nasiona marihuany

AUTOMATY od FS :DD

Wyszukiwarka Forumowa:

Eduardo Noriega

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2012
Postów
316
Buchów
0
Posiada ktoś jakieś info co do automatów od FEMALE SEEDS ? jak z kiełkownością? czy często się hermią, i ocena ogólna, interesuje mnie szczególnie AK47 i bubble gum ; ) fotki mile widziane , dzięki pozdrówki

U mnie z FS można powiedzieć że mają 100% kiełkowalności. AutoAK47 od FS mam aktualnie w fotorelacji - link w podpisie. 57 dzień i prawie gotowa (24/0) tak że to normalne AF bez niespodzianek.
 

100% thc

Active member
Rejestracja
Gru 30, 2012
Postów
32
Buchów
0
Tak się składa ze posiadam w swojej kolekcji pestki AUTO HAZE . Wszystkie idą na out. I tu moje pytanie czy miał ktoś już tą odmianę na out. A konkretnie jak duża rośnie , jakie plony , jak długo:harvest: i oczywiście jak z mocą. Nie pisać ze nie da się określić wzrostu ani mocy . Interesują mnie statystyki (np. 70-80 cm. )
 

LittleJacob

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2012
Postów
471
Buchów
0
Poruszam jeszcze raz temat. Który ma najlepsz moc i który jest najbardziej komercyjny (chodzi o ilość) oczywiście. Cena bardzo mnie motywuje do zakupu ;)
 
D

delete

Guest
Troszkę czasu minęło więc może ktoś mógłby opisać dokładniej parę tych automatów. Mam zamiar posiać je na outdoor, głównie interesuję mnie moc ale i wielkość plonów też nie jest mi obojętna :zjarany: . 80 zł za 5 nasion to atrakcyjna cena.
 
U

Usunięty 23746

Guest
Witam. Mam 9 afow od FS i powiem, że zaskoczyły mnie. Po 2 tygodniach wyglądały bardzo marnie, jednak po następnych 4 tygodniach rosną ślicznie. Póki co czuję, że miło zaskoczą te afki.
22 dzień

40 dzień

43 dzien
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

le nut

Banned
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
1,779
Buchów
0
ja mam autokusha, nie urosl wielki bo rosnie w strasnzych warunkach, ale ladnie napuchl ;)
Zdjecie0657.jpg
 

mcn

Member
Rejestracja
Wrz 9, 2012
Postów
7
Buchów
0
miałem autto bubble 3 planty. jeden oddalem ziomkowi zrobił kose tydzien temu po ~70 dniach wyszło mu z 5g suchego..... 2 plant podobnie jak u ziomka słaby plon małe krzaczki...... 3 plant okazał sie być HERMĄ. wszystko hodowane na outcie. Zawsze byłem fanem Feemaleseeds szczegulnie easy sativy ale te automaty słabo im wyszły.
 

Megatop

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2012
Postów
226
Buchów
0
Ja mam 3auto buble sa w 3tyg flo troche zaniedbałem ale i tak zapowiadaja sie dobrze. Jak zetne zdam relacje ile i jak . Dodam że ES w tym roku nie zdała egzaminu padła od tak bez powodu, uschła . Zaś pozytywnie zaskoczył skunk specjal 3z4 już zaczynaja flo (mniam) :)
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Zamówiłem 4xAuto Bubble, otwieram opakowanie, a tam 8 szt. jedna jest biała, więc gratis 3 szt :)
 

Leopold

Active member
Rejestracja
Maj 4, 2013
Postów
37
Buchów
0
Witam!
Mam auto critical, ak, haze, nl od female seeds oczywiście. Rosną wszystkie na wolnym powietrzu, mają takie same warunki. Do rzeczy, pestki moczyły się w wodzie 24h i powędrowały prosto do gleby. AK rosną ładnie, wykiełkowały wszystkie. Auto haze wykiełkowała tylko jedna z gleby, ale jedna ta kobita to rośnie ok. Auto nl wykiełkowały 3 pestki, z czego 2 to totalne, malutkie mutanty, a 1 rośnie tak jakoś mizernie. A z criticali to wyszły 2 z gleby i narazie rosną ok.

Podsumowując, jedyne co moge polecić z automatów od FS to auto ak.
 
U

Usunięty 23746

Guest
U mnie NL, który dostałem w gratisie był najmarniejszy po 3 tygodniach, ale dziś przerósł wszystkie afy(Haze,Ak, Critical) Reszta też wygląda nieźle, choć tak jak mówisz AK też kozackie jak na 30 dzień flo

dwa pierwsze to AK. Za pierwszym prawym Ak, kolejny kalach.
Za lewym AK można zobaczyć Haze a dalej, ten najwyższy to właśnie NL.
Skurczybyk ma już ze 140 cm. Na maksa w prawo widać jeszcze topa haze
Sadziłem afy w donicach 10l i workach 25l i muszę powiedzieć, że te w 25l są zdrowsze i większe, więc odradzam 10 litrowe donice, choć planty też rosną przyzwoicie. Napisze jeszcze jak z ich mocą. Ładne zbliżenia na topki z akaczy:


Critical

Haze
 

viledaszek

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
348
Buchów
0
Mialem 5xAuto Ak, kielkowalnosc 100%, 1 pheno z jednym glownym szczytem, zero oznak hermienia, dobry stuff i ladnie zbite topy zarowno indoor jak outdoor, doszedl po ok 70 dniach (in i out)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół