nasiona marihuany

Out 2012 Kali Mist, No name x 3

Wyszukiwarka Forumowa:

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
Witam. Jest to mój pierwszy Out, że tak powiem jest on na sprobowanie umiejętności.
A więc wysadzane rośliny:
- 4x Kali Mist Reg
- 3x No name
Na spocie wykopane zostały dołki po ok. 30l pojemności, gdzie wymieszana została ziemia kupna z ziemia spotową 50/50 + dolomit. Roślinki podlewam biohumusem + oprysk z Asahi. To by było na tyle. Fotki niebawem. Peace

Kali Mist 13 dzień, troche słabo rosną bo pogoda jest deszczowa przez ostatnie dni..https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage-lastup-1-276682.html#top_display_media



No name:




A tu trzeci No name a jego historia jest bardzo dziwna gdyż był posadzony w tym samym czasie co te 2 powyżej a posiadał 2 liście dopóki go kilka dni temu nie wziąłem do boxa i prysnąłem Asahi hehe (niewiem jakim cudem on stał w miejscu około miesiąc czasu, zaniedbałem to..
A oto on przed:

A tutaj po oprysku i kilka dni poźniej:


Myślałem że z niego już nic nie będzie ale widze że wziął sie do życia, korzenie miał mizerne a już widać po bokach kubeczka że sie ukorzenia i ogolnie sie powoli rozwija
To by było na tyle, nowe fotki dodam pewnie w Niedziele. Peace

---------- Aktualizacja posta 10-06-2012 20:42 ---------- Czas poprzedniego posta 08-06-2012 14:06 ----------

Up
Kali Mist 17 dzień



No name


i razem
 
Ostatnia edycja:

zarak

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2008
Postów
722
Buchów
0
Siadam w pierwszym zedzie powodzenia :)
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
A bardzo miło :) Tylko teraz straszna hu*nia z tym deszczem, rosną jakby chciały a nie mogły :/
 

zarak

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2008
Postów
722
Buchów
0
Nic z tym nie zrobisz trzeba czekac az sie pogoda poprawi :zjarany: powodzenia.
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
To jakiś automat jest, także najszybciej Ci dojdzie ; )
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
To jakiś automat jest, także najszybciej Ci dojdzie ; )
Niee mylisz sie, to jest pełnosezonówa, tylko że ja wsadziłem nasiono prosto do brązowej zakwaszonej gleby i on ponad miesiąc czasu sobie o tak stał w niej z dwoma listkami, a teraz boxa odremontowałem i go do niego wsadziłem i odżył :p

---------- Aktualizacja posta 14-06-2012 17:05 ---------- Czas poprzedniego posta 11-06-2012 18:23 ----------

Mały Upik

No name ten najmniejszy Ma 5 Cm wzrostu i pokazał już preflowery ( dziewczynka ) <joint>

Tutaj preflowery trzeba się dokładnie przyjrzeć, zaznaczyłem na czerwono (sory za jakość)


Prosze o wypowiadanie co myślicie o tej nastolatce :D
 
G

GanjaFriend

Guest
jak już pokazała pre flowery to przesadzaj jak najszybciej do czegoś większego i módl się żebyś ściągnął z tego chociaż dobrego wora. Tak to bez zastrzeżeń, wszystko cacy. Pozdrówki <peace>
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
jak już pokazała pre flowery to przesadzaj jak najszybciej do czegoś większego i módl się żebyś ściągnął z tego chociaż dobrego wora. Tak to bez zastrzeżeń, wszystko cacy. Pozdrówki
Nom to miałem zamiar zrobić. I tyle co przesadziłem, ale pachnie ładnie :) Wsadziłem do wiaderka plastikowego 3 litrowego~. Oby podrosła chociaż to głupie 10 cm bo nie chce mieć z niej 2 zbić w rurze

---------- Aktualizacja posta 16-06-2012 18:53 ---------- Czas poprzedniego posta 15-06-2012 12:12 ----------

Czy stonka mi wpie****i planta jak go wsadze w doniczce w środek pola z ziemniakami?:spalony:
 

KminiszTo?

Active member
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
37
Buchów
0
Pryśnij czymś na stonki i nie wpie****i :D
Trochę jak bonsai to wygląda ;)
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
ku**a prysne jak znajde coś bo niewiem gdzie babka to trzyma

Btw suczka ma 5 cm i kwitnie niewiem czy da sie jej jakos przywrocic wega..
Podleje ją dziś dużą dawką azotu (kurzeńcem) może pomoże :bongo4:

---------- Aktualizacja posta 15:54 ---------- Czas poprzedniego posta 12:40 ----------

Ap Dejt :
Kali Mist 23 dzień życia, słabo podrosły znikomo prawie, przez tą pogode ale myśle że teraz przy słoneczku ruszą wkońcu (niestety zdjęcia robione fonem..) :)





A tutaj 2 no name'y. Na ich widok aż mi sie mordka zaśmiała <joint>






Główny szczyt w tle z listkiem ;)



To by było na tyle najbardziej jestem uradowany i zadowolony z no name'ów, oby były suczki . Pokój

 

Sativ0071

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2011
Postów
235
Buchów
1
Ciekawy jestem ja te Kali Mist się będą sprawowały, zebrałeś może o nich jakieś informacje oprócz tych standardowych ze sklepu? moje dzisiaj kończą 2 miesiące i zastanawiam się kiedy zaczną kwitnąć, jak będę miał chwilę to wrzucę świeże zdjęcia, już wszystkie po lst.
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
Ciekawy jestem ja te Kali Mist się będą sprawowały, zebrałeś może o nich jakieś informacje oprócz tych standardowych ze sklepu? moje dzisiaj kończą 2 miesiące i zastanawiam się kiedy zaczną kwitnąć, jak będę miał chwilę to wrzucę świeże zdjęcia, już wszystkie po lst.
Ogólnie to mało informacji jest o niej. A z tych ważnych to wiem że dochodzi na 100% tylko że gdzies początek - połowa października. A co do Twojej fotorelacji to też często zaglądam bo ciekawi mnie wygląd Kali w późniejszych fazach wzrostu :) Oby mi z tych 4 siadły 2 dziewczynki to bedzie dobrze

---------- Aktualizacja posta 23:10 ---------- Czas poprzedniego posta 17:22 ----------

Fotki no name tego malutkiego który już jest w sumie na flo:)










---------- Aktualizacja posta 21-06-2012 17:19 ---------- Czas poprzedniego posta 18-06-2012 23:10 ----------

Up. Przez te kilka słonecznych dni roślinki wystrzeliły w góre jak z procy :spalony:
27 dzień życia wszystkich Kali:
Kali Mist No1



Kali Mist No2



Kali Mist No3



Kali Mist No4


A tutaj No name'y zrobiłem im Lst<joint>
Przed Lst :






Po LST :




W jednej z tych po LST pękła łodyga przy ziemi tak do połowy, przysypałem ją ziemią, myślicie że przeżyje? <joint>

Porady, z***ki, buchy ogólnie wypowiedzi mile widziane bo rzadko kto się wypowiada. :spalony:
 

NajaranyBonk

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2012
Postów
357
Buchów
0
pękniętą łodygę przysypałeś ziemią ? BRAWO YETI !!!

i teraz zwiększyłeś jej potencjalne źródło infekcji nie zdziw się jak roślina padnie
 

Bolo na detoxie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2012
Postów
131
Buchów
1
No uwierz mi że to lepsze niż zostawic na wolnym polu, miałem już taki przypadek gdzie mi sie odłamal caly krzak w polowie, wbilem go do ziemi i sie ukorzenił ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół