nasiona marihuany

tajemnicze pestki z worka

Wyszukiwarka Forumowa:

ramboraf1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
106
Buchów
0
witam to moj pierwszy out wiec zobaczymy co bedzie z tego pestki mam z jarania no name 6 szt
to jest moja miejscowka troche zarosnieta ale ogarnolem juz z ziemia nic nie robilem jest to torf i nic o ph tej ziemi nie wiem troche wilgotna jest ta ziemia mam nadzieje ze korzenie nie zgnija https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/60008/normal_Zdjecie046.jpg[/img
roslinki mialem w boxe jakies 14 dni

[/COLOR]
displayimage.php
[/url]


normal_Zdjecie026.jpg
[/url

 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 29998

Guest
mopgles je zakopac po same liscie, ciekawe co z nich wyjdzie
 

ramboraf1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
106
Buchów
0
to jest moja 1 miejscowka w kukurydzy hehe roslinka tylko jedna w tym spocie
ma okolo 30 dni nie pamietam dokladnie,roslinki jadom na nawozie ---uniflorbio--- i powiem ze jest dobry aha i dodaje jeszcze --- saletre amonowa--- 1 lizeczkie na 2 litry wody razem z nawozem i jest ok:crazy:









powiem ze po przesadzeniu na spota nie rosla z 2 tygodnie nie wiem czemu
 

Maria Konopnicka:D

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2011
Postów
174
Buchów
0
Elegancko lecisz życze żeby ten nn nie był jakiś ultra późny i doszedł na spokojnie.

Ps.

Wytnij więcej tej kukurydzy bo jak podrośnie to będzie światło zabierała i korzenie mogą przeprowadzić ekspansje pod twojego planty bo regularnie dostarczasz tam azotu i innych składników pokarmowych.


powiem ze po przesadzeniu na spota nie rosla z 2 tygodnie nie wiem czemu ramboraf1 jest teraz aktywny Raportuj zły post

Mam dwa automaty w trochę zacienionym miejscu pod drzewem i też nic nie rosną
sprawdz ph bo widze że dałeś do spotowej gleby i powyrywaj wszystkie chwasty w oku bo tylko zabierają przestrzeń i jedzenie korzeniom twojej pociechy :)


Pozdro i z fartem do końca
 

ramboraf1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
106
Buchów
0
a tu moj drugi spot jest tam 5 roslinek 3 z nich majom okolo 45 dni a dwie 30




te pierwsze dwie z jewej i prawej majom 30 dni






[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-285830]



troche mala na 30 dni











ta wysoka ma ponad metr




sorki za slaba jakosc foto ale nie mam aparatu tylko fona
:zjarany::zjarany::zjarany:

---------- Aktualizacja posta 23:30 ---------- Czas poprzedniego posta 23:28 ----------

Elegancko lecisz życze żeby ten nn nie był jakiś ultra późny i doszedł na spokojnie.

Ps.

Wytnij więcej tej kukurydzy bo jak podrośnie to będzie światło zabierała i korzenie mogą przeprowadzić ekspansje pod twojego planty bo regularnie dostarczasz tam azotu i innych składników pokarmowych.




Mam dwa automaty w trochę zacienionym miejscu pod drzewem i też nic nie rosną
sprawdz ph bo widze że dałeś do spotowej gleby i powyrywaj wszystkie chwasty w oku bo tylko zabierają przestrzeń i jedzenie korzeniom twojej pociechy :)


Pozdro i z fartem do końca

pewnie masz racje jak bedzie sucho to pujde na spoty i wypie****e te chwasty
 

drsztajms

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2011
Postów
53
Buchów
0
zadziwiajaco ladnie lecisz, oby tak dalej, nie mam sie do czego przypie****ic oprocz jednego - pisze sie "majĄ" a nie "majOM" i pÓjdę a nie "pUjdę". sorry ale razi w oczy.. :D

a tak to za***iscie, z fartem ;)
 

ramboraf1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
106
Buchów
0
zadziwiajaco ladnie lecisz, oby tak dalej, nie mam sie do czego przypie****ic oprocz jednego - pisze sie "majĄ" a nie "majOM" i pÓjdę a nie "pUjdę". sorry ale razi w oczy.. :D

a tak to za***iscie, z fartem ;)

:zjarany:eek: kur hehe sory za majom i pUjdę ale do***alem hehehe
 
Ostatnia edycja:

Tawerman

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2010
Postów
331
Buchów
0
W Torfie dobrze planty rosną ale z doświadczenia wiem że ich bryła korzeni jest o wiele mniejsza. Mają dużo wody i minerałów wtedy krzak nie potrzebuje długich korzeni do życia. Przy mocnych wiatrach i dużych topach krzaki się lubią położyć :spalony:
Twoje Grow schludne i z zapałem<peace>
 
D

delete

Guest
Żeby mieć większy plon. Nagnij krzaka prawie do ziemi to zamiast jednego głównego szczytu będziesz mieć ich kilka.

Ja pie***le zakaz umieszczania obrazków z innych serwerów. ku**a haszysz.com to haszysz.com do chu*a...

http://www.haszysz.com/scrog/LST-Diagram-5.jpg

@down: nie przejmuj się jak na pojedynczych liściach masz te dziury, jak będzie ich więcej to zrób wywar/napar z czosnku i spryskaj całą roślinę.
 
Ostatnia edycja:

ramboraf1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
106
Buchów
0
aha dzieki major tak zrobie

---------- Aktualizacja posta 12:54 ---------- Czas poprzedniego posta 12:52 ----------

witam was mam problem poszedlem dzis na spota i zobaczylem jak cos wpie****a mi liscie z 2 tygodnie temu robilem oprysk na robaki jakims preparatem rolniczym uniwersalnym na robaki duzo rolnikow go stosuje i poleca,morze deszcz zmyl oprysk bo non stop pada


 

ramboraf1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
106
Buchów
0
ślimaki

Do działu początkujące fotorelki

sam jestes slimak czy slimak jest robakiem jak nie kumasz tematu to sie zamknij ,,,,,,, te robole to mszyca albo jakos tak przedziorka a nie slimak czlowieku mam tam w kolo roslin szklo wysypane i sam spie****aj na forum Początkujący


 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół