nasiona marihuany

Motoryzacja

Wyszukiwarka Forumowa:

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
Jako ze większość z nas jest mężczyznami ma swoje jakieś zabawki ten temat jest stworzony do ogólnej dyskusji o motoryzacji Drifter działamy :)
 

Bboypinio

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2007
Postów
323
Buchów
1
Volwo 460GL ale się zastanawiam nad zmiana mam go już 2 lata i się te autko psuje w h*j ma niskie nadwozie i często coś tam od spou mi się zadrze ale wkońcu to jest rok 93.
 

RychuPeja

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2007
Postów
52
Buchów
0
Ja śmigam Jaguarem :king: samochód Ojca, ale ojciec siedzi w UK , więc ja sie nim woze :thumright:
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
Polonez to polonez tanie polskie auto na każda nawierzchnie do terenu tez sie nada :D
 

RychuPeja

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2007
Postów
52
Buchów
0
wysek-mk napisał:
Polonez to polonez tanie polskie auto na każda nawierzchnie do terenu tez sie nada :D
W zime da rade polatac bokiem :D i czesci nie drogie gdyby cos sie stalo ...
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
:cheers: siema, pamiętam jak mój dziadek kupił nowego malucha i powiedział synku to będzie twój, jak ja go kochałem to on mnie nauczył jeździć miałem, może z 7-8 lat.
Ale zaczynałem na kolanach ojca w wieku 4 pozwalał mi niby kierować, już wtedy wiedziałem, że to jest to, zakochałem się w samochodach.

Moim dupowozem jest zwykła mazda 626 2.0 rok 1993, ale buda nowa IV w sedanie, wersja ze 150 konnym silnikiem, ale nie jest wołem, lata to bo warzy 1150kg
 

RychuPeja

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2007
Postów
52
Buchów
0
Drifter napisał:
Moim dupowozem jest zwykła mazda 626 2.0 rok 1993, ale buda nowa IV w sedanie, wersja ze 150 konnym silnikiem, ale nie jest wołem, lata to bo warzy 1150kg
Zajmujesz sie driftem ? Czy to Twoja pasja ... hmmm teoretyczna ?
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
mazda ma na przód napęd więc jak coś, to się nie nadaje do driftu, w sumie silnik też, mam drugi samochód, który sobie poskładałem, jeżeli chodzi ci o same zawody to nie biorę w nich udziału

[ Dodano: Nie 25 Lis, 2007 20:30 ]
Bboypinio, po co ci ten złom części są drogie jak cholera, a to kwadratowa wanna
 

RychuPeja

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2007
Postów
52
Buchów
0
Drifter napisał:
mazda ma na przód napęd więc jak coś, to się nie nadaje do driftu, w sumie silnik też, mam drugi samochód, który sobie poskładałem, jeżeli chodzi ci o same zawody to nie biorę w nich udziału
Wiem , ze Mazda to FWD , spytalem sie bo juz wczesniej mnie zastanawialo , czy czyms cwiczysz , jesli mozna wiedziec , to co poskladales ?
 

Bboypinio

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2007
Postów
323
Buchów
1
Drifter napisał:
[ Dodano: Nie 25 Lis, 2007 20:30 ]
Bboypinio, po co ci ten złom części są drogie jak cholera, a to kwadratowa wanna



Wiem że są drogie i to w h*j ale nie mam siana na nowy a ten mam od brata za free dostałem od niego więc jeździłem i nie zastanawiałem się nad sprzedażą wtedy nie wiem czemu dopiero teraz zaczynam rozwazać nad taką opcją.
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
mam zwyczajną e30 z silnikiem po swapie na 3,5litra, jest bardzo dużo takich w polsce, taka jak w avatarze tylko inne kolory :)

[ Dodano: Nie 25 Lis, 2007 21:02 ]
teraz moim marzeniem jest żeby niunia zrobiła prawko, to sprzedam mazde i kupie coś dla niej i dla mnie,
Bboypinio, kup se coś taniego w dislu, niemca, japońca.

luknijcie na ten filmik co o nim sądzicie da ktoś rade tak zrobić :D
http://uk.youtube.com/watch?v=T5LqP8UuqtE

[ Dodano: Nie 25 Lis, 2007 21:04 ]
hehe to co jest lepsze ?
http://uk.youtube.com/watch?v=PV-BmD8B3Iw&feature=related
 

seeIandI

Well-known member
Rejestracja
Paź 22, 2007
Postów
131
Buchów
1
Drifter napisał:
:cheers: siema, pamiętam jak mój dziadek kupił nowego malucha i powiedział synku to będzie twój, jak ja go kochałem to on mnie nauczył jeździć miałem, może z 7-8 lat.
to u mnie identycznie jak mój pamiętem w 95 ahh nowiutki zielony maluch będzie twój. Teraz dziadek zapisał mnie na prawko ruszam niedługo :thumright: niestety niema jush malucha :bounce:
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
podobno prawko teraz 1,5 tysia kosztuje to prawda?

[ Dodano: Nie 25 Lis, 2007 21:20 ]
dla ciekawskich powiem, że cannabis się pisał ze mną jechać na zawody, ale ja nie pojechałem oglądać ostatnich eliminacji pojedziemy za rok zapraszam wszystkich do odwiedzania takich imprez naprawdę dużo się dzieje :jocolor:
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
Drifter, cos mi kumpel mowil ktory zdaje prawko juz ktorys tam raz ze w 08' ma skoczyc do gory ceny kursow tych godzin kupowanych i wszystkich tych pie**ol.. Aaa.. i powmyslec ze to wszystko jeszcze przedemna..:D
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
podobno niedługo ma być sort z 3000 pytań, radzę się pospieszyć
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół