nasiona marihuany

tajemnicze pestki z worka

Wyszukiwarka Forumowa:

ramboraf1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
106
Buchów
0
liscie nie opadly na tym zlamanym szczycie wydaje mi sie ze bedzie ok a w sklepie nie mieli platona tylko florowit
 

konopnicki

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
166
Buchów
0
da rade na bank tylko może popuść te druty troche bo sie będą wżynać ostro, chyba że często na spocie jesteś i kontrolujesz... pozdro.
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
ładne krzaki a nie jakieś tam niedobory. na oucie wystarczy uniwersalny nawóz z mikro i makro, żeby ogarnąć wszystko. dodatkiem może być nawóz na veg albo flo. z resztą, takich haszczy Ci gratuluję, bo dobrze to wygląda. u mnie leci typowa guerilla i nie pie***le się z żółknącymi liśćmi czy czymś podobnym. nawóz posypowy, trochę deszczu i heja.

z kukurzicą to uważaj, bo zależy na co ją uprawia rolas - na ziarno czy kiszonke. od tego zależy pora zbioru i czy Ci sie nie wpie****i z maszyną w planciki.

życzę ładnych szyszek majster!<peace>
 
D

delete

Guest


buch za konstrukcje prostującą.
ale uważaj z tymi drutami bowiem mogą się werżnąć w łodygę jak ta nabierze masy

pozdrawiam odyniec:sunny:
 

ramboraf1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
106
Buchów
0


buch za konstrukcje prostującą.
ale uważaj z tymi drutami bowiem mogą się werżnąć w łodygę jak ta nabierze masy

pozdrawiam odyniec:sunny:



wiem ze ten dryt hu**wy jest ale szlem na spota poprawic troche lst noi mialem tylko drut i cęgi dzis kupilem opaski zaciskowe wiec ogarne ten szczyt lepiej i zycze wszystkim botanikom slonca bo chyba w calej polsce piz*a z pogoda nara

---------- Aktualizacja posta 17:31 ---------- Czas poprzedniego posta 13:47 ----------

ładne krzaki a nie jakieś tam niedobory. na oucie wystarczy uniwersalny nawóz z mikro i makro, żeby ogarnąć wszystko. dodatkiem może być nawóz na veg albo flo. z resztą, takich haszczy Ci gratuluję, bo dobrze to wygląda. u mnie leci typowa guerilla i nie pie***le się z żółknącymi liśćmi czy czymś podobnym. nawóz posypowy, trochę deszczu i heja.

z kukurzicą to uważaj, bo zależy na co ją uprawia rolas - na ziarno czy kiszonke. od tego zależy pora zbioru i czy Ci sie nie wpie****i z maszyną w planciki.

życzę ładnych szyszek majster!<peace>


raczej na ziarno bo znam tego rolnika i nie ma on swin ani krow<shiza>

---------- Aktualizacja posta 22:02 ---------- Czas poprzedniego posta 17:31 ----------

Witam wszystkich.No i szczyt jednak nie dał rady,mam nadzieje ze z roślinką bedzie wszystko dobrze ...Prosze o komentarze:jaraczz:






---------- Aktualizacja posta 21-07-2012 11:28 ---------- Czas poprzedniego posta 20-07-2012 22:02 ----------

:zjarany:eeeeee
 

PanGibon

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2012
Postów
50
Buchów
0
Twoja roślina dostała poprostu MEGA FIMA jeśli będzie miała sprzyjające warunki to moze jeszcze odżyć<shiza>
 

ramboraf1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
106
Buchów
0
witam wszystkich mam takie pytanie czy mozna ujarac sie listkami kwitnących roslinek bo cos pare mi znikło a o spocie wiedzą 3 osuby i ja:pl:
 

palebolubie2142

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2012
Postów
110
Buchów
0
jeśli to już prawie koniec kwitnienia to bardzo prawdopodobne że mogą kopać
Ja wczoraj wy***ałem z ziemi krzoka bo wiedziały 2 osoby
na twoim miejscu wy***ał bym je tak żeby nikt nie wiedział ( lepiej dla pewności, bo przyjdzie kosa pojedziesz a kumpel Ci o***ał krzaka i nic o tym nie wiesz )
Rób jak uważasz za słuszne <palacz> z fartem :harvest::harvest::harvest::harvest:
 

ramboraf1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
106
Buchów
0
witam wszystkich farmerow z 5-6 dni temu przyczaiłem kto mi skubie listki z roslinek okazal sie to moj kolega pomocnik wszystko sobie z nim wyjasnilem dostal klapsa w morde i liscie juz nie znikają jaki fałszywy gnój ku**a kolega h*j z takim kolegą.
dzis wstawie jakies fotki bo mam problem z roslinkami cos mi żółkną liscie braków nie mają bo daje im nawuz co 4-7 dni dobra wstawie fotki to zobaczycie do wieczora:jaraczz:
 
D

delete

Guest
Kolega koledze nasrał na miedzę :D
Out only single player :p
Powodzenia
 

chill0oout

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
346
Buchów
0
witam wszystkich mam takie pytanie czy mozna ujarac sie listkami kwitnących roslinek bo cos pare mi znikło a o spocie wiedzą 3 osuby i ja:pl:
Pozyjesz jeszcze pare latek to zrozumiesz ze czterech to o trzech za duzo.nie kazdy kolega będzie lojalnym towarzyszem wypraw <joint>
 

ramboraf1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
106
Buchów
0
Pozyjesz jeszcze pare latek to zrozumiesz ze czterech to o trzech za duzo.nie kazdy kolega będzie lojalnym towarzyszem wypraw <joint>

racja next sezon tylko sam bede dzialal na spotach

---------- Aktualizacja posta 30-07-2012 09:20 ---------- Czas poprzedniego posta 28-07-2012 17:10 ----------

witam fotek nie dalem rady wcześniej wstawic,dobra do do rzeczy mam mianowicie takie problemy
1 końcówki liści żółkną nawuz daje co 5-6 dni
2 boczne szczyty urywają sie od lodygi nie wiem czy wiatr czy sa za Ciężkie




morze jakies braki


a to jest ta cipka bez szczytu daje rade













---------- Aktualizacja posta 10:53 ---------- Czas poprzedniego posta 09:20 ----------

dzis wieczorem wstawie fotki dwoch roslinek z innych spotow co myslicie na temat tych lisci
 
G

Gość

Guest
Ładne Ci tam drzewa porosły :harvest: i to zwykłe no name masz potencjał ogrodniczy <shiza>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół