nasiona marihuany

Out 2012 Kali Mist, No name x 3

Wyszukiwarka Forumowa:

Sativ0071

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2011
Postów
235
Buchów
1
ale nie długo zaczną Ci kwitnąć, z tego co wiem powinny zacząć na początku sierpnia
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
Ho ho ho! Czas na Upa :smokee:
Bardzo dobre wieści, na spocie sie robi pięknie, jak się wchodzi na spota unosi się piękny słodki zapach.. :D . 3 roślinki okazały się żeńskie, wyciąłem 1 męszczaka a 2 się jeszcze nie określiły :spalony: A więc:
Kali Mist No 1 (Suczka)


Kali Mist No 2 (Czekam na określenie)



Kali Mist No 3 (Czekam na określenie)



Kali Mist No 4 (Także suczka i do tego jest największa z wszystkich :D )





Wiem że na zdjęciach wydaje się mała ale to robione telefonem i pomniejsza mi bardzo, a tak naprawde była ona po LST a sięga mi do pasa..

No name nasionko z Holandii baaaardzo dobre ( Także okazała się żeńska! A to moja faworytka, kwitnie od kilku dni ) :





Roślinki mają się bardzo dobrze.
Z góry sory za jakość zdjęć, przy następnym upie pożycze aparat i będą porządne realne fotki.!
Porady, z***ki, buchacze mile widziane.



---------- Aktualizacja posta 28-07-2012 14:59 ---------- Czas poprzedniego posta 25-07-2012 19:07 ----------

Kilka Fotek :spalony:




















Kwitnący no name ;)



Wczoraj byłem na spocie, ostatni raz podlałem małą dawką biohumusa, prysnąłem Asahi, podsypałem dolomitem, a przy następnej wizycie będę dawał już tylko dolomit i Planton K..

 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
Up . Są dobre wieści i hujowe..
najpierw te dobre
Kali mist są 3 żeńskie :










A teraz te hujowe wieści..
No name który tak pięknie rósł został rozjechany przez traktor, jest cały połamany, ogolnie to zostało chyba tylko z 5 odrostow, najwiekszy calkiem odłamany już sie suszy..

I na pierwszy rzut co zobaczyłem u niego na topkach: Co to ku**a jest ?


A tu pozostałości po krzaku:






Największy odrost który umarł.. miał około 70 cm a teraz sie suszy w szafce..


To na tyle Prosze wypowiedzcie się na ten temat i pytania..!

 

widgecik69

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2011
Postów
124
Buchów
0
.

Za***iscie ci te roslinki porosły nicdodac nic ująć oby do :harvest: z fartem przyjacielu ! i buch za rosliny
 

widgecik69

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2011
Postów
124
Buchów
0
.

To jest kolor włosków takie pheno ci sie trafiło, raczej topy beda koloru fioletowego;) nic sie nie martw za wczesnie jest na plesn:spalony: ale oczywiscie moge sie mylić.
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
No stary wiem że za wcześnie na pleśń i dlatego też to odrzucam, a w tym rzecz że te brązowe plamy się pojawiły na liściach i na topkach wiec niewiem?
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
Witam na małym upie :smokee:
Powiem tyle że z no name'a nie zostało nic, Kali Mist wszystkie pięknie rosną za to, są 3 suczki i 1 koleś.

Losowe fotki :)





Ta Kali jest chyba w najbardziej zaawansowanym flo i listki na głownym szczycie sie wybarwiły lekko tak jakby na fiolet niewiem czemu :spalony:




Kali Mist Męski jest najwyższy:









Powiem tyle wszystko idzie chyba dobrze, męskiego zostawiam z myślą żeby sobie zapylić jakiś 1 szczyt u panienki na nasionka :)
 

Demented.

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2012
Postów
84
Buchów
0
jeżeli zostawisz męszczaka w pobliżu panienek to Ci wszystkie zapyli, wytnij go, wsadź jakiąś gałąź do wody i strzep pyłek, później zapyl sobie sam
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
To zrobie inaczej, obetne go całego i zostawie tylko 1 najmniejszy dolny szczyt i nim sobie zapyle
 

nmakaveli

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2010
Postów
221
Buchów
0


Pleśń na 99%

A co do męskiego to żebyś się na jesień nie zdziwił jak zamiast palenia będziesz miał milion pestek.

Powodzenia.
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
Kilka Zdjęć, na spocie cisza spokój i zapach gandy, wyciąłem dziś tego męszczaka, zostały 3 dziewuchy Kali Mist. :)









Na głownym szczycie na tych malutkich listkach zobaczyłem takie jakby fioletowe przebarwienia, więc niewiem czy bedzie ona w kolorze fioletu czy jak.. :)

:harvest:
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
A co mam kupić na pleśń? Niema narazie pleśni ale wole zapobiegawczo zastosować bo wybieram sie na spota jutro:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół