nasiona marihuany

Książka jaką polecasz ?

Wyszukiwarka Forumowa:

DwarfMan

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2013
Postów
51
Buchów
0
Ostatnio zacząłem czytałem "Ołowiany świt" od Michala Gołkowskiego i czytam już kolejną część z serii (seria Stalker). Jeśli ktoś kiedyś grał i polubił klimat to polecam bardzo. Tylko do języka jakim jest pisany trzeba się przyzwyczaić, bo przykładowo mi na samym początku nie odpowiadał. Ale dla fanów serii ogólnie polecam ze względu na ciekawe przedstawienie świata.
 

Cohabitat

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2015
Postów
130
Buchów
0
Stare ale jare. Victor Suworow-,Akwarium'' ,,Lodołamasz'' ,,Dzień M'' i generalnie cała seria .
Wszystko na temat służb wywiadu, kontrwywiadu od samego początku powstania ZSSR.
A także o metodach stosowanych przez Gru, Specnaz.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
"Piotr Pierwszy" Aleksego Tołstoja.
Pozwala lepiej zrozumieć Ruskich. Poza tym wszechobecny w tamtych czasach u Nich wyzysk przypomina obecną sytuację w Polsce.
 

mejdża420

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2009
Postów
177
Buchów
1
Wszystkie książki Charlesa Bukowskiego, trylogia Stanisława Grzesiuka... Sergiusza Piaseckiego wszystkie książki...
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Aktualnie biorę się za czytanie bardzo ciekawej książki, pt : DMT - Molekuła Duszy.

Książka Ricka Strassmana, bardzo ciekawie się zapowiada. Niebawem, zamierzam stosować DMT, dlatego uważam że każdy kto chciałby kiedyś spróbować tego psychodeliku, powinien choć poczytać żeby się dowiedzieć co to jest, jak działa, skąd pochodzi, jakie ludzie mają po tym doświadczenia. Bardzo ciekawa substancja, zachęcam choćby do czytania :)

DSCF2817.JPG


DSCF2818.JPG
 

mejdża420

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2009
Postów
177
Buchów
1
Witam, poleci ktoś książki podobne do twórczości Charlesa Bukowskiego, Sergiusza Piaseckiego, Stanisława Grzesiuka? Będę bardzo wdzięczny! Pozdrawiam!
 
D

Dundersztyc

Guest
Roberts_Prawdziwygangster_500px.jpg



500 stron w 3 dni, nie mogłem odejść, a jak się skończyła to poczułem pustkę.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Po kilku latach przestoju (dzieci juz podrosły) wróciłem do czytania
Z racji ze lubie łatwa i miła lekture z rodzju fantazy zakupiłem pierwszy tom trylogi Prawo Milenium autorstwa Trudi Canavan.
w tej chwili czytam 3 cześc i mogę polecic lubiącym ten typ literatury.
Oczywiście przeczytałem wczesniej jej inne trylogie i nigdy sie nie zawiodłem
polecam
 

PIXAR

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
62
Buchów
0
Mnich - William H. Hallahan

Szepty - Dean Koontz

Golem - Gustav Mering
 

quidigge

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2020
Postów
83
Buchów
3
to ja odkopę i ze swojej strony polecam "Wyzwanie stoika" i "Happy mózg - skąd bierze się szczęście". popularnonaukowe książki napisane przystępnym językiem, które czyta się lekko i wciągną każdego kto interesuje się w pierwszym przypadku filozofią, a w drugim psychologią.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół