nasiona marihuany

[diy led cree/osram 60watt][2auto plants]STB_LED

Wyszukiwarka Forumowa:

THE DOCTOR

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
926
Buchów
0
THE DOCTOR
MOJ PIERWSZY GROW (MASA BLEDOW)
OSWIETLENIE: LED 120wat(jak na razie)
BOX:80X65
DONICE 11L
COCO
BUDDA SMELL STOPPER Z WYCIAGIEM 160m3/h
wlot lazienkowy silent (w nazwie bardziej i cenie ale coz):yeahh:



ROSLINY:CHEMDOG AMNEZIA HAZE X WW EUFORIA WSZYSTKIE FEM

ROSLINKI WYSZLY Z ZIEMI 12/04/2012 DO 24/052012 BYLY W ZIEMI (ZLE PH ALE O TYM PUZNIEJ)A OD 24/05 PRZESADZONE W COCO Z NAWOZAMI CANNA W/G TABELKI I SWIATLO 12/12




CO DO MOJEJ LAMPY TO MYSLALEM CHYBA ZE KUPILEM 300W ALE WCZORAJ DOPIERO PO WNIKLIWYM SPRAWDZANIU SIE OKAZALO ZE TO MUSI BYC 120W -JEST NAKLEJKA <lol2>:lol3:<sex>CHYBA MNIE KTOS HMMM...
ALE NIE WAZNE PRZYJMIJMY ZE TO 120W
IMG_4426.JPG

displayimage.php
displayimage.php



WRACAJAC DO ZLEGO PH TO PO DWOCH TYG PODSYPALEM NAWOZU DLA ROZ NA PORTOST KORZENI I LALEM NAWOZY NA GROW TO PODNIOSLO PH ZIEMI I WODA NA DNIE MIALA 7.5PH GDY LALEM 6.5 PO FLUSH OK 25L WODY Z KWASKIEM 4.8 ZPOWROTEM SKAKALO POWYZEJ 7 WIEC SIE ZDECYDOWALEM NA COCO Z PERLITEM



PANNY OKOLO 2TYG NIE ROSLY WOGULE LISCIE ZACZELY CZARNIEC OBSYCHAC ITP WIEC JA BYM PRZYJA 4TYG VEG I OD 24/5 12/12


JAK PRZEZ TYDZIEN NIE BEDZIE POSTEPOW TO MAM ZAMIAR JE Z BOXA NA OUT GDZIES A DO BOXA 9 LUB 12 6L AUTO (NASIONA DZIS DOTARLY WSZYSTKIE KUPUJE OD F2SEEDS)
displayimage.php
IMG_4439.JPG
displa



NIE ZA BARDZO MI SIE CHCE SPRAWDZAC DATY W FOTKACH ALE POSTARAM SIE JE PO KOLEII DO DNIA DZISIEJSZEGO WZUCIC NASTEPNY UP ZA TYDZ :spalony:
PROSZE O WYROZUMIALOSC Z***KI I OCENY MILE WIDZIANE PROSZE O POMOC W TYM GROW BO TO MOJ PIERWSZY I :zjarany:TROCHE JESTEM W TEMACIE CHOC PRZEZ OSTATNI MIESIAC DUZO POCZYTASLEM NA FORUM <joint>

IMG_4050.JPG
DSC_0416%7E0.JPG

IMG_4199.JPG

IMG_4369%7E0.JPG

IMG_4372%7E0.JPG
IMG_4453.JPG

DSC_0322.JPG
DSC_0654.JPG

IMG_4424.JPG
IMG_4431.JPG
IMG_4433.JPG
DSC_0658.JPG
DSC_0673.JPG
DSC_0670.JPG
DSC_0661.JPG
DSC_0643.JPG
DSC_0663.JPG

""CO Z TEGO WYROSNIE ????""
:spalony:<shiza>





ps wilgotnosc 40-60%
temp 22-29
wys siatki od donicy 22cm
27cm od coco do siatki
lampa 40cm od siatki
bez przypalow ;)
sprawdziłem w domu toster na tym watomierzu i pokazuje 800w troszke wiecej niż producent podaje więc sie zgadza- LAMPA pobiera 96w !!!! chyba jednak kolesiowi kit wkrecaja ze zła naklejka naklejona mam nadzieje ze jakos da sie to wyjaśnić z producentem (koles który mi to sprzedał na ebay juz sie przyznał ze jedna z 8lamp miała zła naklejke tak zekomo mu producent powiedział )koles ma 100% pozytywnego feedback'a odpisał odrazu i ze odrazu z producentem sie kontaktował więc czekam :)
z fartem ;)
 
Ostatnia edycja:

Trenin Mistrzów

Active member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
35
Buchów
0
Możesz mi wytłumaczyć, żeby dajesz różowe światło im? One od tego koloru szybciej rosną?
 

NajaranyWiesiek

Well-known member
Rejestracja
Lut 1, 2012
Postów
92
Buchów
0
Ile dałeś za tą lampę ? i jakich jest ona wymiarów ?

projekt ogólnie meega czekam na więcej :):spalony:
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Tez interesuje mnie, ile za taka lampe... Ladne efekty widac, bardzo ladnie krzacza sie roslinki i puchna.
Bede na pewno zagladal!
Piona!
 
N

nie pamietam

Guest
Właśnie mógłbyś napisać ile dałeś za tą lampę, bo jak patrzyłem na allegro to były po około 700zł-1000, więc jak dałeś 700zł za lampę która bierze 120W to bez sensu, bo za jakieś 180zł mogłeś mieć 100W HPS, gotowy komplet, czyli wiele wiele tańszy, mniej ciągnie prądu i daje więcej lumenów, bo około 10K w przeciwieństwie do tego leda który daję 4K
 

THE DOCTOR

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
926
Buchów
0
masz na fotkach specyfikację lampy jaka dostałem tam są wymiary cena to £230 ale zapłaciłem za 300w okazuje sie ze to chyba 120w jestem w trakcie wyjaśniania tego z gościem




prosze was o jedno nie rozmawiajmy tutaj co bym mogl kupić za te pieniądze !!!!! sprobowalem w led bo jestem gadzeciarzem i sie tym zainteresowalem te 230 funtów to wydaje w 10 dni na palenie więc i tak za lampe nie duzo dla mnie skoro na dlugo ma starczyć :)
proponuje kolejny grow na automatach na tej samej powierzchni i możemy porównać sam jestem ciekaw ;)
PEACE ALL





Hi there,

Thank you for bringing that to my attention.

In response to your first point, there was one in the batch i ordered that had the wrong sticker on it. i queried this with the manufacturer at the time and confirmed all the components were the correct ones for the 300w. It turns out that the assembly worker placed the wrong sticker on the unit.

Regarding your second point I have raised this with the manufacturer and i hope to hear from them shortly. Would you happen to have any diagnostic evidence that i might be able to pass on?

I hope to hear from you shortly.

Kind regards
Stewart

- stewart1863
to jest odp gościa od którego kupiłem lampe poczekamy co z tego wyniknie
 
Ostatnia edycja:

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
No jedynie mozesz sie dowiedziec rozbierajac lampe i dajac foty na forum <peace>
 

THE DOCTOR

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
926
Buchów
0
wlasnie jutro mam zamiar tak zrobic

moze jak to jest naprawde 120w to mam szanse na wymianę na 300w zobaczymy koles wyglada na wiarygodnego no i sam pisze ze kontaktował sie z producentem i mu powiedzieli ze to tylko zła naklejka ;)
a jak nie to zobaczymy co pod tym wyrośnie a na nastepny grow moze jakis upgrade lampy ale to jeszcze troche czsu ;)


mam w planach i tak kupić jeszcze jedna i chodowac matkę na klony no i automaty a pod druga flo :)

---------- Aktualizacja posta 29-05-2012 00:02 ---------- Czas poprzedniego posta 28-05-2012 23:55 ----------

Albo watomierzem sprawdz,

mam taki z LIDL ale musze go jutro przetestować na zarowce np 60wat ile pokaże. pokazuje ze lampa bieze 96wat !!!
nie znam sie na pradzie itp tym bardziej na LEDach ale cos tam słyszałem ze je podkrecaja i inne cuda robia więc czekam co kolesiowi z fabryki odpowiedzą
jakby co to mam maly pobór prądu a i tak rośnie więc zobaczymy
wiem ze led pobiera troche mniej prądu więc osobiscie mysle ze ona ma 120wat
z fartem ;)

---------- Aktualizacja posta 00:13 ---------- Czas poprzedniego posta 00:02 ----------

Właśnie mógłbyś napisać ile dałeś za tą lampę, bo jak patrzyłem na allegro to były po około 700zł-1000, więc jak dałeś 700zł za lampę która bierze 120W to bez sensu, bo za jakieś 180zł mogłeś mieć 100W HPS, gotowy komplet, czyli wiele wiele tańszy, mniej ciągnie prądu i daje więcej lumenów, bo około 10K w przeciwieństwie do tego leda który daję 4K

BTW nie porównuj 100wat HPS do 100wat LED bo to inne światło jest :)
PEACE

---------- Aktualizacja posta 01:34 ---------- Czas poprzedniego posta 00:13 ----------

jeszcze jedno czy je jeszcze pryskac bo pryskam je 10ml rhizotonic canna na 2l wody mineralnej i tym je dwa raz dziennie od 5dni pryskam czytałem zeby na flo juz nie opryskiwac panien :)
ten budda wysysa mi wilgoć 160m3/h nie za duzo? zastanawiam sie nad timerem i go po 15min na godzine ustawić zapach mi i tak nie przeszkadza bo i tak cały czas w domu jak growbox'ie pachnie :) chyba za duzo palę ale cóż nic nie poradzę ze to kocham :)
dużych plonów !!!!!

---------- Aktualizacja posta 06:09 ---------- Czas poprzedniego posta 01:34 ----------

masz na fotkach specyfikację lampy jaka dostałem tam są wymiary cena to £230 ale zapłaciłem za 300w okazuje sie ze to chyba 120w jestem w trakcie wyjaśniania tego z gościem
PEACE ALL
 

djganja

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
93
Buchów
0
jesli pobiera niecale 100w to napewno 120w, ktos cie robi ostro w bambuko :zjarany:
 

THE DOCTOR

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
926
Buchów
0
koles juz sie przyznal ze cos bylo nie tak mam to w mailu wiec czekam bo on ponoc z producentem sie kontaktuje on to zrobil nie umyslnie nie mam na razie powodu mu nie wierzyc czekam co mu producent odp jakby co to mam dla niego deal na eBay 120w za 124 funty sa -zaoferuje mu 100 za ta lampe i powiem zeby wyslal mi 300w moze sie zgodzi a mi by to odpowiadalo jak nie to czekam co on ma do zaoferowania ;)
z fartem
BTW pryskac panny tym rhizotonic'iem czy juz dac spokuj na jednej juz wloski sie pokazaly ;)
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Dalbym juz na loz z tym rhizotonic daj im cos na flo jak juz sa wlochy...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół