nasiona marihuany

tajemnicze pestki z worka

Wyszukiwarka Forumowa:

ramboraf1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
106
Buchów
0
Ładne Ci tam drzewa porosły :harvest: i to zwykłe no name masz potencjał ogrodniczy <shiza>


dzieki bardziej dbam o roslinki niz o kobite tak jest zazdrosna o roslinki ze powiedziala ze je powyrywa hehehe<lol2>
 
G

Gość

Guest
Widzisz ja z moja kobietka stwierdzilem ze moje roślinki to są córeczki zeby sporów o kochanki nie było :lol3::lol3: i tak samo dba o nie jak ja <shiza>
 
D

delete

Guest
Fajne te krzaczki tylko ciekawe kiedy/ i jak długo bedą kwitły.
 
D

delete

Guest
Ładne Ci tam drzewa porosły :harvest: i to zwykłe no name masz potencjał ogrodniczy <shiza>



nie rozumiem sowa zwyke.

co ty my



---------- Aktualizacja posta 09:26 ---------- Czas poprzedniego posta 09:24 ----------




slisz ze seedbankowe geny to jakie




---------- Aktualizacja posta 09:28 ---------- Czas poprzedniego posta 09:26 ----------



nie rozumiem sowa zwyke.

co ty my



---------- Aktualizacja posta 09:26 ---------- Czas poprzedniego posta 09:24 ----------




slisz ze seedbankowe geny to jakie



slisz ze seedbankowe geny sa lepsze? czesto gorsze, nie chce psuc nikomu opini ale porownaj lepiej jego planty do tego co wyrasta z polskich sklepow. ogolnie mi sie cos z pisaniem zepsulo sory za nieczytelnosc
 
G

Gość

Guest
Odyńcu :jaraczz: Chodziło mi bardziej z tym słowem "zwykłe" ze siejąc pestki z palenia nie wiemy jaki to moze być gatunek i o jakich genach. Sadząc mamy wielką niewiadomą <shiza> a tu sie okazało ze takie no name z palenia moze mieć ogromny potencjał :zjarany:

Peace <joint>
 

swiety666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 4, 2009
Postów
796
Buchów
0


nie rozumiem sowa zwyke.

co ty my



---------- Aktualizacja posta 09:26 ---------- Czas poprzedniego posta 09:24 ----------




slisz ze seedbankowe geny to jakie




---------- Aktualizacja posta 09:28 ---------- Czas poprzedniego posta 09:26 ----------



slisz ze seedbankowe geny sa lepsze? czesto gorsze, nie chce psuc nikomu opini ale porownaj lepiej jego planty do tego co wyrasta z polskich sklepow. ogolnie mi sie cos z pisaniem zepsulo sory za nieczytelnosc

odyniec ma 100% racji pestki z OP na ten przykład zawse szybcie mi kiełkują i lepiej ogulnie rosną szybciej są mocniejsze ogulnie lepiej się rozwijają
 
D

delete

Guest
a jak zdobyc ten fosfor w sklepie sory ale nie wiem
:pl:
Nawóz na kwitnięcie kolego; ceniony i sprawdzony Planton K ;)
Reasumując może za***iście rosnąć i nawet kwitnąć ale kopa to mieć raczej nie będzie .
Totalna bzdura!
Raczej spodziewałbym sie jakiejś szybkiej indyjki w boxie uprawianej na komercję. Co wcale nie znaczy, że będzie szybka na OUT. Przewidywana indukcja druga połowa września albo jeszcze później :( Nie ma reguły, może to palenie było z podwórza? Bądźmy optymistami - będzie dobrze :D
pierwotne konto Echo chyba miało krótki żywot?
 

Echo vol.2

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
271
Buchów
0
Jeżeli się mylę to mnie z***cie, poprawcie ale skoro pestki są wyciągnięte z towaru to znaczy że panna się zchermiła a pechy z czegoś takiego już na wstępie mają z***ane geny ... Reasumując może za***iście rosnąć i nawet kwitnąć ale kopa to mieć raczej nie będzie .
 

ramboraf1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
106
Buchów
0
Jeżeli się mylę to mnie z***cie, poprawcie ale skoro pestki są wyciągnięte z towaru to znaczy że panna się zchermiła a pechy z czegoś takiego już na wstępie mają z***ane geny ... Reasumując może za***iście rosnąć i nawet kwitnąć ale kopa to mieć raczej nie będzie .


czyli co moga nie kwitnac i nie miec kopa, chyba jakies bzdury.

i gdzie moge dostac ten fosfor
 

ramboraf1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
106
Buchów
0
podjadek stosuje nawoz na kwitnienie ---florovit--- podlewalem juz z 3 razy i nadal żółkną wczoraj nawet opryskalem liscie ---uniflorem bio-- na wega dzis zobacze jak se radzą, a ten florovit w skladniku ma ---5tlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie 8,0%--- chyba to nie od braku fosforu
 
Ostatnia edycja:

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
podjadek stosuje nawoz na kwitnienie ---florovit--- podlewalem juz z 3 razy i nadal żółkną wczoraj nawet opryskalem liscie ---uniflorem bio-- na wega dzis zobacze jak se radzą, a ten florovit w skladniku ma ---5tlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie 8,0%--- chyba to nie od braku fosforu

no ale nie ma to jak PLANTON K

chyba niczym ich tak nie nakarmisz, ja stosuje 3 sezon tylko planton i jest git. W tym roku chce jeszcze dolozyc melase ale jak na razie nie moge znalezc w zadnym sklepie i chyba kupie taka z wedkarskiego <lol>


czyli co moga nie kwitnac i nie miec kopa, chyba jakies bzdury.

i gdzie moge dostac ten fosfor

to nie bzdury, jak masz pestki z palenia i wiesz ze roslina nie mogla byc zapylona przez cos innego to zapylila sie sama, co za czym idzie, te rosliny zapewne zrobią to samo co ich mama :)

a co do tego ze nie bedzie mialo kopa to sie nie zgodze, jak roslina wyprodukuje troche pestek, to tylko troche straci na mocy.
 

ramboraf1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
106
Buchów
0
witam was dzis wstawiam dwie pozostale roslinki
1 w kukurydzy rosnie bardzo ladnie ma juz ponad 2 metry







2 penis na nasionka




 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół