nasiona marihuany

Tytoniowy wywar na kłująco-ssące szkodniki

Wyszukiwarka Forumowa:

Placebo

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2012
Postów
308
Buchów
0
"Rodzaj preparatu: wyciąg,
Jak przygotować: 1 kg odpadków tytoniu zalać 10 L wrzącej wody, pozostawić na 24 godz. i rozcieńczyć wodą w stosunku 1:2,
Kiedy stosować: gdy występują szkodniki,
Miejsce zastosowania: rośliny,
Działanie: pomaga walczyć ze szkodnikami o aparacie gębowym kłująco-ssącym, takimi jak mszyce, przędziorki, miodówki, mączlik, wciorniastki, uwaga - w roślinach opryskiwanych wyciągiem z tytoniu mogą pozostać szkodliwe pochodne nikotyny, dlatego też rośliny traktowane tym preparatem należy dokladnie umyć i nie spożywać wcześniej niż po upływie 7 dni"

Albo.
4 Szlugi bez filtra wrzucić do 0,5 litra wody wrzucić na ogień i ładnie przegotować przemieszać i mamy za***istą herbatkę dla tego dziadostwa =]
Odcedzić ten tytoń i spryskiwać. <palacz>
 

Itchy Trigger Finger

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2011
Postów
742
Buchów
0
"Rodzaj preparatu: wyciąg,
Jak przygotować: 1 kg odpadków tytoniu zalać 10 L wrzącej wody, pozostawić na 24 godz. i rozcieńczyć wodą w stosunku 1:2,
Kiedy stosować: gdy występują szkodniki,
Miejsce zastosowania: rośliny,
Działanie: pomaga walczyć ze szkodnikami o aparacie gębowym kłująco-ssącym, takimi jak mszyce, przędziorki, miodówki, mączlik, wciorniastki, uwaga - w roślinach opryskiwanych wyciągiem z tytoniu mogą pozostać szkodliwe pochodne nikotyny, dlatego też rośliny traktowane tym preparatem należy dokladnie umyć i nie spożywać wcześniej niż po upływie 7 dni"

Albo.
4 Szlugi bez filtra wrzucić do 0,5 litra wody wrzucić na ogień i ładnie przegotować przemieszać i mamy za***istą herbatkę dla tego dziadostwa =]
Odcedzić ten tytoń i spryskiwać. <palacz>
ten drugi sposób pewny i dobry ? bo ostatnio jakiegos pajączka, larwe spotkałem ...
i chciałbym go wypróbować ? co ile poprawiać oprysk ? albo na jak długo starcza ?
 

ThisTrybutor

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
89
Buchów
0
A można np mniejszymi dawkami lać bezpośrednio do gleby ? np. 1/4 .
 

volkanetta

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2012
Postów
120
Buchów
1
dzisiaj własnie kapary opryskałem wyciągiem z tytoniu benson&hedges bo aż czarne od mszyc do jutra powinny przekręcić się, wyciąg zrobiłem z garstki, moze na 4 skręty na pół litra wody postało 3 dni, i po przefiltrowaniu oprysk.
 

andrei

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2012
Postów
113
Buchów
0
daj znac czy pomogło bo tez mi sie zaczyna robic problem i nie wiem co zrobic bo chemi nie chce walić na małe planty
pozdro i
 

Placebo

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2012
Postów
308
Buchów
0
pewnie że pomoże, ale lanie pod kwiatek nic nie da, musi być na liściach :) najlepiej takim spryskiwaczem jakim sie okna pryska popsikac

---------- Aktualizacja posta 26-06-2012 00:36 ---------- Czas poprzedniego posta 24-06-2012 00:14 ----------

3 dni temu popsikalem i dzisiaj prawie zadnego robactwa :spalony:
 

Saico

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2011
Postów
218
Buchów
0
Bede robił wywar 4 szlugi na 0.5l wody.. Zobaczymy jakie efekty beda :) ponieważ mam szkodniki i są to chyba małe koniki polne (długości 1cm w ch*j małe ;/)
 

Placebo

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2012
Postów
308
Buchów
0
oj koniki polne to juz wiekszy kaliber nie wiem czy zadziala ale nic nie tracisz sprobuj :p
 

Itchy Trigger Finger

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2011
Postów
742
Buchów
0
u mnie co tydzien jak jestem to mam ze trzy takie małe larwy 1cm i one w takiej pianie dosłownie siedzą ...
 

Saico

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2011
Postów
218
Buchów
0
koniki polne są szkodnikami? :zombi:

Raczej tak..U mnie tylko to na roślince siedzi.. Takie małe max 1cm maja.. Ale jest ich troche..
Nic innego nie ma..Chodzi też również o klimat w polsce może nie ma ich tyle ,lecz ja mieszkam w grecji i takich w lesie iglastym jest pełno :)
Z 5 krzaków 2 zostały opie****one tak ze maja 60cm wysokosci a liscie rosna przez 10cm tylko reszta to patyk :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół