nasiona marihuany

Out 2012 Kali Mist, No name x 3

Wyszukiwarka Forumowa:

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
Tak kolego, to były regularne nasionka z f2seeds.fr.pl . Ja nie bawie sie w automaty i feminizowane które mają na***ane w genach :freak2: ja wyznaje w 100% nature

A co do kolegi niżej to Kali Mist No2 ma właśnie połowe brązowych włosków i dlatego uważam że doszła, ale i tak jej daje tydzień jeszcze bo dopiero przelałem w niedziele czystą wodą.. A co do Kali Mist No1 to ona pojdzie do ścinki za jakieś 2 tygodnie, a Kali Mist No3 za 3 tyg.. Pis joł

---------- Aktualizacja posta 16:36 ---------- Czas poprzedniego posta 16:30 ----------

A tak wogóle jak myślicie ile na oko wyciągne z tej Kali Mist No2, bo chodzi mi to po głowie od kilku dni. Jak z automatów wyciagaja po 30g to z tego ile może być z 50 ?:)
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Smoke report będzie nic sie nie bój, tylko cierpliwości :) tzn już probowałem to ale ze 2 tygodnie temu: 2 dzidki na 4 osoby i faza, ale jaka faza to niewiem bo przepaliłem innym tematem.. <wodna> Pochwale się za jakiś tydzień. Pokój<joint>

Powiem ci że ja coś tam zebrałem wsumie blant czyścioch z grama na***ał w kacabale miało potencjał a jak by doszło to by było pierwsza klasa myślę.

Tak kolego, to były regularne nasionka z f2seeds.fr.pl . Ja nie bawie sie w automaty i feminizowane które mają na***ane w genach :freak2: ja wyznaje w 100% nature

A co do kolegi niżej to Kali Mist No2 ma właśnie połowe brązowych włosków i dlatego uważam że doszła, ale i tak jej daje tydzień jeszcze bo dopiero przelałem w niedziele czystą wodą.. A co do Kali Mist No1 to ona pojdzie do ścinki za jakieś 2 tygodnie, a Kali Mist No3 za 3 tyg.. Pis joł

---------- Aktualizacja posta 16:36 ---------- Czas poprzedniego posta 16:30 ----------

A tak wogóle jak myślicie ile na oko wyciągne z tej Kali Mist No2, bo chodzi mi to po głowie od kilku dni. Jak z automatów wyciagaja po 30g to z tego ile może być z 50 ?:)

Ja myślę że może nawet więcej niż 50 na pewno mocą nadrobi, miejmy nadzieje i czekam :D

P.S Zostaw sobie jednego najdłużej tak żeby był jaknajbardziej dojrzały :) na razie pogoda będzie sprzyjać :)
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
Wiem wiem pierwszego zetne za kilka dni a te 2 pooooooooźniej :)

---------- Aktualizacja posta 20-09-2012 19:04 ---------- Czas poprzedniego posta 18-09-2012 19:24 ----------

Miałem dziś robić kose pierwszego krzaka ale niestety cały dzień padało więc niema sensu.:smokee:

---------- Aktualizacja posta 21-09-2012 16:43 ---------- Czas poprzedniego posta 20-09-2012 19:04 ----------

Witam, mały up przed ścinką. :)
Czy ona nadaje się już do ścinki ? Około 80-90% włosków jest brązowe, widać już że zaczyna ją brać pleśń (malutko ale bierze), a pozostałe 2 nie.
Oto fotki tej którą ścinam już wieczorem, oceńcie!






A tutaj pozostałe 2 Kali:
Pierwsza:



I druga:



Komentujcie i oceniajcie !

 

MonsterBud

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
56
Buchów
0
Witam. Przyłączam się do pytania, mam roślinę w identycznym stadium jak ta pierwsza na zdjęciu, a jutro mam zamiar ją ściąć, czy jest już dojrzała ?
 

atokk

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2011
Postów
115
Buchów
0
Oglądnij sobie te swoje zdjęcia w powiększeniu i patrz na trichomy. U mnie nie widać wyraźnie. ale wygląda na to, że dużo jest już bursztynowych więc kosa...
Ale zobacz sobie jeszcze fotki dla pewności, albo zrób dobre makro jeśli masz czym.
Ładne krzuny:)
Pozdro!!
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
Według mnie pod kose i tak będzie :spalony:

---------- Aktualizacja posta 19:12 ---------- Czas poprzedniego posta 18:29 ----------

Jeszcz mam pytanko co do suszenia: Czy mogę wziac pudło zrobic w nim 2 dziury a w środku MJ będzie wisiała na sznurkach i wsadzić to pudło do szafy w pokoju?

---------- Aktualizacja posta 22-09-2012 12:01 ---------- Czas poprzedniego posta 21-09-2012 19:12 ----------

Witam potencjalnych przestępców :smokee:
Wczoraj tak jak mówiłem nadszedł dzień kosy, pod kose poszła jedna Kali, to było nie do ogarnięcia.. Siedziałem upizgany i obcinałem, ręce mi sie kleiły do nożyczek tak że nie mogłem odkleić nie raz (bardzo żywiczna), a co najlepsze wniosłem ją do domu w plecaku w worze a za sobą ciągnąłem piekielny zapach, pachnie w całym domu do dziś, ale już troche sytuacja opanowana - wyniosłem na strych. :lol3:
Dobra tu są 2 fotki (stolik 60cm wysokości X 90cm wysokości):


W pudełku


Susze ją w tym pudełku na strychu na przewiewie, dach nie ocieplony, myślicie że może sie wdać jakaś wilgoć ?
:spalony:


---------- Aktualizacja posta 23-09-2012 12:32 ---------- Czas poprzedniego posta 22-09-2012 12:01 ----------

Pytanie : Można robić hasz tą metodą z lodem ze świeżych liści ?
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Mozna robic hasz z mokrych lisci.
Zalezy jaka wilgotnosc i temp na strychu.

Daj znac jak smakuje palenie bo chce miec ja na przyszly sezon
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
Dzięki kolego ;) Jak narazie moge powiedzieć tyle że pięknie pachnie, nie miało żadnych oprysków na pleśń ani nic podobnego więc smak powinien być przepiękny :) A co do temperatury i wolgotności na strychu to niewiem, dach normalny, są małe prześwity :)

---------- Aktualizacja posta 24-09-2012 16:03 ---------- Czas poprzedniego posta 23-09-2012 12:55 ----------

Wstępnie powiem, wysuszyłem topka pod lampką spaliliśmy 2 rury na 4 i odlot tyle powiem :pr: spodziewałem sie dobrego efektu ale żeby w takim stopniu.. Sativkowa faza można sie pośmiać jak dziecko


---------- Aktualizacja posta 25-09-2012 18:05 ---------- Czas poprzedniego posta 24-09-2012 16:03 ----------

Siema. Up dejt mały :p
Byłem sie przewieźć na spota, roślinki mają sie dobrze, a jedna ścięta powinna być sucha za jakieś 3 dni :)

Kali Mist No1:








Kali Mist No3:






To by było na tyle, tą pierwszą Kali ścinam za jakiś tydzień

Wypowiadajcie sie, pytajcie !:bongo4:


---------- Aktualizacja posta 19:19 ---------- Czas poprzedniego posta 18:05 ----------

Zrobiłem sobie z liści troche haszaku na spróbowanie, dziś będzie degustacja :zjarany:

 

nmakaveli

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2010
Postów
221
Buchów
0
Ładne planty, też miałem Kali gratisowe, ale nie przetrwały wiosennych ulew :(
Wydaje mi się, że mogłeś potrzymać trochę dłużej tego co już ściąłeś, bo nie zdążył jeszcze dobrze napuchnąć, ale i tak jest git :)
 

Majserthc

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2011
Postów
173
Buchów
0
Pogoda teraz dopisuje, więc trzymaj jak najdłużej kolego troszkę słońca i będą kozak planty POZDRAWIAM :):bongo4:
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
Te dwie potrzymam aż opadną z liści jak drzewa :lol3:

---------- Aktualizacja posta 01-10-2012 16:33 ---------- Czas poprzedniego posta 26-09-2012 16:30 ----------

Mały Up.. 2 Kali rosną dalej, a suszenie pierwszej doszło do końca, kilka fotek :

w trakcie suszenia


Zapakowane topy słoik 1l


Makro<joint>


4 worki liści:


i wszystko razem liście i topy po prawej



W tym tygodniu prawdopodobnie ścinka next krzaka, do usłyszenia, pis joł

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół