nasiona marihuany

Motoryzacja

Wyszukiwarka Forumowa:

nino

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
663
Buchów
2
maja byc jeszcze psychotesty i nie bedzie pytan zamknietych, do tego hamowanie po heblach przed tekturowa sciana, tylko ze jeszcze nic na 100% nie wiadomo wszystko dopiero ustalaja dokladnie.
Drifter napisał:
podobno niedługo ma być sort z 3000 pytań, radzę się pospieszyć
mialo byc tak od nowego roku ale sie chyba nie wyrobia z ustaleniem wszystkich zasad
Drifter napisał:
podobno prawko teraz 1,5 tysia kosztuje to prawda?
ja placilem 1250 no ale jeszcze 5dyszek za zaswiadczenie od lekarza, no i 130 pare za egzamin. ja wlasnie testy przerabiam jutro teoretyczny egzamin w szkole jazdy a we wtorek w ośrodku ;]
pzdr :silent:
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
powodzenia 666nino666, zdawaj tutaj relacje na bieżąco jak ten przypał teraz wygląda, ide zajarać słodziutkiego stonera na dobry sen nara

miś ma turbo w głowie :lol:
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
no prawko z wszystkimi opłatami 1800 już gdzie niegdzie
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
ja jak zdawałem byłem przekonany że nie ma co dawać w łape jak nie zdam za 1 razem to jestem do dupy kierowcą i co z 11 osobowej grupy sam zdałem za 1 podejściem Drifter, z której czesci polski jestes może kiedyś sie gdzies wybierzemy
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
trzymam Cie za słowo :)

[ Dodano: Pon 26 Lis, 2007 11:17 ]
czas na śniadanko




troche sie nie udał ale do dupy bletki mascotte zauważyłem że ostatnie bletki nie mają kleju :/ dobra ja mykam trzymać się
 

isk

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2007
Postów
376
Buchów
0
no ja mam, odzyskałem w tym roku(1,2 promila zabrali na 3 lata) :king: zdałem za pierwszym razem.
aktualnie mam golfa 3, 1.8 benzynka, jak dla mnie wystarcza. bawie sie niestety tylko na śniegu.
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
jak byłem w wojsku to docierałem takiego, ***any pił mi 16, ale potrafił lekko pisknąć na 3 :) uuu czerony i pustak w środku, pancerne samochody
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
RychuPeja napisał:
Jeszcze lepiej jakby mial S2 2.2T mniam ... 5 cylinderkow ,pieknie to chodzi ...
230KM zapomniałem dopisać, to nie wybaczalne :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół