czy benz czy może lpg, ale co jest dla mnie ważne to dzwięk, aby pięknie grał nie w stylu tanich kominów z rynny ale aby silniczek pięknie grał
 

Gruby81

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2007
Postów
72
Buchów
0
BMW albo Omega z silnikiem 2,5 TDS Mietek 300 z turbinka po 92r Wszystkie ładnie mrucza
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół