nasiona marihuany

Out 2012 Kali Mist, No name x 3

Wyszukiwarka Forumowa:

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
Witam na małym upie, Kali mist No2 wydaje mi sie że doszła do końca, nie wytwarza już nowych białych włosków, wszystkie są brązowe :

Kali Mist No1:













Kali Mist No3 (tej jeszcze brakuje ze 2 tygodnie) :







Jak myślicie ta pierwsza jest już w 100% gotowa do ścinki ? :spalony:


---------- Aktualizacja posta 03-10-2012 18:02 ---------- Czas poprzedniego posta 02-10-2012 17:27 ----------

Niech się ktoś wypowie bo niewiem czy ciąć czy nie :harvest:
 
F

flatron444

Guest
Ziomuś z tych zdjęć ciężko wywnioskować czy doszła czy nie. Zetniesz czy nie zetniesz twój wybór. Jak byś nie zrobił to i tak bedzie satysfakcja z własnego ziółka. A na ten moment jak już sciołeś coś tam to potrzymaj ja jeszcze troche. Tylko kontroluj pleśń.Piona
 

nmakaveli

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2010
Postów
221
Buchów
0
Wg mnie możesz ciąć, a tej drugiej daj jeszcze minimum 2 tygodnie. Pozdro i z fartem!
 

Mr.salvia

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
203
Buchów
0
jw. pierwsza mozesz ciac, a druga napewno jeszcze z tydzien moze postać lub 2 zalezy czy pleśn nie bedzie siadac
a jak tam hasz smakował??
ps.ta odmiana na nastepny out bedzie takze u mnie
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
Siemanko, mały Up przed ścinką.. :harvest: Byłem na spocie i poobcinałem Kali Mist No1 z liści, gdyż dziś wieczorem kosa i przy okazji zrobiłem kilka hujowych zdjęć <lol>:

Obcięta:




Kali Mist No3:





A teraz siema do tych co sie wypowiadają.. Mam pytania: Obydwie dziewczyny przestały wytwarzać białe włoski, wszystkie są już brązowe, pierwsza Kali dziś do ścinki bo pięknie napuchła.
Odnośnie tej drugiej Kali jest strasznie słabo spuchnięta, ma wszystkie brązowe włoski, czy ona jeszcze będzie puchła jak już nie wytwarza włosków? :bongo4:


---------- Aktualizacja posta 08-10-2012 16:56 ---------- Czas poprzedniego posta 06-10-2012 15:30 ----------

Mały Up.. :harvest:
Dzisiaj mi przyszła waga, z pierwszej Kali tej ścietej już chwile temu wyszło 40g topów, i liści 36g, tylko że z 10-15g zostało spalone zanim doszła waga także wyszło z niej ponad 50g ;)
I mały smoke report:bongo4::
Ogólna ocena: 9
Potencja[Moc]: 8
Ilość zbioru: 7
Poziom zapachu Veg: 8
Poziom zapachu Flo: 10
Smak Dymu: Typowo ziołowy (jak zioła w kościele)<rotfl>
Bardzo świeży zapach suszu, topki klejące słabo zbite..

Fajna faza gdyż ta odmianka zawiera około 90% sativy co sie ujawnia przy paleniu, można się pośmiać baaardzo długo, nic dodać nic ująć
A i jeszcze jedno ktoś mógłby mi odpowiedzieć na wcześniejsze pytanie? Mianowicie Czy ta ostatnia Kali napuchnie jeszcze? Dziś ścinka drugiej, do usłyszenia panowie :spalony:
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
Siema !
Moja pierwsza przygoda dobiegła praktycznie do końca <wodna>
Z drugiej z kolei Kali wyszło 70g topków i 30g liści łacznie seta :spalony:
Trzecią Kali ściąłem wczoraj, zrobiła sie ładnie fioletowa a obecnie sobie schnie na strychu w pudełkach. Czas na foty..
Susz z drugiej:






Trzecia Kali przed kosą:




Śliczny fiolecik :D




---------- Aktualizacja posta 23-10-2012 17:13 ---------- Czas poprzedniego posta 21-10-2012 12:50 ----------

Siema! Pytanko mam : Czy z topów z pleśnią lub spleśnialych topkow można zrobić hasz metodą z wodą?
 
D

delete

Guest
W dziel początkujący outdoor jest lub była dyskusja na ten temat. Stu zrobił WC i chyba opisal tam rezultat, poszukaj.
gratulecje z zakończonego sezonu, smacznego ;]
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
Siema <joint>
Czas na małe podsumowanie, to jest tak z pierwszej Kali wyszło 50g, z drugiej 70g, a z trzeciej 50g. Troche już spalone :bongo4:



Zdjęcie suszu Kali 1:



Kali 2:


Kali 3 pod fiolet:



Haszyk na spróbowanie z liści 0,5g , metodą z pończochą i wiaderkiem:



Powiem tyle : smaczna odmiana, po zapaleniu niezła ku**a w głowie i bardzo ciężkie przemyślenia, a o haszu nawet nie mowie.. :D Pis joł siema panowie i panie do wiosny ;)


 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół