nasiona marihuany

LST czyli letnie przyginanie

Wyszukiwarka Forumowa:

badtrip

Member
Rejestracja
Kwi 27, 2013
Postów
16
Buchów
0
czyli zrobiles jej super cropping :) powinna dac rade i nawet ci to wynagrodzi :) jezeli lodyga sie nie rozwarstwila. a na jakim poziomie ci pekla?

na samym szczycie pękła :( nie wiem co robić poradz coś żeby żyła :) taśma owinać czy co? :)

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

jezeli lodyga sie nie rozwarstwila? Wytłumaczysz mi o co to chodzi? :)
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Dopasuj dobrze do siebie miejsca pęknięcia, usztywnij trzema patyczkami z 3 stron, a potem owiń dookoła, najlepiej jakąś tkaniną. Taśma też się nada, ale będzie dłużej się goić.
 

badtrip

Member
Rejestracja
Kwi 27, 2013
Postów
16
Buchów
0
Dopasuj dobrze do siebie miejsca pęknięcia, usztywnij trzema patyczkami z 3 stron, a potem owiń dookoła, najlepiej jakąś tkaniną. Taśma też się nada, ale będzie dłużej się goić.

dzięki za fachową odpowiedź. Pozdro z fartem
 

greenboss

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2012
Postów
65
Buchów
0
na samym szczycie pękła :( nie wiem co robić poradz coś żeby żyła :) taśma owinać czy co? :)

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

jezeli lodyga sie nie rozwarstwila? Wytłumaczysz mi o co to chodzi? :)

jak na samym szczycie to nie masz sie co martwic. Czyli jak mowilem suppercropping, czyli trening przez lamanie lodygi. Zostaw ten szczyt niech sobie wisi (pewnie jest z 90stopni?) roslina sama zregeneruje pekniecie i powstanie zgrubienie, przez ktore bedzie przeplywac wiecej skladnikow odzywczych i wypusci nowe odrosty - same plusy :) tylko juz jej nie mecz i nie ruszaj tego pekniecia, ewentualnie podeprzyj szczyt zeby wisial tak pod katem 90stopni. Rozwarstwila czyli rozszczepila, podzielila sie na kilka elemetow kumasz? ciezko mi to opisac. Jakbym ci pokazal jak ja polamalem planta w tym roku przez nie ostrozne naginanie to bys sie za glowe zlapal i poplakal :D a krzak daje rade i ma sie dobrze :) mam juz doswiadczenie na temat lamania lodygi z zeszlego out, takze troche wiem o co chodzi i co daje supercropping - ogolnie same plusy
 

badtrip

Member
Rejestracja
Kwi 27, 2013
Postów
16
Buchów
0
jak na samym szczycie to nie masz sie co martwic. Czyli jak mowilem suppercropping, czyli trening przez lamanie lodygi. Zostaw ten szczyt niech sobie wisi (pewnie jest z 90stopni?) roslina sama zregeneruje pekniecie i powstanie zgrubienie, przez ktore bedzie przeplywac wiecej skladnikow odzywczych i wypusci nowe odrosty - same plusy :) tylko juz jej nie mecz i nie ruszaj tego pekniecia, ewentualnie podeprzyj szczyt zeby wisial tak pod katem 90stopni. Rozwarstwila czyli rozszczepila, podzielila sie na kilka elemetow kumasz? ciezko mi to opisac. Jakbym ci pokazal jak ja polamalem planta w tym roku przez nie ostrozne naginanie to bys sie za glowe zlapal i poplakal :D a krzak daje rade i ma sie dobrze :) mam juz doswiadczenie na temat lamania lodygi z zeszlego out, takze troche wiem o co chodzi i co daje supercropping - ogolnie same plusy

dziękóweczka wszystko zrozumiałem :) tak się trochę tym przejęłem bo to mój pierwszy out i ogólnie pierwsze pomidory :D ok zostawie to niech sobie żyje zobaczymy efekt mam nadzieję że będzie powalający :D
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
a jak trening ma się do AF które już zaczynają kwitnąć
już za późno czy jeszcze można ?
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
Dzięki nie mam doświadczenia w treningach ale zrobię im LST
sądziłem że trening daje się zanim pokażą się wloski

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

2 ku**a czlowieku jak to jak ma 150 ? nie ma szans muszisz to zrobic gdzies na poczatku wega bo wtedy roslina szybko przyrasta

No widzisz gówno wiesz a pie****isz thefekt robi na wysokich i jakoś roślinom to nie przeszkadza
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Siemanko, zrobbilem roslinie fim i chce zrobic jeszcze LST. Musze naginac co chwile głowny top do ziemi aby był niżej od odrostow tak? Kiedy przestać naginać?
 

greenboss

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2012
Postów
65
Buchów
0
dokładnie tak :) nagnij główny szczyt do ziemi tak aby znajdowal sie ponizj pierwszego pietra lisci (takie robienie rosliny w hu*a) i zostaw tak, az do momentu az odrosty boczne urosna na odpowiadnia wysokosc i lodyga odpowiadnio sie uksztaltuje i wtedy odetnij sznurki, patyki (zaleczy czym trenujesz) i daj roslinie dalej rosnac swobodnie. Nie musisz jej co chwile naginac, raz a porzadnie :) zmiejszysz stres
 

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,616
Buchów
4
Trzeba nie trzeba ja giąłem we wszystkie możliwe strony i chyba zbytniej różnicy nie ma w którą nagniemy:) teoretycznie naginając na północ dajemy równomierny dostęp do światła młodym odrostom.
 

ochech

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2014
Postów
136
Buchów
1
Dzisiaj pojdzie do ziemi red purps od fs, mam pytanie czy zdaze zrobic lst i fim? roslina bedzie na balkonie w 20l donicy. Generalnie miejsce nie jest przypałowe, ale krzaka 2m cieżko bedzie mi ukryc i stad moje pytanie.


skazani na melanż rulez
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
Dzisiaj pojdzie do ziemi red purps od fs, mam pytanie czy zdaze zrobic lst i fim? roslina bedzie na balkonie w 20l donicy. Generalnie miejsce nie jest przypałowe, ale krzaka 2m cieżko bedzie mi ukryc i stad moje pytanie.

Spokojnie zrobisz jej co tylko będziesz chciał
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół