nasiona marihuany

Out 2012 Kali Mist, No name x 3

Wyszukiwarka Forumowa:

swiety666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 4, 2009
Postów
796
Buchów
0
No uwierz mi że to lepsze niż zostawic na wolnym polu, miałem już taki przypadek gdzie mi sie odłamal caly krzak w polowie, wbilem go do ziemi i sie ukorzenił ;)

no nie koniecznie takie pękniecie potraktował bym jak superscroping.czasami celowo to robie jak nie mogę nagiąć rosliny tak jak chce
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
ona pękła do połowy prawie, także myśle że da sobie rade żeby doprowadzić składniki odżywcze do całej roślinki i przy tym zregenerować łodyge :)
 

swiety666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 4, 2009
Postów
796
Buchów
0
to było ją postawić i podwiązać i dać jej swięty spokój
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
A czy opłaca się na nich robić jeszcze FIM ?

---------- Aktualizacja posta 17:28 ---------- Czas poprzedniego posta 12:44 ----------

Czy jak męski mi zapłodni damkę to obniży to bardzo jakość palenia ? Bo nawet sam myśle żeby sobie zapylić damkę żeby mieć sionka na przyszły sezon, a jednocześnie niechce sobie z***ać suszu. Prosze o odp kogos kto juz mial topki z nasionkami :spalony:
 

NajaranyBonk

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2012
Postów
357
Buchów
0
A czy opłaca się na nich robić jeszcze FIM ?

---------- Aktualizacja posta 17:28 ---------- Czas poprzedniego posta 12:44 ----------

Czy jak męski mi zapłodni damkę to obniży to bardzo jakość palenia ? Bo nawet sam myśle żeby sobie zapylić damkę żeby mieć sionka na przyszły sezon, a jednocześnie niechce sobie z***ać suszu. Prosze o odp kogos kto juz mial topki z nasionkami :spalony:

nie tyle moc co ilość i plon
 

Saren

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2009
Postów
54
Buchów
0
1. dojrzała roślina czasami ma w sobie kilka nasionek- to nie psuje plonu...
jeśli bezpośrednio zapłodnisz to możesz zapomnieć o dobrym bakensie...
2. co do tego złamania to odkop je całkowicie i zrób jakieś umocnienie (coś w stylu szyny stabilizującej). Postawisz rośline do pionu, poczekasz jakiś tydzien zanim sobie z tym poradzi, a później możesz znów probować z LST...
3. co do FIM-u to spokojnie mozesz probować (choc watpie zeby ci sie udalo...), najwyżej wyjdzie ci topping (jedno i drugie ładnie wspolpracuje z LST)

daj jakies zdjecie tego łamania

to tyle, pozdr
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
Dzieki kolego za rady. Apropo odróżniam FIM od toppingu :p

---------- Aktualizacja posta 24-06-2012 12:25 ---------- Czas poprzedniego posta 22-06-2012 23:45 ----------

Moja mała kwitnąca suczka. Zrobiłem jej lst




Główny szczyt, czemuś to posmakowało, mszyca ślimaki a może pędziorki ? ? Oglądnałem każdy listek po kolei i nic na nich nie zastałem więc mszyca odpada i pędziorki raczej też..




LST PATYCZANE :yeahh:



Jutro mam zamiar skoczyć na spota z pozostałymi roślinkami ;)



---------- Aktualizacja posta 25-06-2012 13:45 ---------- Czas poprzedniego posta 24-06-2012 12:25 ----------

Mam pytanie odnośnie Plantonu K, mianowicie ile go dawać na 1l wody bo na forum pisze inaczej a na opakowaniu inaczej, że 2 łyżeczki do herbaty na 10l wody, więc ile?

---------- Aktualizacja posta 16:38 ---------- Czas poprzedniego posta 13:45 ----------

Zdjęcie No name którego z 3 tygodnie temu burza połamała na kawałki, wsadziłem jego połowe do ziemi i sie ukorzenił i wczoraj wypuścił nową partie liści :spalony:


i z kwitnącą damą :)


---------- Aktualizacja posta 26-06-2012 16:56 ---------- Czas poprzedniego posta 25-06-2012 16:38 ----------

Up..
Kali Mist 31 dzień, zrobiłem dziś LST:





No name'y:



Tym dwóm no name dziś zrobiłem FIM:






No i tutaj zdjęcie tego pęknięcia, ale przyjechałem po kilku dniach i roślinka ma się dobrze :)


Mam do was kilka pytań:
Czy LST zostało dobrze wykonane?
Czy FIM został dobrze wykonany?
Prosiłbym kogoś o odpowiedź i wypowiedzenie się co myślicie o moich roślinkach..

 
D

delete

Guest

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
Ze ślimakami jest wszystko ok, a co do FIM to myśle że dobrze zrobiłem bo miałem przed sobą zdjęcie z forum i wykonałem identycznie. :)
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
Nie nie miałem ale przyglądałem sie temu z 5 minut i dokładnie stwierdziłem gdzie wykonać cięcie :D
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
Odwiedziłem dziś spota i efekty są bardzo bardzo zaskakujące, z tego FIM na jednej roślinie wyszło wspaniale a na drugiej niewiem co to nawet wyszło, a Kali po LST bardzo ładnie sie rozrasta, niestety zrobiłem tylko jedną hujową fotke na której mało widać..

Może sie da zauważyć ile ten największy no name puścił odrostów po FIMie


Więcej fotek wrzuce w tym tygodniu, jak pojade na spota w dzień i porobie ładne fotosy :spalony:


---------- Aktualizacja posta 04-07-2012 21:21 ---------- Czas poprzedniego posta 03-07-2012 22:54 ----------

Yo yo byłem dziś na spocie z dwoma no name:
To ten co burza go połamała podlałem go 3 dni temu roztworem kurzeńca i urósl ponad 10 cm:




A tu kwitnąca suka:



Główny szczyt, już nawet na listkach są kropki żywicy :)






I na koniec co to za bąbelki, bo są dość duże a zapylona to ona raczej nie została bo nie miała od czego <joint>




---------- Aktualizacja posta 06-07-2012 17:39 ---------- Czas poprzedniego posta 04-07-2012 21:21 ----------

Ktoś może sie wypowiedzieć ?

---------- Aktualizacja posta 08-07-2012 14:59 ---------- Czas poprzedniego posta 06-07-2012 17:39 ----------

Up dejt :) Byłem na spocie 2 dni temu i zrobiłem kilka fotek :
Kali Mist No 1:

Kali Mist No 2:



Kali Mist No 3:

Kali Mist No 4:



No name:
Jednemu widać że bardzo sie spodobało LST i FIM





A tutaj drugi no name ma jakieś białe przebarwienia na liściach, myśle że to PH, ale jest do dziwne gdyż rosną te no namy w jednym dołku oba i tamten jest zdrowiutki a ten ma problem z PH, mimo tego że kilka dni temu sypnąlem i podlalem sporo dolomitem..


Prosze o wypowiadanie sie, z***y i buchy mile widziane :bongo4:
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
Up dejt,. Witam, w końcu odwiedziłem spota po 2 tygodniach i efekty są zadowalające z roślinkami wszystko w porządku. :)

Dzień 54 życia
Kali Mist No 1 jako pierwsza pokazała płeć - dziewczynka <joint>:



Kali Mist No 2 :




Kali Mist No 3 :






Czwartej Kali zapomniałem prysnąć fotke :p

No name'y :D :
1.








2. Pokazał płeć - męski h*j



Podsumowując, roślinki idą w góre bardzo ładnie szczególnie po kurzeńcu, jak narazie dwie z sześciu pokazały płeć, ten pierwszy no name bardzo dobrze przyjął FIM i LST, rozkrzaczył sie jak róża :D, najwiekszy odrost boczny sięga mi do łokcia - ma prawie 50 cm. Wchodząc na spota unosi się piękny zapach w powietrzu :spalony:, Następny Up, za tydzień może dwa.. Peace

Prosiłbym o wypowiedzenie się o roślinkach itp..

 

Sativ0071

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2011
Postów
235
Buchów
1
siemanko, troszkę stanęły te Twoje kalołmisty :( moje od 3 dni Kwitną ale pogoda licha nastała
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
No siema, nie nie stanęły wydaje się na zdjęciach bo telem robione i pomniejsza ;/ a tak naprawde bardzo ładnie poszły i zwróć uwage na to że one mają dopiero około 50 dni, zostały wysadzone pod koniec maja dopiero :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół