nasiona marihuany

White Widow Af fem outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Bedzie co z tego ?

  • Bedzie

    Głosów: 32 61.5%
  • Ni hu*a

    Głosów: 20 38.5%

  • Łącznie głosujących
    52

vietorius

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
152
Buchów
0
Nie martw się żadnego przypału nie będziesz miał to co tutaj pisali co niektórzy to bzdury wyssane z palca konkurencyjne zagrywki zawsze tak jest że jak ktoś ma więcej klientów od innych to zaraz wymyślają jakieś historie przykład pestkashop ostatnio. Ja łykam pestki z thc thc dokładnie z działu promocje bo mają super ceny oryginalna paczka automazar dutch passion za 225zł a u innych trzeba dać 240 zł. W k***ę ludzi kupuje na thc na innych forach nikt nie pisze na ten sklep źle tylko tutaj jakieś dziwne historie ktoś wymyślał, chociaż ostatnio się uspokoiło najwyraźniej konkurencja zrozumiała że nic to nie daje bo thc ma dalej najlepszą sprzedaż. Nie robienie ludzi w hu*a popłaca!

sorka ze pisze o tym sklepie ale kolega ma racje !<wodna>
ja kupilem za 65zł 10 reg.skunka ak i 9 wyszło
a co do WWauto to bardzo mnie ciekawi co tam nam pokarzesz bo sam mam 3 auto fem ww i tez je wzucam na wate !
pozdro:spalony:
 

EasySativa

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
160
Buchów
0
tego ww auto juz nie ma zostal zjedzony zostaly ww sezonowe
 

EasySativa

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
160
Buchów
0
Witam!

Miałem dziś trochę wolnego czasu tak więc napstrykałem troche fotek :





















Nie wiem już co mam robić w ogóle nie chcą rosnąć tylko te 2 największe po lst lecą w góre a reszta nic , od jutra zapodaje drugą butelke biohumusa , dziś podlałem odstaną wodą z nawozem marki Substral na weg. zobaczymy czy podrosną a może jest to spowodowane pogodą i brakiem słońca i niskimi temp. w nocy ?
 

vietorius

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
152
Buchów
0
UWAŻAJ ZEBY NIE PRZENAWOZIC!
ja tak zrobilem i juz zaczela mi zdychac polowa lisci czyli od dolu 3 pietra liscie uschly i mialy brazowe kropki najpierw na lisciach pozniej poszly szybko sie je**c ale przelalem duuuzo wody przez doniczke i ja uratowalem teraz jest bez zadnych wad ale ztracily ok 1.5 tygodnia do tylu.
pozdro
ps. aha i poradzam cos na korzenie moze w tym problem i pk13/14
 

grubydziad

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2012
Postów
113
Buchów
0
odpuścił byś sobie naprawdę :) co do krzaczków bardzo ładne ja na przyszły sezon planuje zainwestować z 500zł w nasionka i "wspomagacze" dla nich zobaczymy narazie musze cieszyć się swoim no name :)
 

vietorius

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
152
Buchów
0
odpuścił byś sobie naprawdę :) co do krzaczków bardzo ładne ja na przyszły sezon planuje zainwestować z 500zł w nasionka i "wspomagacze" dla nich zobaczymy narazie musze cieszyć się swoim no name :)

nie nie ja sie nie czepam ani nie madrze ale widzialem zulte liscie wiec tak mi sie wydaje .Jak kogos uraziłem to przepraszam poprostu chce pomuc
i powodzenia w twoich planach przyszlorocznych!
pozdrawiam
 
G

Gość

Guest
Lipnie się zapowiada ale poczekam do końca, może coś ci z tego jeszcze wyjdzie.
Ściółka wygląda trochę tak jakby odczyn ziemi był zbyt kwaśny, nie wiem na ile dobrze wyregulowałeś ph ale to tylko moja subiektywna ocena.
 

unnamed

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2009
Postów
455
Buchów
0
koleszko to te krzaczki z którymi zaczynałeś w maju ?? jak tak to lypa straszna, na początkowych fotach ładnie szły a tera to już nic ciekawego ...możesz podsumowac bo troche sie pogubiłem
1. ile kiełkowałeś nasionek w tym sezonie i ile masz krzaczków bo cos mi się zdaje że pechowy jesteś albo przeginasz z czymś . Pozdro i do zbiorów :)
 

vietorius

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
152
Buchów
0
Nie no napewno z uzywkami nie przegina to ph lub jakis niedobor to tylko moje zdanie .
z fartem i mam nadzieje ze jakos to ogarniesz !
jak kazdy masz problemy ale sa one po to by je rozwiazywac!
pozdrawiam
 

EasySativa

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
160
Buchów
0
witam , wczoraj zapodałem rośliną miksturę mianowicie 5 l wody odstanej długo z pokrzywami + ok 300ml biohumusa i dolomitu rośliny wyskoczyły troche i zaczynają rosnąć w niedziele up
 

EasySativa

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
160
Buchów
0
Nowe Foty








Ostały sie tylko 2 , kiedy mogę lać planton k ? czy mogę go stosować do końca wraz z biohumusem ?
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Plantona lej jak sie pokaza biale wloski (czyt. zaczne sie flo), humusem lej jak zobaczysz niedobory na lisciach typu zolkniecie etc... z fartem
 

vietorius

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
152
Buchów
0
kolega mowi dobrze! biohumusa odstaw i lej planktonem k
ps. dawno mnie tu nie było a tu tak ładnie ci urosły !:yeahh:
:bball:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół