nasiona marihuany

Motoryzacja

Wyszukiwarka Forumowa:

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Marzenie.. :D Szczerze mowiac wole dzwiek 5 cylindrow niz 6, jest taki bardziej.. agresywny :p
w tej B4 siedzi 2.0 ABK, 116KM
 

Gruby81

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2007
Postów
72
Buchów
0
A ja się przemieszczam Mietkiem 124 2,5D :pr: Bo bez gwiazdy nie ma jazdy :king:
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
RychuPeja napisał:
Gruby81 napisał:
Silnik nie do zajezdzenia :)
dokładnie, to były ostatnie pancerne mercedesy, a z tym silnikiem właśnie w wersji wolnossącej robisz 1 000 000 jak nic, gruby jaki masz przebieg w mesiu ? robiłeś sprzęgło ?
 

Gruby81

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2007
Postów
72
Buchów
0
Przebieg 240 tysi Sprzegło jak narazie funguje Sforzen wymienilem no i oczywiscie olej i wszystkie filtry zmieniam co 7 tys I lata :king:
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
Gruby81 napisał:
ostro ja w dupowozie co 10 000, już bez przesady :king: no a w driftowozie to wiadomo co 4 bo ma ciężkie życie, ale jaka oliwa MOTUL 300V COMPETITION 15W-50 :twisted:
 

Gruby81

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2007
Postów
72
Buchów
0
No drift terz masz szacun do zabawek swoich :thumright: Mawiaja Jak będziesz dbał tak będziesz miał!! Adolki wymyślili co 7 i tego się trzymam Rakieta to może nie jest, ale wsiadam i jadę gdzie chce tylko patrzę żeby stacji nie minąć Także lepiej doglądać autka jak Moniki jest z głowy. Jeździłem kilkoma innymi markami i czasami było trochę zabawy. A Miecio jeszcze mnie nie zawiódł :pr:
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Audi tez nie zawodzi, tam nie ma co sie zepsuc, ostatnio tylko drazki stabilizatorow wymienialem bo sie tlukly :p
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
A zauważyliście, że jak któryś znajomy sprowadzi sobie samochód zza granicy to się cieszy jak małe dziecko jaki to nie ma sztywny zawias, robi pare tysi i łączniki stabilizatorów do wymiany hehe brak mi słów pamiętam jak w lato koleżanka poprosiła mnie, żebym ją gdzieś zawiózł, ale że koleżankę chce wziąć, ja patrze tak na tą koleżankę i mówię:
ona warzy, ze 120kg daj spokój :lol: , nie no weś ja chce żeby ze mną jechała, ta gruba wsiadła przejechaliśmy z 25km i ku**a słyszę jak wali mi coś z tyłu i tak miałem je do wymiany, ale nasze dziurki się do tego przyczyniły i ta z tyłu :lol:
 

Gruby81

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2007
Postów
72
Buchów
0
Audi też trzyma formę ocynk dobre silniczki tylko wiesz Chori, co mi się nie podoba. To ze jak na swoje gabaryty to mało tam miejsca wszystko jakieś takie napompowane Jeździłem ostatnio A6 niby kobyła, ale przestrzeni nie za wiele Bardzo przyjemny Pusywagon :pr:

[ Dodano: Sob 01 Gru, 2007 21:14 ]
Tak zadowolony Pewnie pełen bajer zglebiona, 16 polerowana, leder, wszystko w pradzie Cukierek polata troszke po naszych drogach za***** I kasa leci to felga do prostowania, gumy na stab do wymiany tam końcówka masakra :pl:

[ Dodano: Sob 01 Gru, 2007 21:18 ]
Drift strasznie wypasione pączki wozisz :joker:
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
:sunny:

Dopiero 17k po sciagnieciu z dojczlandu wymienilem te laczniki stabilizatorow, pozniej tarcze bo sie delikatnie pogiely pewnego pieknego deszczowego dnia, cewke zaplonowa i ostatnio swiece, i wlasciwie nic wiecej ( nie licze tego co sie zuzywa ) a to ze Audice maja oble ksztalty podoba mi sie w nich najbardziej, chociaz ogromnym sentymentem darze klockowata 100 C3 Typ44 :p
 

RychuPeja

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2007
Postów
52
Buchów
0
chori napisał:
Moj ojciec taka mial z silnikiem 2.2 Quattro :king:
Auto nie do zajezdzenia , nie pamietam zeby cos sie popsulo ...
 

Cambridge

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2006
Postów
151
Buchów
0
Nissan Almera 1.4 =/ :p 99r. Dobry bo pali 6-7 l gazu na 100 km ;D a wasze ile palą ;]?? Prawko zrobiłem w tym roku za 1 razem ;] Samochód mój, dostałem od starych na 18 ( mam 19 km do szkoły ) starzy maja Primere 2 L benzyne, zbierają sie tak samo..... :pr: :pr: :pr: :pr:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół