nasiona marihuany

Tropical ICE

Wyszukiwarka Forumowa:

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
Niezła odmiana dla wielbicieli WW x BB
60% Sativa, 40% Indica.
Matka w tej krzyżówce to szybko kwitnąca (7-8 tygodni) odmiana Haze skrzyżowana z Widow.
Efektem jest szybko kwitnąca odmiana o sosnowym zapachu.
Nie mylcie tej odmiany z naszym ICE. Tą odmianę nazwaliśmy Tropical ICE ponieważ topy są kompletnie oszronione od żywicy. Jest to tropikalna, sosnowa Sativa o oszronionych topach.

Gratka dla smakoszy - w całej populacji wyraźne wyczuwalne pheno sosnowe !

Ożywczy i twórczy haj przy "większej" ilości przechodzi do relaksującego kanapowca idealna odmiana do wykorzystania
w doborowym towarzystwie.

Miał ktoś to indoor? wysoka rośnie? mam do dyspozycji 280cm wysokości obok mają być arjan's haze 2 i shining silver haze. Ziomek mi mówił ,że palił tropical ice i był nabuzzowany po niej. Działanie typowo sativkowe a ma niby 40% indica, zapach do sosny nie był podobny tylko do mokrych skarpet :freak2:

---------- Aktualizacja posta 16-06-2012 02:38 ---------- Czas poprzedniego posta 14-06-2012 10:26 ----------

UP, nikt nie miał indoor Tropical?
 

Prontoprosto

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2012
Postów
278
Buchów
0
sam jestem ciekaw bo odmiania weszła niedawno w życie wraz z resztą nowych odmian od female seed s wraz z automatami ! wie ktoś coś więcej o tej roślince ? jestem bardzo ciekaw z tego względu że femaleseeds wypuszcza zawsze dobre i sprawdzone gówno , więc próbował ktoś już tego szitu ? :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół