nasiona marihuany

tajemnicze pestki z worka

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Guest

Guest
zalezy na co bedą scinac na pasze dla krów czy na nasiona jak na nasiona to jest ok a jak na pasze to tak od połowy do kąca wrzesnia chociaz widziałem niedaleko mojego domu to kosił na pasze 6 wrzesnia :) wiec powodzenia :)
 
G

Gość

Guest
Dobra fotorelka, lubię fotorelacje z No Name :D Oby Ci to doszło ale wątpię, lipa jak w kukurydzy bo w moich okolicach (Śląsk) to już duuużo rolników jest po żniwach kukurydzy :D Oby do końca, Z fartem! :spalony:
 

ramboraf1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
106
Buchów
0
witam wszystkich więc tą w kukurydzy w sobotę musiałem ściąć bo rolnicy zaczeli ścinać kukurydze hu**wo bo spokojnie 2 tygodnie i by doszła ale troche palonka jest






:zjarany::zjarany:

dodam że palenie ma ładny zapach smak coś jak by cytrynowy owocowy przyjemny smak a co do mocy to 6,7/10:zjarany::zjarany::zjarany:

---------- Aktualizacja posta 22-09-2012 14:53 ---------- Czas poprzedniego posta 17-09-2012 12:59 ----------

siema wszystkim więc palonko jest suche wyszło mi ponad 50 gramów trochę spaliłem ze znajomymi i zachwalają jaranie i żałuje ze niedoszła w 100% teraz tylko w wiadrach będę sadził wieczorem wstawię fotki bo teraz nie mogę jakiś kosz mi się pojawia,

wydaje mi się ze sprawdziłem się i już planuje następny sezon tylko pestki kupie a nie z worka, i poda mi ktoś jakiś pewny sklep z pestkami bo nie mam pojęcia jaki jest dobry a trochę ich jest i wielkie dzięki za pomoc fotorelacji gdy by nie pomoc wasza to pewnie nic bym z tego nie miał jeszcze raz dzięki i do zobaczenia na następnym sezonie nara wszystkim :jocolor:
 

ramboraf1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
106
Buchów
0
siema wszystkim mam prośbę o jakies zaufane strony z nasionkami bo znam tylko jedną cannabis.fr.pl i nie wiem czy jest dobra czy nie z góry dzieki:jaraczz::jaraczz::jaraczz:
 

MarlizeLegaliuan

Well-known member
Rejestracja
Kwi 27, 2012
Postów
154
Buchów
0
siema wszystkim mam prośbę o jakies zaufane strony z nasionkami bo znam tylko jedną cannabis.fr.pl i nie wiem czy jest dobra czy nie z góry dzieki:jaraczz::jaraczz::jaraczz:

cannabis.fr.pl jest dobra stronka ale (jak dla mnie :spalony: ) ma malo intuicyjny interfejs (wole miec wszystko wypisane stronami niz przewijac)
Od siebie moge Ci polecic:
Quakemind.pl
Ganjafarmer.pl
Holenderskiskun.pl
www.satindi.eu

To sa zaufane sklepy, zreszta masz to wszystko w dziale https://www.forum.haszysz.com/polskie-f256.html
 

ramboraf1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
106
Buchów
0
ale mi podales sklep nie zdązylem wpisac i same pszypaly wyskoczyly prosze o jakis dobry sklep<coolpalacz>
 

Chrrupek

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2012
Postów
179
Buchów
0
f2seeds to dobry sklep jaki przypal jak dzieci kupuja i sie chwala to tak jest ...
 

Policjaxd

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2012
Postów
94
Buchów
0
ta, krew zaraz....

f2seeeds.fr.pl jest okej, mam typa co z tej strony tez zamawial ale jak dzisiaj sie dowiedzialem, ze on na kurs prawka poszedl i sie kazdemu chwali, ze "se posadzil" tak o ;d to wybacz ;D:spalony:
 

ramboraf1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
106
Buchów
0
siema wszystkim rolników sklepik juz opanowany tylko czekać do kwietnia
 

bezimiennybrtosz

Well-known member
Rejestracja
Paź 27, 2012
Postów
113
Buchów
0
wszyscy czekamy na kwiecień ... co do przypału, to jeszcze o takim nie słyszałem(w sensie, że przez sklep internetowy)

4:20​


pozdrawiam <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół